wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto ma w tym interes?

Pod przykrywką moteli,pubów czy gospodarstw agroturystycznych działają w kraju,w tym również w naszym mieście i okolicy,pospolite burdele.

Politycy,księża i różnej maści działacze społeczni mają usta pełne banałów i frazesów a wieczorami spotykają się tam wszyscy i łącznie z lokalnym półświadkiem i światkiem biznesu,w towarzystwie panienek z gołymi tyłkami,dzielą skórę na niedźwiedziu,czyli ustalają,ile który i na czym zgarnie a kogo wykosić .

Jak szuka się "układów",to warto zastanowić się,w czyim interesie działają takie przybytki,że wszyscy przez palce patrzą na ich istnienie.

Dziennikarze czy organizacje kobiece jakoś dziwnie milczą na te tematy,czyżby knebel na ustach.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

musisz zostać cwelem i sprzedawać swoich, po trupach do celu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Tak. Wszyscy tam się spotykają....
Ksiadz, biznesmen i organista...
Się filmów naoglądałeś ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Prawda jest taka, że burdele były, są i zawsze będą. To jest towar, który zawsze znajdzie odbiorców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

a żebyś wiedział, że korzystają, na własne oczy widziałem, jak jeden klecha zapadł, jeszcze doskonale imię znał swej wybranki, a do tego w podstawówce uczył, albo i uczy dalej zbereźnik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

trzeba bylo powiedzieć: Szczęść Boże ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Jeden z niewielu co chłopczyków nie lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Przychodza, ale nic tam nie ustalaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Sprawdź, ile czasu Ci zostało. Zrób test i poznaj datę swojej śmierci.
https://sites.google.com/site/349news/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

@Kokosz czy cos ci przeszkadza ze burdele istnieja???K****a taki sam zawod jak i inny a to ze ksieza i inna cholota tam sie pier****i nie powinna jednak cie interesowac...no chyba ze chcesz sie do nich przylaczyc :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Tylko jedno rozwiązanie - zalegalizować i niech płacą normalne podatki. Jak to jest, że babcia sprzedająca marchewkę i zarabiająca 30 zł dziennie musi mieć kasę fiskalną a dziwka zgarniająca dziennie 300 zł nie musi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Protagoras a ty pewnie chcesz być inkasentem ze skarbówki tylko jak będziesz sprawdzał ilość stosunków i żeby zgadzało się z paragonami?:)
To teraz tak się nazywa alfons czyli (Poborca podatkowy)?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Protagoras dziwne że jeszcze posta nie napisałeś o Uważaj!
Pakistańczycy ściągają Polki na Cypr
Jakiś nie doinformowany jesteś ostatnio to chyba po spotkaniu z mikim nie możesz się z zachwytu ogarnąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

lmao AndyC...
protagoras a ty jestem ciekawa placisz podatki i jestes tak zajebiscie uczciwym obywatelem??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

"uczciwy obywatel' polska uczciwość ten ma tyle tam, ten tyle i żal tyłek ściska że łon nie ma. Protagoras Przeważnie te beczą co maja i są zachlani a zawsze się znajdzie uczciwy że gdzieś doniesie albo polakowi tyłek obrobi za agramanicą lub wykołuje z kasą>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

ooo i tu sie z toba zgodze Andy C...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma w tym interes?

Protagoras twój korwin miki ma zasadę "kochajmy się jak bracia a liczmy się jak żydzi' choć ostatnio słychać że skumał się z ONR. A twoja propozycja dla którejś z forum kobiet że jak narzeka że nie ma pieniędzy i twoja sugestia w rodzaju że niech się z kuma z Czeczenami bo oni maja, dostaje więcej na dzieci kim ty jesteś to sam się domyśl sam. Sobie znajdź Czeczenkę i będziesz miał kasy do oporu przynajmniej z innego powodu będziesz się wyżalał na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org