środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca netia

cześć mam prośbe do bylych i obecnych pracowników tej firmy a konkretnie o stanowisko telemarketera, jeśli możecie to proszę o opinie na temat tej firmy chodzi mi zarobki i warunki. dostałam propozycje pracy w tej firmie ale nie wiem czy opłaca mi się rzucać poprzednią firmę za odpowiedzi dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca netia

Pracowałam w CallCentre i akurat ,,proponowałam" usługi Netii. Jesli chodzi o ofertę dla firm to pomimo tego, że była świetna nikt z mojego zespołu nie sprzedał nawet 1 przez cały miesiąc. Porażka. Jeżeli chodzi o klientów indywidualnych to 1 dnia mozna było sprzedać po kilka umów, świetna oferta, ludzie chętnie przechodzili. Zarobki na umowę zlecenie: 600 zł podstawa + 12zł za umowę (zależy czy sprzedałeś internet czy telefon). Oczywiście liczyły sie umowy, które klient podpisał własnoręcznie i odesłał do firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca netia

zarobisz kolo 800 zl moze ale warunki pracy tragiczne,



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org