piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w Łomży nie ma czasu na sen...

Czemu w Krakowie nie ma czasu na sen a w Łomży jest i to bardzo dużo nie raz tak bywa że w dzień śpie ,ale dla czego? bo nie ma rozrywki no jedyna rozrywka to chodzenie na mecze. a reszta ? co to ma być łomża na zawsze miejsco zadupią w centrum podlasia ? bo nie mamy Kościoła z wierzą na której by co godzine ptysiu nam grał ?! bo nie mamy kanału Augustowskiego i rynku zygmunta augusta ?! no to jeśli nic nie mamy ,to co mamy ?? jedno fontante w WSA na bawełnie ,albo wierze ciśnień na którą nie można na legalu wejść ! ja wiem że urząd ma piniądze na coś warzniejszego np: podwyrzki dla prezydentów ale nie można troche zadbać to kaso ?? nikt tam tego nie sprawdza nie obmyśla planów ekonomicznych ?? tylko walo na oślep ?? to czemu w tym mieście jest dużo rozrywki itd. a w Łomży od 17:00 cicho jak w buszu... i się ludzie dziwią że chodzi młodzierz o 24:00 po alejkach albo gdzie inndziej i rozrabiają krzyczą biją się piją... jak nie mają co robić jak im spać się niechce tak samo jak mi teraz ... no ale gdzie ja pujde ? na stary rynek ? w pizdu czego ja tam ? nie ma godzie iść najlepiej na piwo ,powybijać szyby z kumplami i zajechać na komende loduwo.

w Łomży nie ma czasu na sen...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

Śledczy - domyślam się, że jesteś zatwardziałym Kurpiem. Ale mam małą prośbę:

Pochyl się trochę nad ksiązką od polskiej gramatyki. (Nie nad "książko")
Ew. tak da zabawy wklej swój post do "Worda" i włącz sprawdzanie pisowni.

A wracając do treści - fakt, nie ma lokali dobrych w Łomży. Odkąd zamknięto Koterię to właściwie nie ma gdzie usiąść spokojnie ze znajomymi przy kawie/herbacie/gorącej czekoladzie/piwku.

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

Możliwe że o tej porze zapominam o poprawnej piswoni ale w tym temacie nie chodzi o pisownie tylko o to co się dzieje w Łomży o nocnych godzinach .( w ładnej porze napisałem ten temat równo 00:00 ;-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

wiecie co! to zbieg okolicznosci, własnie jezdziłem ze znajomymi, szukalismy miejsca gdzie można usiąść wypic cos spokojnie, w bilarda zagrac etc. no i kur*a żeśmy siedzieli w 54, nigdzie nic nie ma, dno!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

Ale mamy sporo rusków na rynku to jest atrakcja a spać niemożna bo pisałeś w innym poscie smietniki lataja NN pisala ze sie smietniki pala :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

Raver: "Ew. tak da zabawy wklej" (>> da <<) ..... właśnie, czasem warto włączyć Worda



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

Oki będe pamiętać jak będe po piwie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Łomży nie ma czasu na sen...

tommeknet niestety mój ispell tego nie wyłapał - bo to jest literówka a nie błąd ortograficzny. No ale skąd ty to masz wiedzieć?

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org