wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Jak wyżej. :D

Tyle się słyszy o nieuczciwych komisantach w Łomży, może znacie jednego, dwóch "pewniaków", którzy nie kantują i nie nabijają ludzi w butelkę ? :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Solidnego nie ma ale czasem można mieć fart i kupić coś dobrego. Proponuję jedynie zabreć ze sobą kogoś kto naprawdę zna się na autkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

jak wchodzisz do komisu i zaczynasz rozmowe to kazdy jest solidny:) a auto co najwyzej mialo obcierke:) ladnie zrobiona:) schody sie zaczna jak kupisz takiego rodzyna;/ jak masz mozliwosc jedz za odre -nie na litwe ale za odre:) sam poszukaj zobaczysz ze ceny nie sa tanie ale auta pewniejsze jak sie kupuje z prywatnych rak a nie z komisu od turka

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

jak wchodzisz do komisu i zaczynasz rozmowe to kazdy jest solidny:)

do momontu zapłaty oczywiście :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Ludzie o jakiej solidności wy mówicie? To jest ich zarobek, jak powie Ci że samochód leżał na dachu to go nie weźmiesz, a jak nie to ktoś będzie zadowolony jeździł i może nigdy się nie dowie że coś było nie tak. Jedyny sposób to albo samemu sprowadzać albo kupować z osobą która się zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

http://tinyurl.com/informator

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Solidny, hm Nowogrodzka przy Lotosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Napiszę co mnie spotkało miłego.
Kupiłem samochód w komisie,dodatkowo na miejscu dokupiłem gwarancję na 3 miesiące.Po tych 3 miesiącach stwierdziłem,że na darmo to zrobiłem.Już minęło od zakupu dużo więcej czasu i nadal jest wszystko jak należy.
To co mówił właściciel komisu o samochodzie okazało się prawdą w 100%.
Życzę każdemu tak udanego zakupu.
Samochód z silnikiem Diesla,już 2 zima i pali bez problemu,a wiadomo,że zima to najlepszy sprawdzian dla diesli.
Komis w Łomży.
Jak bym napisał który,to zaraz by było,że polecam własny,znajomego itp.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

wiec odpowiedz mnie, ktory to komis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

przecież w komisach są też nasze auta ( kupując możemy oddać swój w rozliczeniu-kwestia za ile) a czy to oznacza, że my również jeździmy takimi złomami złożonymi z dwóch? bzdura

tak jak wcześniej ktoś pisał- przed zakupem zabierz ze sobą osobę , która ma pojęcie lub poproś o podjechanie do stacji diagnostycznej , mechanika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

Nowogrodzka przy Lotosie.
hehehe ceny sprzed 4 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

kto normalny chcą sprzedać auto oddaje je do komisu zamiast sprzedać "do ręki" zainteresowanemu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

no mnie też to zastanawia:)

wychodzi na to że większość z nich to są sprowadzone:) a pro pos: dużo jest łomżyniaków zajmujących się sprowadzaniem samochodów? ktoś zna Takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLIDNY :D komis samochodowy w Łomży

na swojej ulicy mam chyba ze 3 takich co sprowadzaja, do jakiego warsztatu nie zajedziesz to dowiesz sie kto sprowadza hehe
co do komisow, osobiscie nie narzekam, bo auto mam juz 3rok i poza normalnie zuzywajacymi sie elementami i paliwem nie robione nic. Nie bite z poswiadczona historia, w rodzinie z tego samego komisu sa juz 2 auta i wszyscy sa zadowoleni. Grunt to zawsze sprawdzic auto w zaufanej stacji lub warsztacie, a jezeli komisiarz cos kreci itp to znaczy, ze juz warto sobie odpuscic. Jak wyzej nie bede pisal skad, bo zaczna sie typowe dla tego forum, posty o autoreklamach itd, ale takie komisy sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org