wtorek, 08 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sale weselne-ceny

czy moze ktos wie ile trzeba bylo zaplacic w tym roku za gościa weselnego w salach na terenie lomzy i okolicach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

No właśnie, ktoś coś podpowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

od 140 zł w górę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

dwudziestoparolatka jednak mozna i taniej np. http://www.planujemywesele.pl/20337-restauracja-malgorzata-nad-rzeka

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

wszystko zalezy od tego na ilu gosci jest sala, menu, dodatki itd... Szukajac wiekszej sali z dobra obsluga to cena zaczyna sie od 120zl i rosnie nawet do 200 (tyle miesiac temu placili znajomi za osobe, ale bylo chyba wszystko co mozliwe z menu jak i dodatkow), ale jak wyzej 140zl mozna przyjac za srednia i nienadzwyczajna cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

Ja robiłam wesele w tym miesiącu. Ceny od 120zł do 160zł bez poprawin, poprawiny od 20zł do 40 za osobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

Weź dobrą kucharkę, wynajmij salę. Wyjdzie ci poniżej 100 zł za osobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

też uważam że lepsza jest kucharka. Jedzenie leszcze i więcej i co najważniejsze dużo taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

Jak chcesz namiary to mogę ci dać, za jakość ręczę głową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

...to prawda, katering najtaniej wychodzi i kosztuje ok 85 zł. od osoby.
Wynajęcie sali ok 300-500 zł i strojenie przez firme ok 1000zł.
Policzcie ile taniej od restauracji gdzie licza nawet 160 zł. od głowy...
RACHUNEK PROSTY!!!
Pozdrawiamy szukających

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

300-500 zł za salę....boscheeeee komu się opłaca wypożyczać salę za takie pieniądze??To musi być syf totalny....na 18stkę wynajmowałam za 800zł, a ktoś mówi o weselu i sali za 300-500........MASAKRA! Po co robić wesele w jakiejś melinie....to zatraca ideę wesela, rozumiem, że można wynająć salę, kucharkę i na pewno bardzo oszczędzić, ale ludzie gdzie jest sala na wesele do wynajęcia za te pieniądze i co to za melina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

supergirl2 ujęła dokładnie w słowach co miałem do powiedzenia, no i jeszcze krypto reklama Baru Alicja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

do "supergirl2"
Nie podamy gdzie i które sale, bo posądzicie o reklamy.... a tutaj nie o to chodzi.
Jeśli ktoś mówi o" syfie totalnym i na 18 za 8oo zł"- to proszę się nauczyć szukać i nie czekać na wygody....
Proszę rozejrzeć się za remizami strażackimi ( oczywiście nie wszystkie)
lub innymi lokalami użyteczności publicznej, a na pewno znajdziesz jak zechcesz i nie SYF....
Powodzenia w szukaniu i jak na 18- 800zł , to najlepiej zrób wesele w np. Gołębiewskim w Mikołajkach....i to cały kompleks wynająć na tydzień...
Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

Jeśli dajmy na to w podgórzu za obskurną salę chcą 650 zł właśnie w remizie to strach szukać dalej, teraz biorąc na rozum, komu się to opłaca?!Dbać, inwestować itd a później wynająć za 300zł, gdzie logiczne, że to goście weselni nie dbają by nie uszkodzić nic....no a zwłaszcza jak bawią się w remizie. A gdzie zużycie prądu, wody itd?!-Przecież jak tak latasz po tych remizach to powinnaś wiedzieć, że ich zaplecze jest udostępniane na czas przygotowania menu weslenego (na Twój rozum-kucharka tam gotuje!) Jeździłam wielokrotnie szukać sal...i to co piszesz mija się tak ogromnie z prawdą, że aż nie wiem po co tak uparcie tego bronisz, a sala na 18 za 800zł to wierz mi, to zupełny środek cenowy w barach w Łomży.....ja nie wiem Ty chyba nigdy nie byłaś w przyzwoitym cywilizowanym lokalu.....nawet nie ma sensu Ci do dokladniej tłumaczyć bo widać, że nie przyjmujesz argumentów, porównujesz salę na 18stkę za 800zł do wesela w kompleksie Gołębiewski w Mikołajkach.......Twoje wesele to dopiero będzie/było porażką......już sobie to wyobrażam......remiza strażacka w Kozikach Centralnych......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

W tym roku orientacyjnie dowiadywalam sie jaki jest koszt, ale wszystko jest zalezne od ilosci cieplych, dan, przystawek, czy masz wlasne ciasto, owoce. Czy chcesz slodki i wiejski stol, itp. I ceny od 115 do 250 zl :-) Oczywiscie z klauzula, ze w przyszlym roku cena moze wzrosnac od 10 do 15%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne-ceny

kurcze wesele to nie to samo co 18.. nie rozumiem po co wyskakujesz supergirl2 z takim porównaniem?
fakt sama sala ale liczylas 800 z kateringiem?
jeśli nie to Cie zasmuce bo moja kuzynka za sale zapłaciła 400 zł ;]+ 45 od osoby za jedzonko;]
a jesli miałas z kateringiem to daj namiary przydadza sie gdzie wynajme sale z kateringiem za 800 zł....

krytykujesz innych a od kiedy słowo Boże pisze sie "boscheeeee"? -to tak na marginesie zapytałam


a co do wynajecia np remizy to fakt są miejscowosci gdzie remiza strazacka jest bardzo zadbana bo wynajmuja je pod wesela i koszt nie jest duzy byłam ostatnio na takim weselu kuchnia była całą noc dostepna i łazienka też.. sala ładnie była udekorowana (wynajeli do tego firmę) jedzenie tez było pyszne ..
a tydzien wczesniej byłam w typowej sali weselnej i dla mnie różnicy nie było zbytniej .. trzeba tylko dobrze poszukac a nie byle gdzie..

to wszystko trzeba dokladnie przemyśleć pojeździć porównać cenowo..
bo każdy ma inne oczekiwania ,inny gust i różny budżet przeznaczony na wesele .

"Dar mowy dany jest każdemu,
dar madrości nielicznym.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org