piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma

Witam wszystkich,
Wiem, żę w sieci jest dużo tematów odnośnie założenia firmy. Dostarczyły mi podstawowych informacji. Jednak chciełbym wiedzieć, na co uważać przy zakładaniu dg ..kruczki itp. Proszę o pomoc osoby, które mają własne firmy. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Na tym forum nie ma takich ludzi. Są tylko matki polki i bezrobotni. Przykro mi :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

motoon o pewnie masz firmę INCO co zarobi to na winko;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

najlepiej nie zakładaj dg w tym kraju

to nowoczesne niewolnictwo

zus i us czeka na haracz

bank na raty

a ludzie myślą że jesteś wielkim kur..wa biznesmenem

zero urlopu
wypełnianie papirow
faktury
żona czeka na pieniądze

próg opłacalności to 2 x co na etacie finansowo
wtedy może, może ...


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Zakładałem działalność w kwietniu... urząd miasta i wniosek edg-1 (kody PKD) to podstawa, urzad skarbowy i bardzo niezrozumialy formularz (dla kogos nieobeznanego w temacie-dobrze skonsultowac sie z ksiegową jeżeli takową posiadasz) to samo dotyczy Zus-u.
Raczej nie ma kruczków.. tylko kwestia US - czy VAT czy nie itd.
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

VAT odpada napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

wyslij na kolejdlałomży@gmail.com swój nr. Tel i mój znajomy księgowy odezwie się i udzieli bezpłatnej konsultacji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

ŻART? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

nie, dlaczego? wydawało mi się że potrzebowałeś wskazówek, ale chyba się myliłem.
Myślisz że dostaniesz tu fachową poradę? Samo założenie to pestka i haczyków brak, schody zaczynają się potem:)
Czuje, że to będzie kolejny bezużyteczny wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

aha, ok. odezwę się w nast. tygodniu. rzeczywiście, uzyskać jakiekolwiek info na tym forum graniczy z cudem. dzięki i pozdro wads.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Prowadzenie własnej firmy to multum obowiązków i zmartwień. Trzeba być ostrożnym i myśleć za kogoś. Tylko w ten sposób można osiągnąć sukces. Na pewno bardzo ważne jest bezpieczeństwo danych Twoich i Twojej firmy. Nie możesz dopuścić do tego aby poufne dane dostały się w niepowołane ręce. Warto w tym celu pomyśle nad dobrym programem antywirusowym. Na stronie: https://teamnet-software.pl można znaleźć taki w dobrej cenie. Jest ich tutaj tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Jeśli macie firmy transportowe lun chcecie je dopiero zakładać to polecam zajrzeć na stronę https://www.sendit.pl/blog/co-to-sa-towary-adr-i-dlaczego-nie-mozna-ich-nadawac-kurierem tutaj jest wiele pomocnych artykułów na blogu. Na przykład o tym czym towary ADR są i jak je transportować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Jeśli nie masz żadnego doświadczenia, prawie niemożliwe jest rozpoczęcie własnej działalności od początku. Dlatego polecam znaleźć kogoś z takim doświadczeniem - po prostu poczekaj. Zwłaszcza podczas kryzysu COVID-19. Osobiście po prostu czekam i próbuję zarobić więcej pieniędzy w Internecie. https://www.trustpilot.com/review/instaforex.com Handluję na rynku FX za pośrednictwem brokera instaforex.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org