sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Witam.Mam wylot w niedziele z rana z Okęcia,dawno już tam nie byłem.Jaką trasą obecnie najszybciej dojade bez błądzenia i objazdów (przez jakieś remonty)?
W Markach w prawo na Toruńską czy prosto i potem jak?Mam navi w aucie ale wole zapytać bo nie wiem jak jest z remontami obecnie w stolicy?z góry dzięki za odp.pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

zawsze najszybciej było toruńską ale teraz jest strasznie rozkopana... Jak będziesz jechał przed 5 rano to możesz próbować, nie powinno się korkować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Na toruńskiej nie postoisz bo już na skrzyżowaniu toruńskiej z łabiszyńską otworzyli wiadukt więc możesz śmiało jechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

będe jechał w niedziele i W-wie planuje być ok 6.30-7 rano,więc korków być o tej porze nie powinno...ciekawe czy nadal jest rozkopana Toruńska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

http://www.pkssuwalki.pl/pks_search,5,942,60,10177214,16210002,10177214,16210002,1,w,0.html?locale=pl_PL


w tym linku znajduje sie rozkład autobusu, jadącego z Suwałk przez Łomżę i prosto na lotnisko,
w Łomży jest on o 23.55 z 15 stanowiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Heh tylko że ja jade samochodem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

jedz przez Zielonke bardzo prosta droga i szybko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Przez Zielonke czyli?W googlach najkrótsza trasa to właśnie przez Toruńską...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Toruńska jest rozkopana ale bardziej od strony jak wyjeżdża się z W-wy. Nie będziesz stał raczej w korku, korek zaczyna sie tam tworzyć po godzinie 7 ale to jest na prymasa przed skrzyzowaniem z jerozolimskimi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Czyli nie ma co kombinować i trzeba jechać tak czy inaczej Toruńską?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Musisz samochodem?? Ja ostatnio jechałam prywatnym busem/autobusem zależy ile chętnych osób. Bilet kosztuje 55zł a podjeżdża pod samo lotnisko. i z powrotem tak samo. Zatrzymuje się kiedy chcesz i w sumie gdzie chcesz. http://www.trans-avia.pl/relk-nowy.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

jak bdziesz o 7 rani to czeka cie stanie w warszawie do warszawy trzeba najpozniej wjechac o 6 by gdzies zdazyc

baza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Jade swoim samochodem w 2os. nie chce być od nikogo zależny....heh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Moge wyjechać wcześniej to nie problem,ale jednak w niedziele jest na pewno inny ruch niż w tyg...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

jedz torunska bez zbednego kombinowania, to najszybsza droga... Teraz torunska juz nie jest tak rozkopana jak wczesniej, wiadukt otwarty, jedzie sie szybko, tymbardziej w niedziele o tej godzinie, przejedziesz chwila, moment.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Skoro jedziesz własnym autem i nie jesteś od nikogo zależny możesz wyjechać wcześniej unikając korków. Ja ostatnio jadąc do Zakopanego tak właśnie zrobiłem, nie znałem żadnych objazdów obwodnic itp, więc musiałem jechać przez Wawę, zrobiłem ją około 4-5 rano i bez żadnych problemów, czyściutko a była to sobota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Ok,dzięki Wszystkim za pomoc i info.Ciesze się że są tu ludzie którzy na normalne pyt odpowiadają normalnie i chcą pomóc.
Tak zrobie,wyjade wcześniej i polece Toruńską.
Pozdrawiam serdecznie,jeszcze raz dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

a odnośnie trasy nie patrz na google, ma strasznie nieaktualne mapy;) torunska rozkopana ale powinienes przejechać

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Ostatnio jechałem przez Toruńską i w jednym momencie była zamknięta zjechał na centrum i tam juz pomsta ;) Radzę Ci dobrz jak chcesz zdążyć na samolot żebys jechał przez Zielonkę, póki nie ukończą Toruńskiej, bo nigdy nie wiesz co akurat tam się dzieje. Droga przez Zielonkę jest bardzo prosta, praktycznie na ślimaku na zielonke w prawo i potem z 3 ronda prosto, pozniej za mostem w prawo i juz sa znaki. Jakos tak, sprawdz sobie na google map czy cus dla pewności. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

w którym miejscu była zamknięta toruńska bo jestem bardzo ciekawy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,annopol-drogowcy-otworzyli-wiadukt,301410.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Wiadukt otwarty czyli problemów nie będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Zielonka,most Siekierkowski,Dolina Sluzewiecka.Pomykaj tedy kolego,tym bardziej o tej porze.Najszybsza i najlepsza droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

w sobote jade na lotnisko ,bylam dwa tygodnie temu i bez problemow przejechalam torunska nawet korkow nie bylo do samego lotniska

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Witam. Jak obecnie najszybciej dojadę bez problemów na Okęcie? Toruńską jak dawniej czy coś się zmieniło po tych remontach?
Jechać normalnie \"po tabliczkach\" - - - > \"na lotnisko\" ?

Jeździł ktoś z Was ostatnio? Dzięki z góry za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Witam,
najprostsza droga na lotnisko jest przez Zielonkę, co prawda są tam remonty, ale jest jedno wahadło, które w niedzielę o tej porze będzie na pewno przejezdne. Droga przez Zielonkę wygląda tak:
1) Zaraz po wjechaniu do Marek należy skręcić w prawo przy salonie Mitsubishi, wjechać na wiadukt i później jechać cały czas prosto, po drodze będzie jedna sygnalizacja świetlna przy BP, dwa ronda i wahadło, ale cały czas jedziemy prosto
2) po wjeździe do Warszawy będzie to już droga dwupasmowa, trzeba skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu w ul. Marsa
3) następnie należy jechać parę ładnych kilometrów również prosto, kierować się bodajże na Kraków, ale oznakowanie na Okęcie też będzie, jest to tzw. trasa Siekierkowska, którą jedzie się bardzo szybko
4) później czeka nas tylko skręt w lewo w ul. Cybernetyki, ale to będzie oznaczone białą tabliczką Okęcie i z Cybernetyki w Żwirki i Wigury, a stamtąd już na lotnisko też doprowadzą znaki.

Podsumowując: skręcamy raz w Markach w prawo przy mitsubishi, pozniej caly czas prosto do wawy, w wawie na pierwszych swiatlach w prawo w marsa, a pozniej w okolicach lotniska w lewo w cybernetyki a pozniej w zwirki i wigury a stamtąd już są oznaczenia terminali :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

https://www.google.pl/maps/dir/%C5%81om%C5%BCa/Zielonka+k+Warszawy/Lotnisko+Chopina,+%C5%BBwirki+i+Wigury+1,+Warszawa/@52.6718207,20.9640317,9z/data=!3m1!4b1!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x471e3390b30041f9:0xd031ee40027c535a!2m2!1d22.0590321!2d53.1781197!1m5!1m1!1s0x471ece2e34935269:0x91547300d38ff22f!2m2!1d21.147094!2d52.292985!1m5!1m1!1s0x4719331c42e95ce3:0x22c5f5a26843e8d1!2m2!1d20.967891!2d52.167237!3e0

A tu link do trasy. Ja kiedyś też jeździłem Toruńską, moim zdaniem więcej kombinowania, więcej świateł, więc dłużej się stoi. Raz pojechałem trasą siekierkowską i jak nie muszę to Toruńską mijam. Obecnie droga jest tam super sporo wiaduktów, więc jedzie się bezkolizyjnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Dzięki za info, ale ja zawsze jeździłem Toruńską i nie narzekałem...dlatego ciekaw jestem czy obecnie są tam jakieś utrudnienia przez remonty itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

jak to kiedyś powiedział jeden kierowca z Warszawy z którym rozmawiałem: \"Toruńska jest od 30 lat w budowie\". Są utrudnienia, ale ogólnie da się dojechać. Ja jednak polecam Siekierkowską, wiele osób które raz tamtędy pojadą wolą później tę trasę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Ok, dzięki, w razie czego navi w aucie jest, damy rade ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

ja z reguły jak jadę na lotnisko, wyjeżdżam 3h wcześniej przed odlotem, może po drodze być jakiś wypadek czy co, a bilety drogie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Na tej stronie http://urodaizdrowie.pl/dojedz-na-lotnisko-tanio-i-wygodnie znajduje się ciekawy artykuł dotyczący dojazdu na lotnisko. Sposób jest wiele, ale tak naprawdę tylko jeden jest tani i praktyczny. Zerknijcie sobie i sami zdecydujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

maras k.u.r.w.o spadaj z tą reklamą. C.i.o.t.a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Jeśli byłyby opóźnienia, to pozostaje jeszcze taka opcja - http://www.hphotel.pl/nowosci-i-promocje
Oczywiście na kilka godzin, ale zawsze lepsze jest to, niż koczowanie na lotnisku - już kilka razy musieliśmy to niestety robić. Masakra. Ponoć już teraz za opóźnienie samolotu można uzyskać odszkodowanie, ale dokładnych zasad nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Wiem na pewno, że np. z Białej Podlaski jeździ bezpośrednio bus na lotnisko. Jest to super rozwiązania, bo bilet wcale nie jest drogi, a można bez kombinacji dostać się na miejsce. Sprawdź tutaj sobie rozkład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Dziś jechałem przez Zielonkę ale tylko na Pragę dokładnie na Szaserów. Jeśli wpadniesz na Zielonkę około 5:30-6:00 to przelecisz bezboleśnie jeśli trochę później to zaczynają się korki. Wracałem około 9 to korek już prawie od Marek przez Zielonkę ciągnął się aż do Warszawy do świateł na skrzyżowaniu Żołnierskiej i Marsa. Poza tym remonty i jeszcze raz remonty na tej trasie. No i nie wspomnę o remontach między Ostrowią Mazowiecką i ekspresówką pod Wyszkowem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak najlepiej (najszybciej) dojechać Łomża-Lotnisko W-wa Okęcie?

Genialnie ... od Torunskiej masz do Okęcia 3 pasmową \"obwodnice\" Warszawy nie wiem po co pchałeś się do miasta :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org