poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Ostatnio kilka razy goscilem w tym barze na poczatku z przypadku - pozniej zupelnie swiadomie i naprawde bardzo chetnie i czesto tam wracam.

Super jedzenie, ogromne porcje, niska cena.

Polecam wszystkim. Chyba najlepszy bar w miescie.

PS
Nie jestem z tym barem zwiazany!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

tak tak oczywiście nic a nic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

tak, tylko nie masz co robic tylko pisać o jakims nieznanym barze gdzies na zadupiu, jaaasne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Wie co pisze chłopak, bar jest za strażą, lepszego kebaba w Łomży nie zjecie, kiedyś, kiedy nikt o nim nie wiedział, to tam zawsze pusto było, teraz wie o nim pół Łomży i naprawdę dobrze można tam zjeść, dużo i smacznie. Czy ceny takie niskie to nie wiem, kebab duży 11 złoty, kiedyś, tj. jakieś 2 lata temu cena była 9 złoty, ale i tak za 11 złoty lepszego nie można zjeść. Polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

On sam jest jego właścicielem i dlatego pisze. Ja byłem przed rokiem, mięso było jak z plastiku i więcej tam nie pójdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

taaa.... biznesik podupada co? jak wszystko w tym poj....ym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

bida z nedza wtej lomzy i niestety wszystko sklania sie do upadku dziurki nic tylko wiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

ja też nie polecam długo się czeka i Pan ma problemy z liczeniem poza tym mięso z mięsa mielonego. No ale w gust innych się nie zagląda

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Witam,,

Odnosnie Kebabu Magia, można sie najeść , mieso tzw, mielone byłem uprzedzony do takiego miesa ale jest ok, sos smaczny, warzyw w sam raz,,, polecam przekonac sie samemu, każdy ma swoje zdanie,,

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Każdy ma swoje zdanie, ja również polecam. Właśnie to tzw. mielone mięso jest bardzo dobre. Jadałem w innych lokalach i tu przynajmniej można się najeść w spokoju i za rozsądne pieniądze. Obsługa też jest ok. Można posiedzieć z przyjaciółmi w przyjemnej atmosferze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

dobry kebab tylko ceny trochę poszły w górę i jakoś w weekend chyba zamknięty szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

niedziela niestety nie jest dla smakoszy kebabu na lipowej :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Potwierdzam kebab bardzo dobry i nie "plastikowy" tylko z mięsa mielonego... świeże warzywka, mega porcja jak na swoją cenę, chociaż nad sosami mogliby jeszcze popracować. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

tak najeść się może i idzie dużo warzyw nawet więcej niż mięsa co kto lubi ale prawdziwy kebab jest na dworcu z prawdziwym mięsem pychota

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

dobree ale sa lepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

po pierwsze to w Lomzy nie ma prawdziwego kebaba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

ja chyba we wszystkich kebab barach w lomzy jadalem. natomiast zaden nie umywa sie do lokali w innych miastach. wszedzie dosc skromne porcje, nawolone warzyw, malo miesa, wszystkie sosy z tubek. tragedia jednym slowem.

jednak dla chyba najlepszy jest w donerze na bema. ale to moja opinia.

zrobmy spis powszechny kebabow. kto jaki zna, aby sie nie powtarzaly. moze jakis pominalem, a jak tak jest to nadrobie zaleglosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

czuje tutaj ostra reklame. osoba niezwiazana z tym barem nie podawalaby tak dokladnego adresu nazwy lokalu itp itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

A ja tam przyznaje jestem znajomym właścicieli ale sugerując się moimi kubkami smakowymi, ceną i atmosferą serdecznie i szczerze polecam :) Lepszego w Łomży nie ma.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Zaje fajny kebab wszystko dobre i jakaś domowa atmosfera gościu pogada pośmieje się i jest fajnie :) a jedzonko przepyszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

greenlabel - to bardzo źle czujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

najlepsze kebaby sa w ełku na dworcu, jest tam cztery bary jeden obok drugiego w trzech sa kebaby ale tylko w jednym klienci i kolejka, na kebaba ostatnio czekałem 35minut ale uwierzcie było warto

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Dupy wam porozrywa od tych kebabów i innych wynalazków. Nie ma to jak pyszny obiadzik w domku u mamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

NAprawde dobre jedzienie!!
pamietam jak go otwierali, wtedy to byly dopiero dobre ceny, teraz tez nie sa zle w porownaniu do innych;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

A co to jest KEBAB ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Coś co rozrywa dupe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

sumo to ja już nigdy nie dam się zaprosić na Lipową :-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Uzytkowniku D. czyzby damianolo? lomzynskie forum zezwala na posiadanie wielu nickow... poza tym nie powiem, ze tam jedzienie jest zle-bo jest wmiare smaczne. ale ta pseudoreklama to nie jest cos fajnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Witam

Dołączam się do wypowiedzi, kebab najlepszy w Łomży podkreślając, że w Łomży nie ma prawdziwego kebaba.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Napiszcie czy te coś co się nazywa kebab rozwala dupe ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

wiedzialem ze jakis DEBIL!!! a nawet kilku bedzie mi wmawiac powiazania z tym lokalem...

wiec uswiadomcie sobie IDIOCI ze nie kazdy jest naganiaczem!

a forum sluzy rowniez do tego by pochwalic KOGOS i podzielic sie informacja

nie wiem czy jest to prawdziwy kebab czy nie... czy mieso mielone? NIE SADZE! podobno mieszanka miesa z indyka i wieprzowiny

uwazam ze mozna tam tanio i dobrze zjesc

kebab duzy 11zl - DROGO? NIE SADZE! po pierwsze zajrzyj do innego - 13 zl ?! albo i lepiej - poza tym duze porcje!!

mozna sie najesc juz za 5 zl swietna kanapka 'kebabowa'

chcesz?! idz sprobouj.. jestes idiota o glupotach nie pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

a nam tam smakuje, przede wszystkim świeże jedzenie, porcje moim zdaniem za taką cenę duże; fakt czasami trzeba poczekać i 15min ale moim zdaniem warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

a ja tam proponuje browar :P
ZDROWIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

kleofasy wybacz ale twoja znajomosc rodzajow miesa, cen "dan" itp chyba nie jest przypadkowa. jakbys nie zauwazyl napisalem ze jedzienie jest tam ok ale ta reklama nie jest potrzebna. chcesz reklame to wykup ja na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

greenlabel

aja ci jeszcze raz tluamcze ze jestes w bledzie... a ze koeljny raz tego nei rozumiesz to z przykroscia mowie ze jestes idiota!

bylem tam 3 razy i potrafie zapamietac nazwe baru ulice i ceny kilku dan!

nie potrafisz tego? pocwicz pamiec!!! rozbrajasz mnie na twoja niekorzysc :o

mowie o tym barze bo go naprawde chwale!

ps
gdyby to byla reklama to i tak nie ci oceniac czy dobra czy nie.. zawsze ludzkie opinie sa wazniejsze niz pusty plakat

wiec nie pieprz juz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

moim skromnym zdaniem najlepsze kebaby sa wlasnie na lipowej w doner k. oraz na przeciwko statoila co niby jest 24h :) i nie zgodze sie napewno z opinia ze najlepsze sa na dworcu, zadne z tamtad mi nie smakowaly. Fakt ze to kwestia gustu. nie zgodze sie tez z opinia ze w lomzy nie zje sie dobrego kebaba, jadlem w roznych miastach i tak naprawde najlepsze byly w lomzy i olsztynie :) zaden gdansk, warszawa, ostroleka, krakow, czestochowa czy inne miasta sie nie umywaly do kebabow wczesniej wymienionych. z ta roznica, ze w lomzy moge kazdego sprobowac, a w innych miastach jem tam gdzie akurat sie znajduje.

Nie mam 14 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Kebab super;)
a i nie zauważyłam,żeby ktoś tam miał problemy z liczeniem;)Dla mnie solidnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Gdzie jest Lipowa ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Niektórzy to koneserzy KEBABÓW że aż żal tylko krytykować potrafią.
Sam pokaż co potrafisz haha 'polaczki'



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

@Zbychu za strażą jedziesz ulicą Łukasińskiego i skręcasz w prawo i masz Lipową. Obserwuj prawą stronę, będzie sklep spożywczy i obok niego kebab Magia.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

patrze ze chlopaczki ełkaesiaczki bronia kebabu;p wiadomo dlaczego;p
wladek wybacz ale nie znize sie do twojego poziomu i nie bede wyzywal cie od idiotow bo to i tak nic nie zmieni.
POWTARZAM jeszcze raz. kebab tam jest smaczny, ale ku**a ludzie nie mowcie mi ze to nie jest reklama. to nie jest zaden wstyd sie przyznac przeciez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

hmm .. nie byłam tam, choc znam właścicieli.. ale już na samą mysl ze jest on z miesem mielonym.. nie zacheca mnie to.. najlepszy kebab przy dworcu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

greenlabel :patrze ze chlopaczki ełkaesiaczki bronia kebabu;p wiadomo dlaczego;p


Dlaczego bo ja nie wiem????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

greenlabel

no niestety ale jestes idiota

bo sie uczepiles jednego slowa

TAK kur*a to jest REKLAMA

ale zadowolonego klienta!! ktory chciale podzielic sie informacja gdzie mozna smacznie zjesc

jesli jeszcze raz napsizesz ze jestem wlascicielem to nie tylko jestes idiota ale DEBILEM !!! no ku*wa mac KRETYN!!!


jakie kur*a mieso mielone??

normalnie wisi sobie kebab jest opalany i scinany gdzie tu mielone??

chyba jecie kotlety iii.... takei z was KOTLETY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

wladek-jakie oburzenie ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

NIE NIE NIE stanowczo nie przy trułem tam się ostatnio. Ludzie co wy w domach jadacie jak to wam smakuje.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

zebrowiak przytrułeś się chyba tym czadem z Pepeesu:) Właśnie co w w domu szamacie jak Wam nic a nic nie pasuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Chłopaczki ełkaesiaczki? Takie teksty to sobie w pi*de wsadź baranie. Na łbie se zgaś tego kebaba taka parówa jesteś że Ci pewnie w kiblu go kazali jeść kasztanie.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

a gdzie jest ta ulica lipowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Autor: lunatyk (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 23-09-11 23:20

@Zbychu za strażą jedziesz ulicą Łukasińskiego i skręcasz w prawo i masz Lipową. Obserwuj prawą stronę, będzie sklep spożywczy i obok niego kebab Magia.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Co do mięsa to , powiedz mi gdzie masz w Łomży mięso w kebapie z prawdziwej baraniny( region słynący z baraniny - kiedyś) . Wszędzie wieprzowina mieszana z drobiem , niestety.

Najprościej ,przerzucić się na maca


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

haaaa same barany tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org