środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
INTER-MEBLE praca

Jak traktują tam pracowników?Prosze o odp osóby,które miały styczność z tą firmą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Nie ciekawie tam jest, ciągle szukają pracowników znam tego Pana kiedyś miałam z nim "przyjemność" rozmawiać.
Rozmowa z tym Panem wygląda następująco......
Kurw..., chu..... , nie potrafi się wysłowić bez magicznych słów,jednym słowem buc bo chłop co świnie sprzedaje na rynku tyle nie przeklina.
A z drugiej strony wiem że to jest wszystko na pokaz, te jego JA chyba wiesz co mam na myśli.



Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

szczerze to co tu mówić hmmm . tak jak przedmówca Kamasutra ma rację i to popieram . dodam jeszcze że napewno się nie nachapiesz w dzięgi czyli pln-y bo gościu buraczany obiecuje góry i kury znoszące złote jaja a potem dupą w tył . harówa niesamowita a wymagania o ho ho i jeszcze lepsze więc odradzam z góry pracę w tej firmie . dobrze jest na samym początku a potem to zostajesz parobkiem ...... ja to pierd..le takiego pracodawce w dup....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Macie racje to burak taki typowy fafarafa haha trampki i szpan BEZNESMEN za parę groszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

dokładnie Zbychu , zapomniałem dodać to co napisałeś hehe ....

dodam jeszcze CWANIAK CWANIAK I JESZCZE RAZ CWANIAK ....

a wiadomo że na cwaniactwie to się daleko nie dojedzie i nie jeden fafarafa się o tym przekonał hehehe




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Robciu zna się tę prawdę Łomża mała jest :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

dokładnie Zbychu i too bardzo mała haha a ściany mają uszy hehehee

ja czasami nie rozumiem takich buraków , co oni sobie myślą co /?
że jak mają kasę to mogą wszystko ???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

haha z tą kasą to różnie jest jedni i drudzy mają tyle tylko że jedni na plusie drudzy na minusie ;-)
Można i jeździć Ferrari i mieć stos nie opłaconych faktur na biurku oni sami wiedzą czy mają i co mają.
Spotykam dużo ludzi co mają system zastaw się a postaw się niech widzą :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

dokładnie Zbyćhu ja też znam przykład ale tu na forum nie będę reklamował. Zapewne wiesz o kogo mi chodzi....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

wiem kuźwa i nadal czekam jak coś to przekaż "pozdrowienia" ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

ja też czekam i wiesz o co biega ... Trzeba zrobić rezolucje bo już mam dosyć tego dobrego . trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.. :) pozdrowie na pewno.

A i nie gniewaj się wieś o bo chodzi.?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Spoko luz :-) Stawiasz karnego browara haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

nawet i 2 Lub 4 karne jak wyciągnę do niego. :)

a tego . Nie masz czegoś dobrego na oku.? Nie obiło ci się o uszy.?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Mam coś jutro pogadam bo tam jadę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

OK. To jutro pogadamy he... Jak by co




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

jak narazie to widać tylko dwóch niezadowolonych pracowników, ewentualnie byłych pracownikow. A co na to inni, ktorzy tam pracują?
A tak na marginesie, ciekawe jakimi wy byście byli pracodawcami?
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

nie dwóch tylko jeden ... jednego posta pisze ze smartfona, drugiego ze stacjonarnego :)


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Autor: codd (---.elomza.pl)
Data: 27-10-11 14:38
Autor: Anoni.m (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27-10-11 14:40

hehehe żaden z was nie ma racji haha

ale spoko nie czuje urazy wobec was .. :) bo znam się na żartach




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

codd a gdzie ktoś tu napisał że był pracownikiem Globusa tzn szefa Inter Meble znamy go i tyle wiemy co to za Pan



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Jeśli poszukują pracowników kilka razy w miesiącu to wiec że coś się tam dzieje i szatan nimi się interesuje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Globusem miota jak szatan !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Panowie
,,Kto sie chu.jem urodzil to kanarkiem nie zemrze!''
To tyczy sie piznesmana z Inter Mebla.
Ja tam na szczescie nie pracowalem ale nasluchalem
sie to tu to tam o tym chwieju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Ostatnio mój koleszka się zwolnił, kilkanaście godzin w pracy dziennie, a kaska jak za 8. Nie wytrzymał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

siwysiwy dobrze powiedziane :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

zgadzam się z przedmówcami, inter meble ma juz opinie na miescie... teraz ciagle szukaja pracownikow bo nikt tam nie chce pracowac w sumie sie nikomu nie dziwie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

DREW BET to to samo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Globus całe życie był takim głupim cwaniaczkiem, jak i pan od szaf komandor(zresztą koledzy).hamstwo ma we krwi i traktuje jak śmieci nie tylko pracowników, ale wszystkich w około, nawet kelnerki w restauracjach. Takich typów należy piętnować, a inspekcja pracy powinna wpadać bez zapowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

ja to powiem tak .....

'' pieniądze to nie wszystko , ale bez pieniędzy to hu ...... j ''

tak na prawdę to oni nie boją się inspekcji pracy , bo jak ma się kasę to czego tu się bać ?????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

a co tam u pana z Prymusa jak już jesteśmy w temacie łomżyńskich biznesmenuf ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Aż zadzwoniłem do kolegi.

16 godzin pracy( od 18 do rana, potem jeszcze transport mebli) prośba o pozostanie w pracy, bo do anglii drzwi. za free.

nie pracujcie tam!!!!!!!!!!!!

A Urząd Pracy powinien skontrolować ten interes zanim wyśle tam NIEWOLNIKÓW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Autor: belfer ... a ty myślisz że to coś zmieni ?????
ja dobrze wiem że każdy pracodawca z taką kasą (czyli z takimi obrotami) ma tam znajomości i to jakie znajomości , he ręka rękę myje więc nasze służby nic tu nie poradzą chyba że jakieś tam zewnętrzne . szkoda mi tych ludzi co tam pracują to znaczy urząd pracy ich tam kieruje .
PRZYKRA SPRAWA ......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Robciu,tam moga krecic dalsze odcinki Niewolnicy Isaury gdzie panicho Leoncio-wlasciciel smaga pracownikow natlokiem pracy za marny grosz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

globus to nic innego jak tylko Nikodem Dyzma od cieśli po biznasmena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

to prawda drew bet to to samo, same menele i codziennie imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

filytek chciałeś napisać chyba od cieśli do dłużnika ....przykre ale takie są realia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

dokładnie ......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

hmm
a ja osobiscie nie mam doswiaczen z praca tam, ale brat tam pracuje.
Nie narzeka.
Praca roznie jedni pracuja po 8 inni po 10 a kto chce to i 12 - nie ma przymusu.
Praca w soboty owszem ale kto chce, komu zalezy na pienziązkach idzie komu nie nie idzie, nie ma z tego tytulu zwolnien.
Wyplata jak wiadomo nikt sie nie pochwali :) aczkolwiek minium 1600 jesli normalny czas pracy, jesli ktos chce po wiecej godzin wiadomo ze autoamtycznie sie zwieksza.
Jak tez wiadomo wszystko zalezy prz czym dany delikwent robi, jesli ktos czysci meble nie dostanie tyle co montazysta to chyba wiadomo?.
Co do zwolnien tu cytuje brata " jak ktos przychodzi na dzien i mu nie pasuje to trzeba szukac nowych ", szukaja nowych bo pracy jest wiecej.
Co do " anglii" normalne ze jak idzie transport i ma sie termin to nie ma zmiluj trzeba, ale z tego co mi wiadomo placi za wszystko.

To tyle z relacji brata.
A zazdrosc nie jest fajna, czy to On czy kazdy inny sie stara to ma, jaki jest to jest majac duzo firme ma sie na glowie - kazdy radzi sobie ze stresem inaczej.

Nie wiem jakim oradowacą bym była ale raczej za stanie nikomu bym nie placila.
Pracowałam w róznych firmach i w kazdej jest tak samo pracujesz masz nie pracujesz zwalniaja ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

szef firmy ma podłączony monitoring do mieszkania w blokowisku i leżąc na kanapie potrafi zadzwonić do szefa zmiany z pytaniem dlaczego obywatel x... poszedł trzeci raz do kibla w przeciągu dwóch godzin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Filytek a skąd ty masz takie informacje... Chyba musisz mieć b. dobre kontakty z tym panem...
Ha Ha HA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

rene23 ale tu chodzi tez o to ze Globus to buc kur... chu.... na co dzień lecą rzygać się chce jak tylko gęmbe otworzy a co do płatności to każdy wie swoje znam kilku przedstawicieli co nie mogą sie doprosić
a tak na marginesie rene23 może powinieneś się zalogować jako Globus a nie ukrywać sie pod innym nickiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Zbychu - to chyba ty Zbyszek... Przecież pracowałeś u globusa... Więc o co "kaman"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Jacy wy wszyscy jesteście odważni tylko na forum. Oczerniać kogoś,wyzywać z kim się nie miało do czynienia tylko zbierać ploty i przekazywać farmazony dalej. Macie jakiś uraz czy coś was kłuje ? Jak wyżej było nie jestem żadnym globusem z inter-mebli i przyznaje się że jestem studentem i gdy potrzebowałem szybkich pieniędzy w wakacje zostałem przyjęty bardzo miło zacząłem pracować przez co miałem pieniądze na studia. Więc w czym macie problem ?! Nikt do pracy nie zmusza a odchodzisz jeśli chcesz jeśli wam tak źle to NA ZMYWAK DO ANGLI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzam zbychu ze te twoje problemy są naprawdę bardzo wielkiej skali. ,, DLACZEGO TY " musisz koniecznie zgłosić się do programu i opowiedzieć im swoją historię! koniecznie , jaki to świat jest dla ciebie okrutny i twoje ambicje przewyższają wszystko ! Jestem za mądry na normalnego pracownika po co masz pracować u takiego ch... jak to ty określiłeś ( ch*j wie z jakich plotek ) załóż swoją firmę i bądź bohaterem w niej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTER-MEBLE praca

Drogi zbychu,
Czemu od razu węszysz podstęp?
Moich danych personalnych ujawniać nie będę, mogę jedynie zapewnić ze jestem dziewczyna adekwatnie do loginu.

Myślę że ten człowiek nie ma czasu na tego typu zabawy i fora.
Tak jak np właściciele innych większych i mniejszych firm w kazdej jedenj wiekszej firmie znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje, a w Łomży ktoś komu nie pasuje ze ktos inny ma wiecej a niech ma ( no i co z tego ze ma to na kredyt czy za gotowke ) ma kredyt to dobrze ze go splaca, ma za gotówke to widocznei umie sobie w życiu poradzić.

Czy to włąsciciel w/w firmy czy zwykly przecietny Kowalski, m to mu sie to chwali.

Ja osobiscie nie ma wypasionej fury, telefonu i mnostwa pieniędzy.
Ale nie zazdroszczę.
Nie pasuje mi praca w PL to zdazy mi sie wyjechac.

Jak przedmówca proponuje założyć wasny biznes, zatrudnic kilka/ kilkanasie osób, ogarnąc to wszystko i być miłym i życzliwym.

Kazdemu mogą puścic nerwy, mysle ze gdyby praca byla taka tragiczna to firma by w konu upadla.

Nie znam własciciela osobiście moze i jest nie przyjemny moze nie, nie bede sie wypowiadac na tem temat.

Ale nie rozumiem ludzi którzy pdobno go znaja i oczerniaja.
A pozniej zwyczajem olskim pojda z nim na piwo.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org