środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skandaliczne zachowanie policji!!

Sytuacja miala miejsce na przedluzonej ul. Kopernika czyli juz zawadzkiej w dol do skrzyzowania z Sikorskiego...
Kierujacy Golfem byl pierwszy w kolejce i chcac jechac prosto zatrzymal sie przed skrzyzowaniem, tulac sie do lewej strony jezdni, umozliwiajac tym samym wyjazd aut w prawo na sikorskiego...

Schodzilo dlugo, bo Sikorskiego tloczna..

Po dluzszym czasie takiego oczekiwania jakis litosciwy kierowca, jadacy sikorskiego od ronda w dol widzac mega korek na zawadzkiej zatrzymal sie i ustapil pierwszenstwa dla aut z zawadzkiej.. Golf powoli, niedowierzajac szczesciu jaki sie wlasnie do niego usmiechnal wychylal nosek zza uprzejmego zielonego auta... Dobry los chcial ze lewy pas byl pusty, ale szybko nadjechalo inne auto.. byla to czarna Vectra tak dobrze znana naszym lomzynskim kierowcom.. Kierujacy golfem zatrzymal sie, aby nie stanac nagle na drodze naszym bohaterskim strozom prawa, liczyl jednak cicho na to ze i oni dajac przyklad kultury i dobrego drogowego wychowania rowniez zatrzymaja sie przepuszczajac mocno juz zmeczonych czekaniem kierowcow z nieszczesnej zawadzkiej....

Ku zdziwieniu wszystkich Vectra popisowo, mocno zahamowala, po czym musiala troche podjechac bo stanela za daleko aby nawiazac kontakt wzrokowy.. Podjechala wiec na wysokosc golfa, zakomunikowala swiatlami FOLLOW ME i pokierowala go na zawadzka w gore na przystanek, w poblizy skrzyzowania z Ks. anny...

Kierowca zostal ostrzezony ze spowodowal smiertelne niebezpieczenstwo dla Panstwa Polskiego ktore moglo sie skonczyc tragicznie dla wiekszosci naszego pokolenia. Nie skutkowaly tlumaczenia ze kierowca ktory mial pierwszenstwo byl tak uprzejmy ze przepuscil, ze liczyl ze i oni przepuszcza.. Nie

Kara 500 zl i 10 pkt, ktore nie sa wymienialne na zadne nagrody
Stanelo na 200 zl i 6 pkt...

Dziekuje bardzo za taki przyklad dla kierowcow, dziekuje bardzo za wyrozumialosc na drodze, dziekuje za ulatwianie poruszania sie po miescie, zwlaszcza w ten zatloczony okres na naszych drogach.. No ale komu mam dziekowac skoro nasz sluzba wlepia mandat osobie ktora zostala przepuszczona na skrzyzowaniu tak wysokim mandatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Skończcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Prawdopodobnie w tym samym czasie lezala na pasach potracona matka z dzieckiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Trzeba było nie przyjmować mandatu. Za dzień wolny od pracy to i ja mógłbym poświadczyć twoją wersję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

oczywiście ,że jest to skandaliczne zachowanie policji ruchu drogowego które wymaga szczgólnego napiętnowania. jednak nie jest jedyny przykład specyficznego poczucia odpowiedzialności i realizacji zdan słuzbowych przez miejscowych policjantów ruchu drogowego. Trudno jest tych panów zauważyć na ulicach miasta a jak już to tylko migają radiowozami śpiesząc się za pewne na kawę do stacji BP po tam ich można spotkać często i w zanaczym zagęszczeniu. Natomiast w innych miejscach wymagajacych ich zainteresowania czy interwencji to niezwykle trudno patrol policji ruchu drogowego uświadczyć. I tak nie odbiegając daleko , mimo wzmożenego ruchu przy cmantarzu na Kopernika nie dokonano zmiany organizacji ruchu pozostając przy tym co jest. Efekt potworne utrudnienia w ruchu drogowym. No ale co tam widać pan naczelnik Karwowski i euchu drogowego majac doświadczenie doszli do wniosku ,że tak będzie dobrze. No to dobrze to chyba panom wyszło wirtualnie bo praktyka jest cąłkiem inna , co gorsza nie uświadczyliśmy w tych newralgicznych punkatach policjantów regulujących ruchem pojazdów. Zastanawiam się dlaczego , czy pan naczelnik RD o tym zapomiał czy tez policjanci boją się tego jak diabeł święconej wody bo kierowcy zosyali pozostawieni sobie samopas. Ten post Wadolka jest tego ewidentnym przykładem. Na tym skrzyżowaniu to az prosi się aby na czas tego świeta postawic policjanta i to non stop kierujacego ruchem Jak widać zwyczajowo smignęli czarną Vectrą ostro reagując na tych którzy to śmiganie im chcieli utrudnić.

No ale na seri panie komendancie policji prosze o natychmiastową reakcję w tym tamacie . Prosze o spowodowanie aby na czas wzmozonego ruchu drogowego patrole policji były faktycznie na skrzyżowaniach w obrebie cmentarzy a nie na papierze. Proszż aby ich obecnośc na tych skrzyżowaniach była aktywna a nie w postaci wysiadywania w radiowozie czy tez wypatrywania gruszek na wierzbie. Niech policjanci wyjdą na skrzyżowania i nie boją się kierowania ruchem jak diabeł świeconej wody.

Poniewąz wyglada na to , że nie wiedza gdzie to wskażę bo to chyba za trudne dla ich przełożonych:

rejon Kopernika: skrzyzówania Zawadzka - Sikorskiego masakra , Kopernika - Zawadzka, rodno przy teatrze lalek, Kopernika - Legionów.

rejon Przykoszarowa: skrzyżowanie Sniadeckiego - Przykoszarowa , Przykoszarowa - legionów.


w tych miejscach do tej pory policjanta nie uświadczysz.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Czemu świadkowie nie złożą zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

z pwenością lepiej by to wyszło gdyby było komu pomóc w rozładowaniu tego korka. ja jeżdźąc po kraju przy kierowaniu ruchem widuję tylko strażaków. ktoś pozamieniał służbom obowiązki? czy niektórym przyspożył?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

policja na pewno wiedziała co robi... nie sa tacy głupi jak wam sie moze wydawac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Ciekaw jestem co jest ważniejsze zasady grzecznościowe czy prawo o ruchu drogowym , mam na myśli oczywiście sytuację na drodze . A gdyby ten samochód nie zachował należytej ostrożności i uderzył w bok tego golfa to co ? Też byście byli za takim przepuszczaniem , jest to naprawdę stważanie bardzo groźnej sytuacji na drodze i wcale mnie nie dziwi że policja zainterweniowała ,jeśli decydujesz się na łamanie przepisów drogowych to bierz pod uwagę że bedziesz za to płacić mandaty , a ciesz się że nie zdrowiem lub życiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

TO WŁAŚNIE JA ZATRZYMAŁEM SIE I CHCIAŁEM PUS CIC TEGO GOLFA , MYSLAŁEM ŻE POLICJA SIE TEZ ZATRZYMA IROZŁADUJE KOREK Z ZAWADZKIEJ , A AJAK GOLF DOJECHAŁ DO ŚRODKA DROGI TO NASZA DROGÓWKA MU MANDAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Po co brałeś mandat? Trzeba było iść do sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

gt .pd masz oczywiście tylko cześciowo rację. jednak nie ulega wątpliwości ,ze policja podejmując decyzje o ukaraniu powinna dokładnie wyjasnic przyczyny takiego postepowania kierującego pojazdem. Tu akurat nie wykazała szczególnej dociekliwości i staranności do czego prawem jest zobowiazana bo sama jako uczestnik w tym zdarzeniu wystepuje. Tak więc trudno od niej oczekiwać obiektywizmu w stytuacji gdy wszystko wskazuje na to ,ze na skrzyżowaniu zachowała się jak słon w składzie porcelany. A tłumacząc to na przepisy prawa o ruchu drogowym kierujący pojazdem nie obserwował dokładnie co dzieje się przed nim na drodze . I w tym jest cały problem.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Jadąc Al.Legionów w kierunku dworca .skrzyzowanie z polową przejechałam na zielonym,zaraz skrzyżowanie przy starym szpitalu i tu w ostatnim momencie przejechałam na żółtym.Nie wiem skąd znalazł się patrol który wlepił mi mandat 200zł i 5 pkt.Jadąc około dwóch tygodni po tym zobaczyłam jak policyjny fiat dukato jadący przede mną przejechał na żółtym a następnie na czerwonym,Im widocznie tak wolnoI tal jak piszecie w miejscach o szczególnie nasilonym ruchu przedświątecznym powinni być obowiązkowo policjanci kierujący ruchem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

No przecież mu dałi tylko 50% jak pisał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

patry78 proponuję nagrywać wykroczenia policji a następnie zatrzymać taki radiowóz i poprosić o imię nazwisko i stopień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

lepiej nie bo potem ci w miescie zyc nie dadza beda pilnowac i wolno wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

 gt.pd
O czym Ty piszesz? Vectra, nawet gdyby nie zatrzymała się, to nic by się nie stało... Kierowca golfa byl bardzo ostrożny i nie wychylił się cały. Przejazd był.. Oni po prostu by przejechali, bo za nimi już nikt nie jechał... To jest skandal i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!


Do policji nie mam nic ale do Strażników Wiejskich mam ogromną niechęć. Tłumaczę to dziecku - "Jak się nie będziesz uczyć to będziesz nosić taki mundurek i zbierać śmieci"


W sumie źle się zachował RD no ale cóż przypadki różne bywają! Czasem Sądy pomagają :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

tobie nie pomogą hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

... a jak się bedziesz uczył jak bedziesz miał 27 lat to i tak bedziesz glupszy od tych strażników - to też powiedz dziecku bo wiedza i inteligencją to chłopie nie grzeszysz - prosimy o filmiki obiecane w innym twoim temacie .
Pozdrowienia serdeczne dla ciebie i twego dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

sytuacja jest prosta
nie przyjmowac mandatu
skoro masz racje, to sad ci nic nie zrobic.
ale skoro przyjmujesz juz mandat to znaczy, ze jestes winny, proste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

o to to , jak mówi janko nimh , nie przyjmować i do sądu i czekać na sprawiedliwy wyrok nic to że trochę wiecej zapłacisz ale zawsze jest szansa zabłyszczeć w sądzie inteligencją polotem wykształceniem , a że ta straż taka niedouczona i nie zna się na wykroczeniach to i szansa na korzystny wynik w swojej sprawie większa . Państwo w potrzebie więc im więcej spraw tym większe koszty a po przegranej osobiście można powiedzieć to ja przyczyniłem się do poprawy sytuacji finansowej mego kraju .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

a ja tłumaczę swoim dzieciom że jak któreś zostanie takim "prezesem..." to może ...pierdzieć w stołek ale...dla bezrobotnych i potem tylko może jak się uda to szambowóz...a i tam karanych nie chcą...bo nie którzy prezesi w tym mieście nie powinni się tak określać...

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Lapy lapy cztery lapy, a na lapach pies kudlaty. Kto dogoni psa, kto dogoni psa?

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Wiecie, co sąd powiedział znajomemu? że, nie może nie wierzyć policjantom. I co wy na to???? Nie mówię o nagraniach, ale w starciu MILICJA-CZŁOWIEK wiadomo kto wygrywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Dysk Internetowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

dlatego se kupiłem kamere samochodowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Dziś już policja kieruje ruchem na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Sikorskiego :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

vorarbeiter- jedna baba drugiej babie. A moze jednak nie było tak roziwo? Mielismy juz temat kozaka co to miał filmy i nagrania strazy miejskiej publikowac i ucichło. Teraz mozna się domyslac ze jednak nie miał i winnych tez probował znalexc innych niz siebie........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

to nie policjanci ale przebierancy:))) kadra jest wymieniana co 6-7 lat i dadza takiego glupka ,ktory nawet nie wie jak ma sie zachowac ,presja przelozonych , rozlicznie z nalozonych mandatow ,nie masz wynikow:) i won!!!!!!!!!!!!!wiec robia wszystko aby sie utrzymac!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

a może i Sklodowska byla kobietą...
na Przykoszarowej też niezly burdel się tworzyl...na zakręcie do Marczy(u)ka stanąl jakiś typ i zostawil Vectrę uniemożliwiając plynny przejazd autom skręcającym tam z Przykoszarowej i wyjeżdżającym z ów uliczki,tworzyl się korek(niepotrzebnie).Najciekawsze bylo to,że 5m dalej stal jegomość w spodenkach z lampasami i kamzelce z napisem POLICJA.Niestety nie zostal on pouczony na odprawie poslów greckich co ma w takiej sytuacji zrobić więc robil korki,by ludzie byli wdzięczni za jego obecność,bo gdyby nie milicja to by się dopiero dzialo....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Oj ludzie tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że wam to nie dogodzi. Były trudne warunki, i trzeba było trochę wyrozumiałości. Raz w roku i to za dużo?
Widziałeś, to czemu nie powiedziałeś policjantowi o tym, że jakiś baran zostawił samochód w miejscu, w którym tamuje ruch????? Byłoby holowanko, a ty miałbyś rogala na twarzy, bo duma by cię rozpierała zapewne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

ha ha ha bo ta Vectra to była policyjna chyba - aha ha aha ha

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

wolny niewolnik Ty na pewno byś wiedział co robić prawda....trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i ową vectrę chwycić między barki i przenieść w inne miejsce???? Miałeś przeszkolenie w temacie i przewidujesz jakie miał zadania ten policjant....Dwie uwagi jedź przynajmniej do warszawy w codzienny dzień - dowiesz się jakie są korki i jakie masz możliwości, a tu raptem dwie ulice i chłop niedzielny kierowca to wszystko przeszkadza bo jak tu się zachować, 5 min korka i żalllll - szkoda mi Cię... druga sprawa związana ze znajomością przepisów - jak się ich nie zna to i sie nie wie na pewno co to jest cierpliwość, ostrożność itd za kierownicą w takich sytuacjach. A to że Ty "niedzielniak" to łatwo wywnioskować bo tam akurat o najgorszej porze wczoraj to co najwyżej 10 min korka na odcinku od Kołłątaja do Al. Legionów na ul Przykoszarowej penie było- więc co mają mówić kierowcy chociażby w stolicy gdy jadąc do pracy często muszą ok 1,5 do 2 godzin spędzić w aucie...ale o czym tu mowa jak się zna 2 proste skrzyżowania i jako kierowca nie wiedzie jak się zachować na nich i trzeba aż żeby Policjant za rączkę poprowadził ...a jeszcze jedno - jak w pracy szef każe ci kopać łopatą 50 m dajmy na to przy ul. Wiejskiej to czy pójdziesz zasypywać na ul Sikorskiego 10m innego dołka bez pozwolenia ??? Na pewno nie bo może akurat nie było takiej potrzeby jeszcze i szef może opieprzyć...więc nie baw się w koordynatora zadań owego policjanta skoro nie masz o tym pojęcia - od Tego są inni i zapewne on wie lepiej co ma robić...a Ty skup się na dokształcaniu nauki jazdy skoro biedaku nie umiesz sobie radzić.....a jeszcze jedno normalny kierowca powinien kumać trochę że w taki dzień jak wczoraj trzeba było trochę wyrozumiałości dla innych bo tam nie tylko ta vectra stała źle - sądzę że gdyby OWI POLICJANCI odpuścili przejścia dla pieszych i zajęli się tylko karami to 2/3 tych pojazdów stało na trawnikach, na chodnikach, skrzyżowaniach, przejściach,w strefie zamieszkania poza miejscem wyznaczonym itd niedaleko cmentarza i bardzo możliwe że i Ty tak zaparkowałeś i jakby cie skasowali mandatem To byś na pewno powiedział że nie mieli innego zajęcia tylko mandatami karać....a nie problem tam było wypisać min ze 200 mandatów im na pewno...tylko zastanów się co wtedy pisano by chociażby tutaj....

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

brawo! Jan.



To była policyjna, czy chyba była? Jak się tak zainteresowałeś i ci przeszkadzała to czemuś nie podszedł i nie powiedział, że ci przeszkadza? Na forum to hojrak jesteś co? O ile była to policyjna vectra, bo sam nie wiesz tego oczywiście i pewnie ci się zdawało.
Tak ludzie tworzą plotki życiowe i potem na forach się podniecają , bo mogą nawrzucać komuś.

Panie Janie - chyba jesteś przedstaicielem "niebieskich", daj sobie spokój z tłumaczeniem, nic nie wskórasz, bo i tak nie dotrze. Pozdrawiam i dzięki za pilnowanie porządku w tych trudnych dniach.
Aha, piechotką się chodzi, tam gdzie nie można dojechać. A korki niestety prawie same BLe robiły. Najlepiej to pod bramę samą wjechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Ty Riposta wszechwiedząca niczym sokole oko i pędziwiatr- z jednego miejsca w drugie w ułamku sekundy -widzisz o danej porze w 10 miejscach na raz hehehe...czekamy na porady co zrobić hehehe ...poważna osoba na poważnym stanowisku...szkoda że nie mam co pozazdrościć takiej wiedzy...internetowej przekazywanej przez Ciebie - szczególnie prawnych porad...a już w szkole podstawowej uczą czytać ze zrozumieniem...

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Brzęczyszczykiewicz pozdrawiam również - drobna uwaga - ...nie pod bramę tylko w bramę i za bramę albo pod sam grobowiec akurat w tych okolicznościach hehehe...a i jestem tylko przypadkowym czytelnikiem wypisywanych tu czasami bzdur przez niektórych i czasami lubię napisać co myślę a wczoraj akurat byłem tam przypadkiem i miałem okazję długo poobserwować co się tam działo więc napisałem ... tylko masz rację trzeba jeszcze zrozumieć przesłanie...

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Dzień wolny, nigdzie nie było trzeba się śpieszyć, wszędzie można było zdążyć, a to co się działo przy cmetarzach to horror!. Jak sępy niektórzy walczyli o miejsca parkingowe, a my piesi - to insekty na drodze, nawet na przejściu dla pieszych. Mało mi nogi nie rozjechał jeden taki w boju o miejsce na TRAWNIKU!. No, ale cóż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

jkowalski
przemieszczalem się autem po większych miastsach Europy niż W-wa.Nie robi mi problemu sam korek,tylko przyczyna jego powstania(można bylo pogonić Kowalskiego razem z tą Vectrą w momencie jak parkowal).nie byla policyjna.Ale widzę,że ograniczenia w twoim umyśle nie pozwolily Ci zrozumieć sedna wypowiedzi:-(
Ja osobiście wybralem się z buta na cmentarz,bo w Lomży wszędzie blisko,a i pogoda byla przednia...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

AAaaaa sławna Vectra ...
długo by pisać...
pozdrawiam drogówkę z czarnej kaszany co w 2009 wzięli 400 łapówki od pani z Volvo S80 w Wygodzie, a uczciwego straszyli sądem ^_^
(sprawy nie nagłośniłem nie lubie prawa i sądów)

Panowie z Vectry są tacy łakomi na kasę, że potrafią na drodze lokalnej o dopuszczalnej prędkości 70km/h stanąć na środku drogi tuż za zakrętem ... nie zachowując żadnych zasad bezpieczeństwa... narażając życie swoje i kierowcy którego zatrzymali a do tego mają ogólnie wyjeb... nawet na to że jest włączony videorejestrator bo kto ich ukaże

ale...

o czym tu mówić
1112011 z orlenu lodówa wyjeżdżala ...
Nie zatrzymała się na stopie ...
Wymusiła pierwszeństwo na krzyżówce...
Później ostro przekraczali prędkość jadąc na kolejną miejscówkę jedząc w trakcie parówy z Orlenu...

Ale ...

napisze zaraz ciec ze policja o nas dba...
prawda jest taka ze na obywatela leja cieplym moczem...

MANDAT PUNKTY A NAJLEPIEJ DO CIURMY :)
I MAŁO WAŻNE CZY WINNY CZY NIEWINNY
STATYSTYKA MA BYĆ I JUŻ
NIE MA TŁUMACZEŃ, NIE MA POUCZEŃ


pozdrawiam

nie ponosze odpowiedzialnosci za napisany post
post napisany zgodnie z prawda
nie musisz sie z nim zgadzac
post nie ma celu nikogo obrazac
nie ma tez na celu kogokolwiek obwiniac i oskarzac


PS: lepiej napisac, bo zaraz taryfikator wyciagna ^_^ albo ciurma odrazu ^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

Jest miazgą to co sie teraz dzieje.. Policja i straz miejska sa to sluzby powolane przez nas, przez obywateli, dla nas.. W zalozeniu mieli pomagac a gdy tylko dostana mundur, samochod, pałke to wydaje sie im ze kazdy z nich stoi ponad prawem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

to jest wina polityków i prawa - jak ludzie z zatartymi wyrokami i bez matury mogą być "władzą" to się nie dziwcie że jest coraz ciekawiej. do tego kasa nie zachęca do nadstawiania dupy.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandaliczne zachowanie policji!!

http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,18-letni-policjant-sterroryzowal-studentow,wid,13558032,wiadomosc.html

no i trzeba zawsze uważać na przebierańców.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org