środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
artykuł o bulwarach

co myślicie o tym temcie pisanym dzis rano??był to kiedys ciekawy pomysł dla mnie z tymi bulwarami i myslałem ze to dobry pomysł.Ale w sumie to prawda jest opisana w temacie.Odechciało mi sie naprzykład juz tego jak przeczytałem ten artykuł.Naturalne środowisko wygrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

To plażę też zaorać proponuję i zasadzić tam jakieś gustowne chwasty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

To o tym myślę:
Tylko jedne i to nie całe zdanie z tego artykułu "Narew i jej dolina są naszym wspólnym dziedzictwem. To, co teraz z nim zrobimy, odczują nasze dzieci, wnuki i prawnuki...." właśnie co z nim zrobimy???? co powiedzą o nim nasze czy nie nasze dzieci, wnuki, pra pra pra... COŚ DO KUŹWY NĘDZY TRZEBA ZROBIĆ!!! Bo nic tam nie ma i nic się tam nie "wykluwa", nawet ta tak rozdmuchana ptasia rodzinka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

To może mała prosta sonda ;)

http://sonda.hanzo.pl/sondy,130459,58IM.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

Autorowi artykułu coś się pomerdało w głowie.
Gdzie on tam widzi dziewicze tereny ???
Od setek lat są eksplatowane przez mieszkańców Łomży.
Były tam przystanie, porty, ujęcia wody.
Wypasano tam krowy, kozy i świnie.

Gdzie Rospuda, a gdzie podmiejskie łąki ???

Ten Pan może startuje na posła czy innego senatora ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

Autor tego artykułu już założył własny wątek. Przeczytajcie i oceńcie sami

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=429502&t=429502

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

Autor napisał:"Widzę, niestety, jak przygnębiająco wyglądają bulwary w Mikołajkach czy w Kazimierzu nad Wisłą"... to rzeczywiście chyba wzrok już nie ten:-). Ta część koryta Narwi, którą teraz przerabiają na bulwary, jest zakolem, które pogłębia się z roku na rok w stronę miasta więc brzeg musi być umacniony sztucznie. Bulwary są doskonałym wyjściem w tej sytuacji. Zresztą jaki to był teren "rekreacyjny"? To gruzy i chwasty gdzie żaden turysta nogi by nie podtawił. Tam nie było żadnych lęgowisk ani niczego takiego. Sam jestem mocno wyczulony na przyrodę i wychowałem się nad Narwią, ale ten gość wypisuje głupstwa. To tylko kawałek "miejskiego" brzegu rzeki i bulwary wreszcie ożywią ten kawałek rzeki, zbliżą go do miasta, które od Narwi "uciekło". Chciałbym, żeby Łomża od strony rzeki wyglądała jak w Mikołajkach czy Kazimierzu. Byłoby wreszcie gdzie zaprowadzić przybyłych gości i turystów.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

Gdzie takich ludzi hodują, jak ci tak na przyrodzie zalezy do do Afryki spiep... tam bedzie raj (zycie w dziczy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

Pan JAKUBOWSKI niech szybkomuda się do dobrego lekarza. Czytając ten histeryczny apel mam wrazenie ,że choroba jak sądze nie leczona poczyniła znaczne spustoszenie . Według naturalistycznej wizji tego Pan syf kiła i mogiła okraszona zapachem gówna to jest to bo najbliżej natury.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artykuł o bulwarach

ps; Mówią, że autor tego "artykułu" nic nie zrobi bezinteresownie, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Może to jest tak: zapłaćcie mi to sie od was od.*******ę

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org