sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komis Auto Mix

Witam!!!
Czy ktos moze napisac cos wiecej na temat tego komisu? Gdzie sie w ogole znajduje i jakies opinie.
Moze polecacie jakis inny komis w lomzy i okolicach?
Z gory dzieki i pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

stoją same rumple, koleś ma zajebiste narzuty, załóżmy kupuje auto za 2 tyś a sprzedaje za 3500-4000, towar na allegro często niezgodny z opisem, pisze lala a sie okazuje śrutem, do którego strach zajrzeć, ogólnie słabo schodzą mu te auto, zreszto zobaczcie na allegro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Zależy jakiego Auta szukasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

auto za 2000 ?

dobrej taczki z małym przebiegiem za tyle nie kupisz, a ty po komisach szukasz fur za 2 koła ...

jak szukasz eksponatów do swojego muzeum to polecam ruszyć się w okolice Reymonta 8 - tam stoi Polonez 1.6GLE do sprzedania, myślę że właściciel się potarguje i uzyskasz korzystną cenę.

generalnie komisy to przeszłość, kwitnie sprzedaż bezpośrednia - od razu widać czy komuś "zależy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Skutera nie kupisz za 2000 haha
Ja mam jeden samochód na sprzedaż z 1988 roku za 80 tys



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

To zależy, czy chcesz kupić, czy sprzedać, czy popatrzeć tylko...

Takie coś sobie jeszcze zobacz Autka z Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Zbychu,rubli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Zbychu a ja pracowałem po duszy całe zycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Kupuj eta sprzeda jeta czy tylku sie klucita?

Nie to pchne na aleggro. za 2000000pln pójdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

A gdzie ten tytulowy komis sie znajduje dokladnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

nikt o zdrowych zmysłach nie poleca z tamtąd brać fur same szroty zagrzybiałe, niezgodne z opisem na allegro, w jednym samochodzie progi obryzione jak przez szczury, jak chcesz leżeć pod nim to kupuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

wolałbym chlapnąć minete jakiejś starej niedomytej dziwce niż wsiąść do jakiegokolwiek auta z tamego komisu i załapać jakąś kiłe mogiłe kórwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

dzwonilem kiedys do tego cwaniaka wystawil bmw 318 97zl jakos w niezlej cenie byla pojechałem ogladac a to taki szrot ze masakra co do czego to rok 94..... nie polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

zbieraja wszystkie szroty po lomzy do 2tys, otem wypucuja i puszczaja dalej. Jednym slowem nie polecam nikomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Skupuje auta po2tyś i na drugi dzień daje ogłoszenie że sprzeda za 4 tyś.Jak szukałem taniego auta to,to sprzątnął mi z przed nosa kilka aut.Ciężko kupić od osoby prywatnej ,takie auto bo ci z komisu są zawsze szybsi,i robią kasę.Kto pierwszy ten lepszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

jak z ciebie ***** to masz pretensje o to do kogos? jeden robi kase jak umie, inny potrafi tylko narzekac! drugi debil pojechal kupic w okazyjnej cenie BMW, ile ty masz lat? wiesz o tym ze okazji nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Soho - debil to ci w oko napluł ty sprzedawczyku sklepowy.
Robi kase hahha nie jeden tak kase robil i w jednaczewiaku trafił...
Pretensja ze gościu za dużo się jąka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

W komisach same parszydła stoją.
Jak nie możesz sprzedać to daj do komisu.Taka prosta zasada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

belfer co ty pi......dzisz, piep...rzysz sam nie wiesz co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

spedemon, chcesz sie spotkac i porozmawiac na ten temat cweliku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Soho **** ja wiem najlepiej i teraz mówię do wszystkich, miałem nabyć ten oto samochód

http://otomoto.pl/audi-80-tanio-stan-bardzo-dobry-C20812949.html

codziennie przejeżdzam z bratem przez konarzyce i stoi w strasznym stanie a na zdjęciach wygląda zachęcająco jak większość samochodów, maluch z 80 lat to bugatti veyron w porównaniu z tą kozą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Witam
Kupiłem od tego tłustego kmiota kiedyś samochód. Miało być wszystko pięknie ładnie, ogarnięty do drogi do warszawy, nie wyjechałem z łomży a już mi się rozsypał. Gość telefon wyłączony brama od komisu i warsztatu na przeciwko zamknięta i nikogo nie ma. JAK NAJBARDZIEJ NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
W DODATKU OD TYPA JE**AŁO GÓWNEM JAKBY SIĘ OBSRAŁ.
Ale jeszcze kiedyś będę jechał przez Łomżę to sobie tam zajrzę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

Ostre słowa Panowie
Jestesmy na forum , nie w gimnazjum
Co do aut z komisu , to jaki jest sens kupować w taki sposób?
Jeżeli już ktoś chce obejrzeć większą ilosc aut w jednym miejscu, to lepiej wybrac sie na giełde np na litwe.
Ale kupno od własciciela jest najlepszym rozwiązaniem.
Co do auta za 3 tys nie spojdziewajmy się że będzie mial progi jak z salonu, ludzie za takie pieniądze samochod ma prawo miec progi jak ser. Jak masz min 10,15 tys, wtedy można wymagac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis Auto Mix

na litwie to wszystkie rumple z angli sciagniete haaa stad wywoza az im sie lawety juz lama

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org