środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Jak w tytule, czy jest coś takiego wogóle w Łomży, czy nie zdzierają zbytnio i czy chociaż trochę znają się na rzeczy? Zależy mi ogólnej konserwacji hardware, tj wyczyszczenie wnętrza, obniżenie temperatury procka(nasmarowanie pastą termo-przewodzącą itp), wymiana zepsutego złącza rj45, naprawa niedziałających przycisków multimedialnych,sprawdzenie czy laptop lub zasilacz nie niszczy przypadkiem baterii), ewentualnie kupno oryginalnej baterii... Możecie kogoś polecić?
Z góry serdeczne dzięki

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

coś jest za PWSiP podobno
_____________________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Lepiej kupić nowego a nie inwestować w starego klamota i naprawiać tyle rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

bogdan49, nie każdego stać na zakup nowego sprzętu...mnie na przykład nei bardzo....
2152 idź do eksperta (bodajże jest to ul. Bema), obok złotej rybki na rogu, tam Tobie ogarnął co potrzeba i będzie to o niebo tańsze niż zakup nowego lapka bo żadna z wymienionych prze Ciebie rzeczy nie należy do skomplikowanych ani pracochłonnych (może za wyjątkiem czyszczenia).

Wolność? Po co wam wolność? Macie przecież telewizję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Idź do Experta na Broniewskiego, a jak oni sobie nie poradzą sprzętowo to podeślą do człowieka, który sobie z tym na pewno poradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

oj do experta to bym nie polecał sie chwalą ze robią wszystko a tak naprawde to niekoniecznie ja bym dał do speed-a na miejscu nie robią tylko wysyłają ale przynajmniej do konkretnego serwisu gdzie mają pojęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Na miejscu laptopy serwisują w Unitechniku na Starym Rynku. Pracuje tam Pan Zbyszek, elektronik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na naprawy dają 3 miesiące gwarancji. Wiem, bo pzn Zbyszek naprawiał mi kilka rzeczy oraz laptopy znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Sam wyślij , na forach można znaleźć dobry i niedrogi serwis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

akademicka 20 lokal 124, za pwsip.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Witam

Polecam Xeromax na Mazowieckiej, tanio i uczciwie.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

podbijam, wie ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

Zapraszamy do serwisu "NUMiK" przy ul. Małachowskiego 2a lok. 3a w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis LAPTOPÓW Łomża

W tablecie szybkę to mi wymienili na Wybickiego, tam jest taki serwis, Arvika się nazywają (www.arvika.pl). W miarę szybko się tematem zajęli i dużo nie skasowali, może tutaj popytaj. Hej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org