sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
psycholog poradnia

mam syna w wieku szkolnym ,niestety szkola wogle mu nie pasuje ..lekcje za dlugie przerwy za krotkie,nie rozroznia liter wszystko to szlaczki...ratunku gdzie szukac pomocy,prosze o powazne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Zapisz go gdzie indziej po co ma chodzić do szkoły?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Na ul Kopernika w Bursie Szkolnej jest poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

a do której chodzi klasy? pewnie do I, daj mu trochę czasu, poćwicz pisownię w domu tzn powtarzajcie to co było na lekcjach itp Wiem że łatwo tak mówić ale spróbuj

fanka bocianka weź się nie udzielaj bo większość twoich wypowiedzi na tym forum jest po prostu poje**nych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Jeśli już zdecydowana jesteś na psychologa dziecięcego polecam p. Rytel.Przyjmuje w poradni w WORD-zie.
Ona najpierw spotyka się z rodzicami i robi wywiad a potem dopiero jeśli jest potrzeba rozmawia z dziećmi. Potrafi podpowiedzieć jak postępować z dzieckiem w różnych sytuacjach.

madzieńka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Moj też się jeszcze nie moze odnaleźć, tylko by się bawił...Tymbardziej że wcześniej nie chodził do przedszkola i teraz mu trochę trudniej nadążyć za resztą...ale widać juz małe postępy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Na Kopernika nie polecam. Nie wiem, może tylko ja trafiłam tam na jakąś zacofaną psycholożkę, która przedstawiała mi jakiś przedpotopowy obraz rodziny, tj. ojciec w rodzinie jest najważniejszy, trzeba mu obiadek podstawiać w pierwszej kolejności, żeby dzieci go szanowały i takie różne. Pewnie niektórym panom by się spodobało, ale ja preferuje partnerstwo w małżeństwie, dlatego nie polecam tej poradni. Mogę polecić na Szosie Zambr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

To świadczy tylko o jednym. Bzdurna reforma, dziecko w wieku 6 lat ma jeszcze czas na zabawę, a nie już do szkoły. Bez względu na to w jakiej formie będą te zajęcia, ale to już szkoła. To zobowiązuje........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

polecam panią Iwonę z ,, Logoped" na Alei Legionów 145 bardzo nam pomaga .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

dziekuje a jakies namiary tzn numer tel. do p.RYTEL i z al.legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog poradnia

Zobacz sobie co ma do zaoferowania psychoterapia warszawa. Mają bardzo rozbudowaną ofertę i wielu zadowolonych z terapii pacjentów. Sama uczestniczę w terapii i uważam, że to bardzo pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org