wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

Witam
wybieram się do tej szkoły może ktoś coś wie na ten temat????? - jeżeli to żak to chyba zrezygnuje:)) prosze o opinie na temam III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży może ktoś tam chodzi

:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

III LO dla Doroslych miesci sie w budynku Osrodka Szkolenia Zawodowego przy Ul. Al Legionow 49, szkola jak szkola z tego co slyszalem 120 zl za miesiac, ja osobiscie polecilbym tobie inne liceum ale nie napisze jakie zeby nie robic autoreklamy, poza tym mi np by sie nie chcialo placic tak drogo, ale kto kasowy to ta szkola idealna dla takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

to mozna taniej?

kto kasowy?

coz... kiedys nie skonczylo sie szkoly to teraz trzeba troche zaplacic...

studia kosztuja minimum z 300zl miesiecznie... [i to bylejakie.. np zarzadzanie...]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

np. na Polnej 20 zl wpisowe i sie uczysz za darmo, w Mechaniaku wgl za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

dla doroslych zaoczne za darmo?

oo dziwne..

ciekawe kto to dotuje ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

Ja kończyłem zieloną ale to chyba akurat jest II i nie było źle, jeśli chodzi o Żaka to aktualnie robie BHP i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony nie dość że za darmo to jeszcze fajana atmosfera i potem darmowy egzamin państwowy. Jest w czym wybierać w naszym mieście, każdy wybierze to co uważa za słuszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

Ja w tej szkole uczylem sie juz jakis czas temu, moge ja polecic, atmosfera byla mila - jak w normalnej szkole, ludzie tez normalni a przy okazji uczenia sie dostalem znizki na prawko.
Platnosci tez normalne no i co najwazniejsze zdalem tu matura ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

zobacz sobie ranking zdawalności matur tej szkoły na tle innych i sam oceń:
http://www.4lomza.pl/plik.php?id=3787 z 18 osób które podchodziły zdało 5, więc 13 nie zdało, już w CKP za mechaniakiem lepiej bo z 8 zdało 5 więc nie zdało 3.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

no to nic dodac nic ująć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

W Piątce na Łomżycy masz za darmo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

Sama sie uczylam w tej szkole i tez zdawalam mature i pamietam ze duzo uczniow podchodzilo do matury z podejsciem " a moze sie uda" i dlatego takie wyniki, bylo paru ktorzy podchodzili przygotowani i zdawali normalnie.
Mimo wszystko moge polecic te szkole, zdecydowalam sie na nia ze wzgledu na znajomych ktorzy tam sie ucza, bo polecali ja.
Nauczyciele wporzadku bo kolezanka nie byla na kazdych zajeciach a mimo to zaliczyla te srednie wyksztalcenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży


..."a mimo to zaliczyla te srednie wyksztalcenie."

jakie młodzieży chowanie, takie będą Rzeczypospolite, BARANY ! do książek chociaż niektórym to i łopatą nie nałoży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

ja tam sie uczyłem 3 lata nie załuje ......pozdrawiam wszystkich których poznałem

Życie jest piękne, lecz często daje nam w kość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży

Tak , za darmo na Przykoszarowej a w zielonej nie polecam płacić trzeba i na dodatek te sale i ustawienie ławek porażka na dodatek wszyscy tam co się uczą myślą że będą mieli maturę bo płacą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org