wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co w czwartek w Łomży?

Prócz Jamy bo to wiadomo.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

spacer ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

taka piekna noc;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

Nie wolno spacerować samej mama i tata was nie ostrzegali tak noc to tylko uaktywnia rożnego rodzaju dzikusów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

z kim ma spacerowac jak nikogo nie ma..? ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

dziwne cisza koniec wakacji czyżby wszyscy zbierali siły przed rokiem szkolnym;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

Will you marry me?
http://www.youtube.com/watch?v=BXg0GzEK9pU&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

A co za różnica, czy w czwartek, czy... kiedykolwiek...? W czwartek - wiadomo: agro -party w Yam Cafe.
W jedynie słusznej knajpie - Piwiarnia Warka. a niech tam! Wymienię! (bo ludzie idą tam, gdzie jest tłoczno i można kogoś spotkać) grają pewnie niestrudzone grajki gitarowe, co już nie lezieee...... komuś, kto chodził regularnie najpierw pod ratusz, potem raz czy dwa wpadł do Kafeterii... , ale nowym się podoba.
Ciepły wieczór jest, więc plener się sprawdza, tylko te cholerne komaaaaaaaryyyyy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

jakie komary? Komary już śpią:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

To w czwartek jampreza jem cofee przy dźwiękach sprzętu(agro) rolniczego rewelacja co to ludzie nie wymyślą żeby odciągnąć ludzi odciągnąć od kościoła:D
Na tace to wam ciężko wyciągnąć dwa grosze z kielni a na pijaństwo to każda sumę przeznaczycie co za ludzie!!!:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

Andy C

z całym szacunkiem, ale coś Cię długo trzyma albo dostałeś pomroczności niebywałej ,
kielnią na tacę dawać ?

... już nic nie kumam, zrobiłeś mi wodę z mózgu,

PIĆ ALBO NIE PIĆ, oto jest pytanie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

andy to ciota proboszcza, dlatego do swgo kolesia chce was zbliżyć bo ma od tego działkę. ale na polityce padł, to teraz na ogólnym jak i inne pisiorki działa.

polecam wpisik o pedalstwie jarka na forum polityka

Uwaga na sodomitów, gejów i tp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

belfer to nie moja wina że twoja matka gdy nosiła cię pod sercem waliła dynks i teraz cierpisz na FAS miej pretensje do swoich starych że urodziłeś się w patologicznej rodzinie ja z twoja matka nie waliłem dynksu to dla czego mnie nazywasz swoim wujkiem cioto pedałem a jeśli ksiądz nie przyznaje się że jest twoim ojcem to zaglądnij pod sutannę porównaj czy on ma takiego samego lub podobnego ptaszka do twojego. Jak masz kasę to wystarczy pejs od swojego potencjalnego ojca żeby ustalić ojcostwo przez DNA nie masz kasy żeby założyć sprawę cywilną nie ma sprawy są ludzie co wyłożą kasę na testy i papugę a jak przegrasz i nie będziesz miał z czego spłacić to znam firmy windykacyjne co ci przyjadą i dług odbiorą.

Jak będziesz pisał pozew do sądu to jako belfer staraj się nie robić błędów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co w czwartek w Łomży?

zezowate szczęscie o tak mi się napisało z nudów ni w piąte ni w dzieciate.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org