czwartek, 10 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon firmowy Orange

Witam,

czy jest w Łomży salon firmowy Orange? Muszę oddać telefon na gwarancję i podobno salony partnerskie mogą nie przyjąć ale firmowy salon MUSI. Telefon był kupiony na orange.pl i przysłany do mnie kurierem. Wszystkie dokumenty mam.


Pomożecie? Do którego salonu się udać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

AL.LEGIONÓW,PRZY BANKU ALIOR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

w Lomzy nie ma salonu firmowego, najblizszy masz w Bialym albo Wawie, co jest po prostu smiechem. Czlowiek nie moze oddac telefonu na gwarancje. Co do salony na Legionow, to salon partnerski, ale jak narazie jedyny, w ktorym mi sie udalo oddac telefon na gwarancje, kiedy trzeba bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

taaaa najlepiej kupowac to sie chce na necie bo daja gratisy a jak cos nie tak to juz sie wyslac nie chce na wlasny koszt tylko szuka sie jelenia od czarnej roboty ni pieniedzy z tego nie bedzie mial tylko wrzod na ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

@ do pana wyżej:


Z jakiej racji mam ponosić koszty za coś, co jest winą producenta? Telefon jest wadliwy a ja mam dwuletnią gwarancję, więc za co mam płacić? A telefon sprzedało mi Orange i to w wysokim abonamencie, więc nie łaska zapewnić klientowi by telefon działał jak należy? Tylko abonament chcecie ciągnąć a jak sprzęt pada to klient ma z klamki od drzwi dzwonić? I jeszcze problem z oddaniem do serwisu? Czy ja w Narnii mieszkam, by nie musieć kurierem to wysyłać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

Miało być:

"by musieć kurierem to wysyłać? "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

Salon partnerski nie musi przyjąć urządzenia na gwarancje? Autoryzowany przedstawiciel? Co za bzdura. Jak Ci nie przyjmą wyślij pismo gdzie trzeba. Mogą nie przyjąć jeżeli chciałbyś reklamować telefon z tytułu niezgodności towaru z umową. Na normalną naprawę gwarancyjną nie mają prawa nawet pisnąć.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon firmowy Orange

maja, bo w tym roku, czy z koncem poprzedniego salony partnerskie orange podpisaly umowe, ze w ich obowiazku nie lezy przyjmowanie telefonow na gwarancje, warto podkreslic, ze kupionych przez kuriera itp ja nawet majac telefon kupiony w salonie nie moge go oddac na gwarancje, cale szczescie, ze na miejscu mam salony firmowe. Salony partnerskie chroni ta umowa i jest w pelni legalna, dowiadywalem sie w pihu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org