środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

ZORGANIZUJMY MARSZ PRZECIW TEJ ZBRODNI, NIECH WSZYSCY WIEDZĄ ŻE MIESZKAŃCY NIE SĄ OBOJĘTNI, ŻE PAŃSTWO POLSKIE I SŁUŻBY - POLICJA, STRAŻ MIEJSKA MUSZĄ WZMÓC SWE WYSIŁKI BY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA W NASZYM MIEŚCIE BYŁ WYŻSZY, BY MIELI WIĘKSZĄ BACZNOŚĆ NA TAKIE MIEJSCA JAK TA MELINA I TO ŚRODOWISKO. NIECH TEN MARSZ MILCZENIA WZNIESIE SIĘ SZEROKIM ECHEM ŻE ŁOMŻA I JEGO MIESZKAŃCY ZDECYDOWANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ TAKIEJ ZBRODNI !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Lepiej byś zrobił gdybyś pojawiał się na pogrzebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

jak się nie czujesz bezpiecznie to se scyzoryk kup :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Jestem jak najbardziej za tym by tego typu marsz się odbył , ulicami naszego miasta przechodzi dziennie tysiące osób w tym naszych dzieci strzeżmy bezpieczeństwa i bądźmy odpowiedzialni . To było brutalne morderstwo i nie pierwsze .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Popieram,taki marsz powinien sie odbyc,wszystkie meliny pozamykac,zlodzieji mocna karac i rabusow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Jak czytam o kolejnych marszach milczenia to podbija mnie.
Jak chcecie zrobić coś pożytecznego to weźcie wielki transparent z napisem KARA ŚMIERCI itd i może coś dotrze do zakutych łbów że ta kara jest potrzebna. I ani dodatkowe patrole ani kolejne zakupy uzbrojenia dla policji która boi się jej używać nie pomogą.
Jeśli uważacie że poziom bezpieczeństwa się podniesie to gratulacje. To chciejstwo.
Bat na dupę dla sksynów i cześć. Koniec pieśni.
Nie znałem człowieka osobiście, ale spotkałem go parę razy. Wkurza mnie iż coś takiego mogło spotkać mnie lub kogoś z moich bliskich. I kolesie co najwyżej mają wakacje na koszt państwa, opiekę medyczną i edukację. I żarcie lepsze niż dzieciaki w domach dziecka i pacjenci w szpitalach. Oni nie mogą pisać skarg na naczelników w aresztach i więzieniach.
Maszerujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

zmarły, z całym szacunkiem, nie zasłużył na "marsz".
zmarły brał udział w ośmioletniej degeneracji Łomży pod przewodnictwem gównianego prezydenta, jakim był Brzeziński.
i proszę mi tu nie pierdo.lić, że było inaczej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Ty ziaam to jesteś typowy zrzędliwy polak, który nie wiadomo czemu walnął takiego posta.Jeżeli nie masz szacunku czy nie lubiłeś zmarłego wyjdz z tego forum i nie siej prowokacji . Przede wszystkim zrzędliwy polaczku brak współczucia dla rodziny, przyjaciół, bliskich. Kim ty jesteś ,żeby oceniać kto zasługuje a KTO NIE? jesteś pewnym typowym zakompleksionym człowieczkiem , który z nudów pisze kocopały i próbuje zwrócić na siebie uwagę .a naszym współczesnym świecie ludzie to takie hieny, brak wartości, wychowania, pokory. Wielkia strata dla miasta Łomży . Zginą człowiek wartościowy, miły, łagodny , charakterny, dobry. Szkoda ,ze właśnie takim ludziom przytrafiają się takie tragedie. Spoczywaj w pokoju Śp. Krzysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Byłem na pogrzebie i na mszy, którą odprawił Biskup. były słowa od byłego prezydenta i obecnego. Słyszałem wśród ludzi wiele słów pełnych współczucia jak i pustych sloganów oraz mniej lub bardziej pochlebnych o zmarłym. Lecz nie teraz o tym pisać. Na pogrzeb ludzi ważnych przychodzą dygnitarze na pogrzeb dobrych przychodzą przyjaciele... sami odpowiedzcie sobie kim był zmarły i czy ten marsz jest dla niego czy był by to protest mieszkańców którzy nie zgadzają się z takim barbarzyństwem jakiego dopuścili się ci zwyrodnialcy. Kara śmierci jest niczym nie uzasadnionym aktem bezsilności systemu oraz przejawem zemsty. Nic nie wniesie ani nie zmieni, prawo mamy dobrze skonstruowane, lecz czy jest ono właściwie egzekwowane? to już inna para kaloszy i na pewno nie na ten czas..
Współczuję rodzinie w tym bólu łączy się z wami wiele osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

@peli


Nie wyjdę z tego forum. Bo z definicji forum jest po to, aby na nie wchodzić i mówić, co się myśli !
A "Polak" pisz z wielkiej litery, a nie tylko imiona, jak . np "Miro", "Zbychu" czy "Krzysiu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Chcesz lizać tyłki, peli?
To liż je sobie w miastowych kuluarach i "obiektywnych" lokalnych mediach na ostatnich kanałach telewizji kablowych w jakości nagrania z wesela.

Ja nadaję w HD, tylko, aby to odebrać, trzeba mieć odbiornik mózgowy też w High Definition.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

ale tu padają słowa he he he aż żal duszę ściska...... ale to szczegół




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

ziaaam faktycznie wyjdź z forum - bo dla nas tu jesteś zerem :) no i żadnym autorytetem żeby nas pouczać, siejesz zamęt niepotrzebnie
A o takim jak ty to się pisze polak a nie Polak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

politykier, co ty, mickiewicz jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

nie, no politykier mądrze napisał, nie gadaj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

''NIECH TEN MARSZ MILCZENIA WZNIESIE SIĘ SZEROKIM ECHEM'' A.Politykier



green, wiem, ale chłopak ma coś z duchowego wieszcza narodu... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Ja jestem jak najbardziej za karą śmierci dla takich zwyrodlnialców , odebrali człowiekowi życie czas odebrać je im . Gdzie tu prawo niewinny człowiek zginął już nigdy nie wróci , a oni będą żyć choć na to nie zasługują nawet na to marne życie w więzieniu za które będzięmy płacić my . Jeśli tylko demonstracja się odbędzie ja bardzo chętnie wezmę w niej udział . Czas najwyższy zadbać o bezpieczeństwo w naszym mieście i pokazać szacunek wobec tragicznie zamordowanych przez ludzi którzy dzięki naszemu prawu czują się bezkarni . Proszę tylko pomyśleć ci zwyrodnialcy mordercy Ś.P Pana Choinskiego i inni na czym im zależy dla nich to świetne rozwiązanie dostać się do więzienia nawet na to dożywocie . Tu żyli bez żadnych perspektyw , bez pieniędzy w ciągłym amoku przez alkohol i używki . Więzienie zmienia całkowiecie ich życie codziennie ciepły posiłek , rozrywka , kumple z celi i ich potologicznie zachowania takie samo do jakich przywykli na wolnośći . Niczym się nie róznią już nie czują się gorsi ich poczucie samowartości wzrasta bo wszyscy wokół nich są tacy sami . Oczywiście nie mówię tu o osobach przebywających w wiezieniu z powodu przykrego losu np. wypadek ale dobrze wiemy , że w w więzieniu też jest dobierane towarzystwo . Kara śmieric powinna być przywrócona i praktykowana .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

tylko jest jedeno ale, że człowiek jest nieomylny. Istnieje taka możliwość, że wymiar sprawiedliwości może ''zabić'' niewinnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Rowniez jestem za kara śmierci, po pierwsze dlatego, ze kolejni przestępcy najpierw zastanowiliby się nad tym co robią, bo dobrze by wiedzieli, ze moga stracić życie. Może zaostrzenie wymiaru sprawiedliwości do maksimum ukruciłoby makabryczne przestępstwa jakie maja miejsce. Po drugie taki marsz powinien się odbyć, nie tylko z powodu śmierci S.p. Wiceprezydenta, ale także z powodu śmierci wielu osób i krzywd doznanych przez chuliganów. Obojetność to najgorsze co może być, a strach przed tym co się dzieje własnie do niej prowadzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Wszyscy forumowicze wyraźcie swoją inicjatywe niech wszyscy którzy popierają nasz wniosek dadzą o tym znać . Umówmy się , spotkajmy , zorganizujmy .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

przeczytałam wszystkie posty w tym temacie i uważam że ZIAAAM ma prawo do swojego zdania i wyrażania go również na tym forum. Bez wątpienia żal jest tak tragicznie zmarłego człowieka (wyrazy współczucia dla rodziny), ale ZIAAAM nie odbiera mu godności a jedynie ocenia pracę urzędnika miejskiego i wg mnie ma prawo to robić!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

A ja jestem za tym, żeby w końcu zaczął obowiązywać jakiś porządek w tym mieście, żeby policja zrobiła w końcu porządek z tzw. "trójkątem bermudzkim". Jak długo jeszcze (ile lat, bo nie jest to rok, dwa ale dwadzieścia a może trzydzieści lat) będzie strach przejść przez ul. 3 Maja, przez Park J. Wagi, przejść przy kamienicach na skrzyżowaniu Polowej i Wojska Polskiego. Albo też być zaczepianym przez tzw. fioletowych panów i panie przy Poczcie Głównej w Łomży, proszących o złotówkę na "fioletowy chleb".
Już dawno centrum miasta zostało opanowane przez takich typów i rozrasta się dalej, w Spokojną, Kwadratową itd. itd. i powoli dochodzimy do tego, że jest coraz mniej policji, patroli, zamykane są posterunki, a straż miejską widać tylko na Starym Rynku, wlepiającą mandaty za złe parkowanie, a szala powoli przychyla się na stronę patologii. Bo patologia rodzi patologię, ich dzieci mają już po 20-30 lat i robią to co robią, kradną i zabijają. Może należałoby zamiast zasiłków wydawać każdemu takiemu typowi skrzynki wódki, myślę że problem szybko by się rozwiązał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

czyzby po moim skromnym poscie odbyl sie ten marsz?? a jednak nie ma takiej zniaczulicy jak by nie ktorzy sadzili...
czekac teraz jak to sie potoczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚMIERĆ WICEPREZYDENTA

Wszystko zalezy od nas, mieszkańców tego miasta!
Żarty się niestety skończyły panie i panowie, marsz nic nie da, jeżeli nadal będziemy OBOJĘTNI wobec chuligaństwa, pijaństwa, złodziejstwa i innych temu podobnych. i Kropka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org