wtorek, 08 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

RATUNKU!!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FRYZURAMI UPINANYMI PRZEZ TAMTEJSZE FRYZJERKI... DZIŚ NIE DOŚĆ ŻE ŚPIĄCA DAMA NIEUDOLNIE UPINAŁA MI WŁOSY - TAK JAK CHCIAŁA...(MODNIE) TO ZIEWAŁA I MIAŁA RUCHY JAK MUCHA W SMOLE, TRZEBA BYŁO W DOMU FRYZURĘ POPRAWIAĆ BO SIĘ ROZPADAŁA, NIE JESTEM ZWOLENNICZKĄ PISANIA TU NA FORUM JEDNAK DZISIEJSZA SYTUACJA NIE POZOSTAWIŁA MI WYBORU- WAŻNY DZIEŃ CHCE SIĘ DOBRZE WYGLĄDAĆ - U FRYZJERA ZAPŁACIŁAM 80 ZŁ ŻEBY FRYZURA SIĘ TRZYMAŁA I ŻEBY DOBRZE WYGLĄDAŁA - TYLKO ZAMIAST DO FRYZJERA TRAFIŁAM DO PARTACZA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

Zgadzam się z tobą też nie byłam z niej zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

co to za ruznica i tak jestes wiesniara,a wiesniakowi jest obijetne jak wygladasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

a to przepraszam bardzo kobiecie juz nie wolno byc zmeczona? Jako fryzjerka caly czas na nogach 6 dni w tyg a ty co nigdy nie ziewasz? a na co ty wlosy upinalas dzisiaj skoro masz czas siadac jeszze i swe zale tu wylewac? jak na wesele to juz dawno powinnas sie szykowac a nie zalic sie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

nie nie wolno być zmęczonym w pracy jak człowiek płaci to oczekuje że ktoś to zrobi fachowo,a Ty co tak bronisz? może to Twój salon? albo może też z Ciebie taka leniwa partaczka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

mi też się nie podobało jak mnie jedna z Pań z tego salonu uczesała, wyglądałam jak stara baba hehe i ułożyłam sobie włosy sama bo inaczej sie nie dało :/:/


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZJER EDYTA MAŁACHOWSKIEGO 6/52

Skoro nie jestes zwolenniczka pisania na forum to po co piszesz?? Teraz jestes mocna w pisaniu, a w rzeczywistosci nie moglas zwrocic tej Pani uwagi?? Mi jak sie cos nie podoba to mowie odrazu... Skoro fryzura nie spelnila Twoich oczekwian dlaczego zaplacias?? I jak to byl dla Ciebie wazny dzien, to czemu nie skorzystalas z uslug tej Pani wczesniej lub wybralas sie do niej?? Zalowalas 40 zl wiecej u kogos kto mogl to lepiej zrobic?? I mialas mozliwosc umowienia sie na fryzure probna... Wg mnie sama jestes sobie wina, ale nie lepiej pisac na forum, myslisz ze jestes tu anominowa?? Myslisz sie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org