czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaka gitara do nauki..............

jak w tytule jaką gitarę wybrać do nauki gry jestem całkowitym laikiem w tej dziedzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

a jaki gatunek muzyki chcesz grać uczyć się ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

i jaka to ma byc gitara? Klasyczna, akustyczna, elektryczna? Bo gitara to wiele nie mowi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

Polecam klasyczna, lub akustyczna dla rozruszania palcow gdzies tak na rok. Albo tez elektro-akustyczna + piecyk ;] Zalezy od Twojego upodobania :))

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

Ja bym kupiła czerwoną. ( czerwone gitary - mówi ci to coś ? )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

torro to mit, ze gitare klasyczna czy akustyczna kupuja sie na poczatek.. Z reszta co za sens placic i zmieniac za rok. Z mojej strony proponuje na poczatek poszukac Ci czegos z uzywek, jezeli nie masz pewnosci na jak dlugo starczy Ci zapalu. Poszukaj jakiegos uzywanego squiera, tanszych serii yamahy czy epiphona. Nie baw sie w zadne sky way'e, soundery czy inne g** za 200zl, bo taka gitara tylko zrazi Cie do grania i nie pozostawi milych wspomnien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

do P.A myslalem o gitarze akustycznej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

Popieram Torro
Klasyk lub akustyk.

WrUbEl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

No jasne ze tylko akustyk lub klasyk. Jezeli chce sie uczyc i w tym siedziec to kupi sobie porzadna od razu. Jak ja zaczynalem to kupilem klasyczna. Dokupilem za pol roku elektro-akustyczna z piecykiem i przyjemniejsza jest nauka ;]
A jezeli zechce to zmieni z rok lub dwa. A jezeli nie to wogole nie zmieni. To nie jest zaden mit to jest kwestia gustu. Pozdrawiam

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

torro napisales/las "gust", a do konca nie wiedzielismy w czym gustuje autor tematu :) gitara klasyczna to calkiem inna bajka anizeli akustyk czy elektryk, jezeli grasz powinienes o tym wiedziec. Duzo ludzi kupuje dzieciom klasyki, bo uslysza, ze na rozruszanie palcow itd, ale nie zastapi to efektow i pier** i rozwijania jakie da gitara elektryczna czy elektroakystyczna. Ale oczywiscie wiaze sie to z kosztami, np piecem. Klasyki sa dobre do grania przy ognisku i tyle. Juz nawet do akustyka im sporo brakuje, ale to moje zdanie, jak i kazdy ma swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

jeżeli chodzi o Heavi Metal to tylko elektrik z bajermi .......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

nie nie Heavi Metal nie wchodzie w gre cos spokojniejszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

http://www.youtube.com/watch?v=eitYsxhB6zM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

znalazlem na necie ostatnio taka giteare ECHO czo ona nadaje sie do nauki gry ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

No pewnie :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka gitara do nauki..............

Zadbaj też o odpowiednie wyposażenie pomieszczenia, w którym będziesz ćwiczył. Pomocne mogą być np. takie http://www.mega-acoustic.pl/oferta/panele-akustyczne/ panele akustyczne. Myślę, że to znacznie podniesie komfort nauki gry na gitarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org