sobota, 05 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wersalinka 2011

W dniach 9-15 organizowane były w Łomży warsztaty taneczno muzyczne, tzw Wersalinka. Brało w nich udział wielu muzyków i tancerzy, a konkretniej orkiestry i mażoretki. Na zakończenie warsztatów odbyły się 3 koncerty w Łomży. Może ktoś z Was widział? Jak oceniacie ich występy? Co myślicie na temat takich warsztatów? Dodam, ze brały w nich udział także osoby z Estonii i Białorusi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Wersalinka 2011

TAK, byłam na tym koncercie. Orkiestra wypadła super, a mażoretki muszą jeszcze sporo popracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalinka 2011

chcę zaznaczyć, iż te układy, które były tańczone, ułożone i nauczone zostały właśnie na tych warsztatach , więc myślę, iż za bardzo nie można krytykować mażoretek, poza tym, to były dziewczyny z różnych zespołów. A co do orkiestry, wszyscy po szkołach muzycznych z tego co mi wiadomo, więc poziom jest;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org