czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wynajem mieszkań

Czytam ogłoszenia i patrze wynajmę mieszkanie 61m2 900zł odstępne plus rachunki w głowie się nie mieści jak ludzie wykorzystują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

nom tragedia:/

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

na spłate kredytu jest!!!!!!!!!!!jest!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Za ile można wynająć mieszkanie 2 pokojowe w Łomży?


______________________________________________
Jeśli ktoś ma mieszkanie do wynajęcia, to zapraszam do dodawania darmowych ogłoszeń bez rejestracji! na www.lomzyniacy.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Autopokaz Paweł ,reklamujesz konkurencję hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Jeśli takie są ceny to ludziom sie w dupach poprzewracało, chyba za długo w Warszawie siedzą
Jak ceny dajecie Warszawskie to chociaż zarobki też załatwcie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

ja place kredyt za wlasne 61m2 niecale 900zl wiec taka kwota za wynajem bez oplat to szczyt bezczelnosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

ja mam na wynajem m2(2 pokoje) za 600+opłaty. ktoś kto jest zainteresowany podajcie swoje meile. dam wtedy namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

bosss napisał(a):
>Jeśli takie są ceny to ludziom sie w dupach poprzewracało, chyba za długo w Warszawie siedzą
>Jak ceny dajecie Warszawskie to chociaż zarobki też załatwcie

900 zł za mieszkanie 61m2 to cena warszawska? To Ty chyba w Warszawie nie byłes :D Za takie mieszkanie zapłacił byś minimum 2000zł w dobrej lokalizacji nawet i drożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Sorry boss, te forum jest jakieś zwalone i wkleiło mi tekst z Twoim podpisem...

Chodziło oczywiście o wypowiedź @HokusPokus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Nikt tak nie zadba o czyjeś mieszkanie jak o swoje a w niektórych przypadkach trzeba jeszcze po lokatorach sporo dopłacić do remontu po nich. Wiem to z doświadczenia. Także zgaga i inni jak ci jest drogo to możesz wynająć sobie pokój w Polonezie lub Baranowskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

haha w Wa-wie 900zł? Pokaż mi gdzie? Zwykłe studio oksztuje minimum 2000zł-3000zł(oczywiście ze wszystkimi opłatami).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

chomik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Bubas nie reklamuj strony z plikami pirackimi:)
http://torrent-finder.info/
http://www.searchshared.com/
http://thepiratebay.org/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Polecam firma sprawdzona;) http://www.artdom.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Dajcie spokoj..nie dajcie sie naciagac to znizą ceny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Raczej mocno nie zniżą bo ceny wynajmu tak wyglądają. Zwłaszcza że to mieszkanie z pierwszego postu jest dość duże :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

jakos mozna znalezc oferty za trzypokojowe mieszkanie 150 odstepnego;) warunki naprawde swietne . ale to trzeba sie wysilic w szukaniu. W necie raczej drozyzne znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

ja oferuję bez odstępnego
i jeszcze zapłacę za ciebie wodę

pasuje ???

ps -kasia - o ile 3 pokoje odstępujesz za 150pln to chyba wcześniej tam mieszkali uchodźcy z kaukazu, dach był ale nie ma, sąsiedzi lubią wypić i wpier/dolić miękichujom z okolicy, w salonie zagościła rodzina pasożytów, a kibel jest po drugiej stronie ulicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Zgaga, no i co z tego że piszą 900? Nikt nie wynajmuje po tyle. To tak jak ze sprzedażą działek i domów. Kosmiczne ceny i działki od kilku lat nie sprzedane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

ja oferuję salon za 500 pln a mały pkój a 300.
tylko białe wysokie blondynki poniżej 23.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

dla 4lomza to nie jest żadna konkurencja:) Nie dorasta jej do pięt. ale chciałbym zwiększyć jej oglądalność. Zawsze może ktoś będzie chciał kiedyś kupić tą domenę lub cały portal. Czas pokaże



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

drogo jak 800- 900zl to 3/4 pensji w łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

>jakos mozna znalezc oferty za trzypokojowe mieszkanie 150 odstepnego;) warunki naprawde swietne . ale to trzeba sie wysilic w szukaniu. W necie raczej drozyzne znajdziesz

Faktycznie teraz to palnęłaś totalną bzdurę. Sam czynsz w jakiejkolwiek łomżyńskiej spółdzielni kosztuje więcej. Myślisz że ktoś będzie do Ciebie dokładał? No chyba ze w tym mieszkaniu mieszkacie w 6 osób to może i na głowe tyle wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

raczej mu chodziło o odstępne 150 zł :)
znajoma na Niemcewicza za 2 pokoje placi chyba 250 zł

o 900 zł i Warszawskich cenach to wy "warszawiacy" co sie tak tu udzielaliście powinniście najlepiej wiedzieć o co mi chodzi
poprostu drożyzna jak na Łomże
znam warunki i ceny mieszkaniowe w Stolicy
dziekuje dobranoc

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

a za ile można wynająć dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie wraz z umeblowaniem?

czynsz spółdzielni wynosi 250.


Pytam bo pracuję i mieszkam dosyć daleko i nie zapowiada się żebym wrócił do Łomży obecnie. Właśnie się zastanawiam czy nie wynająć, zawsze to dodatkowy grosz. Tylko jak znaleźć odpowiedzialnych lokatorów, żeby do tego interesu nie dokładać ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Ja wynająłem studentkom na pół roku. Za ostatni miesiąc nie zapłaciły czynszu i rachunków, oprócz tego ukradły 2 dywany i krzesło.
Także jak wynajmujesz bierz kaucję, bo bez tego lipa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

nie komus odstepuje tylko sama wynajmuje... tylko nie kazdemu zalezy na pieniadzach a na przypilnowaniu mieszkania np. SZUKAJCIE matołki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Maniuszek - no to nie zazdroszczę. właśnie co robić żeby się nie dać wrobić :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

>raczej mu chodziło o odstępne 150 zł :)
znajoma na Niemcewicza za 2 pokoje placi chyba 250 zł

> o 900 zł i Warszawskich cenach to wy "warszawiacy" co sie tak tu udzielaliście powinniście najlepiej wiedzieć o co mi chodzi
poprostu drożyzna jak na Łomże
znam warunki i ceny mieszkaniowe w Stolicy
dziekuje dobranoc

Skoro znasz ceny warszawskie to czemu dajesz w tym przypadku nieprawidłowe porówania z Warszawą? Cena 900zł za mieszkanie 61m2 nie jest wcale jakaś mocno wygurowana wygórowana. Nie wiadomo jeszcze w jakiej lokalizacji jest to mieszkanie, czy w cene sa wliczone rachunki, jaki jest stan mieszkania itp. Może to być mieszkanie z np. bieżącą ciepłą wodą lub z boilerem. Tak samo może być z gazem. Dlatego cena na pierwszy rzut oka nie odstaje wcale jakoś od normy biorąc pod uwagę sam metraż. Trzeba by się więcej dowiedzieć na ten temat i wtedy można ocenić czy to za dużo czy w sam raz.
Fakt jak na Łomżę może się to wydawać drogo, ale może cena jest warta tego mieszkania a przecież jak Cię nie stać to nikt Ci nie każe wynajmować. Poszukaj czegoś tańszego i będziesz zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Edit do powyższej wypowiedzi. Zapomniałem że w ogłoszeniu była wzmianka o rachunkach więc ten argument akurat odpada :). W każdym razie trzeba te mieszkanie najpierw zobaczyć aby je obiektywnie ocenić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Jeśli jesteście właścicielami to warto jest postarać się o umowę o najem okazjonalny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ zachowuje prawa do mieszkania dla właściciela (zresztą nie sądzicie, że tak powinno być zawsze?)/
Tutaj możecie się z tym zapoznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Może i drożyzna w Łomży, ale sami zainwestujcie w mieszkanie i wyposażenie, a potem oddajcie wynajmującemu za grosze. Jak pisali poprzednicy wynajmujący nie szanują mieszkania, nie płacą rachunków itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Wszystko zależy od tego, jak podchodzi się do wynajmu takiego mieszkania. Jeśli komuś naprawdę zależy i zna się na rzeczy, to wyjdzie na wynajmie bardzo korzystnie, bo np skorzysta z pomocy http://zarzadzanienajmem.eu/dlaczego-warto/ i nie będzie musiał się o nic martwić. Ale do tego trzeba odrobinę chęci i zdobycia pewnej wiedzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

niestety wynajem mieszkań jest teraz bardzo popularny i ludzie coraz częściej podnoszą stawki, ja znam fajną firmę zajmującą się zarówno wynajmem dla najemców, jak i szukaniem potencjalnych wynajemców dla właścicieli :) ich strona to: http://www.k2assetmanagement.pl sprawdźcie sobie jakie mają aktualne oferty, myślę, że warto skorzystać z ich usług :) ja miałam mieszkanie do wynajęcia i znaleźli mi idealnych wynajemców, jestem bardzo zadowolona, płacą na czas i teraz właśnie mam z nimi umowę przedłużać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Nie ma najmniejszego sensu wynajmować mieszkań! Tak jak ktoś napisał, płacimy kokosy komuś, kto naszą kasą spłaca sobie mieszkanie. Spłaci jedno, bierze następne i następne na kredyt i znów jakiś osioł mu spłaca. I po paru latach jest ustawiony na całe życie - ma full nieruchomości, najemców i kaska leci do kieszeni. I tacy pożyją. Z dwojga złego lepiej wziąć kredyt, poszukać dobrego developera, np. mieszkania mokotów i płacić na swoje M. Wprawdzie 30 lat, ale zawsze to swoje mieszkanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Dlatego lepiej kupić coś swojego. Wtedy nie musimy płacić właścicielowi i dostosowywać się do jego warunków - a te bywają różne. No i nikt nam nie wypowie umowy w najmniej spodziewanym momencie. Tylko na mieszkania z rynku wtórnego trzeba bardzo uważać - stare budownictwo kryje wiele niespodzianek. Dlatego warto wybrać sprawdzonego developera, np. www.perinvest.pl i przejrzeć ofertę mieszkań na sprzedaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

No jasne, najlepiej zniewolić się kredytem! Bo kto dziś ma kasę na kupno mieszkania ot tak, znikąd? No i nie demonizujcie tak rynku wynajmu. Jak się chce, to można znaleźć uczciwych wynajmujących, trzeba tylko zgłębić temat. Istnieje coś takiego jak Stowarzyszenie Mieszkanicznik, zajmuje się usprawnianiem rynku wynajmu. Jak właściciel mieszkania do niego należy, to może się okazać certyfikatem poświadczającym jego dobre praktyki. Warto szukać takich wynajmujących, bo z nimi nie ma problemów typu brak zwrotu kaucji bez powodu, niespodziewana podwyżka opłat itp.

who do you running from?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Ludzkość od niepamiętnych czasów zadaje sobie pytania:
- Kto wymyślił pracę?
- I jak to możliwe, że pozostali go nie zabili?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Bez pracy nie ma kolaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Dzisiaj wielu ludzi traktuje wynajem mieszkania jako podstawowe źródło dochodu. Nic więc dziwnego, że każdy chce zarobić jak najwięcej. Sam mam mieszkanie, które dostałem w spadku i zamierzam je trochę wyremontować i oddać na wynajem. Ze znalezieniem najemców nie powinno być problemu, bo mieszkanie jest we Wrocławiu. Problemem jest odległość, to znaczy nie będę mógł doglądać mieszkania. Czytałem w artykule http://www.k2assetmanagement.pl/zarzadzanie-najmem/jak-zarobic-na-wynajmie-mieszkania
że można skorzystać z agencji, które zajmują się profesjonalnym wynajmem mieszkań. Jestem nawet skłonny skorzystać z usług takiej firmy.

352dc6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Ja płacę za 62m2 800zl+rachunki to miesięcznie 1400zl...i powiem że mieszkanie nie remontowane podłogi zniszczone ale gdzieś trzeba mieszkac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Przecież to normalne ceny.. Swojego czasu płacilem 1250zł z opłatami za 60m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Mieszkanie we Wrocku? Gratuluje. Tam są takie stawki, żeby ciora się fajną kasę, zobaczcie to - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem/wroclaw I jednak to miasto rzeczywiście się cały czas rozwija...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

a co zrobic z nieuczciwym wynajmującym.problem z ogrzewaniem ciepla woda co 2 , 3 dni? ciągle sciemnia ze awarie pieca ze przyjdzie serwis ale tego nie robi.co zrobic w takim przypadku?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

To są normalne ceny? Dla mnie normalne to około 1300zł plus rachunki za około 40m2 ;) Takie są ceny u mnie w okolicy. A swoją drogą jakie mieszkania się chętniej wynajmują? Starsze, czy raczej nowe o np coś takiego http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/m8-mieszkanie-3-pokojowe-8910.html Czy lepiej zainwestować w jednopokojowe? Co szybciej poźniej podnajmę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkań

Teraz we Wrocławiu powstają fajne nowoczesne osiedla, takie jak to http://pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/, ciekaw jestem, jakie tam będą ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org