poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czym jest GMO

Niedługo będziemy to jeść, więc warto dowiedzieć się co to jest.
http://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Sprzedali nas koncernom nasiennym i - podejrzewam- ze to nie za darmo. Zrobili to bez konsultacji i po cichu. Tu chodzi o forsę, a naród mają w d.upie.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

GMO nie można ominąć, jest składnikiem pasz dla zwierząt więc albo się z tym trzeba pogodzić albo samemu paść świnie i krowy na łące :]

... ale żeby rudy miał aż dwóch przyjaciół !!??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Kiedyś jakoś nie było GMO a zwierzęta najedzony chodziły.
GMO to sposób na spotęgowanie zysków wielkich koncernów. Po co dawać zarobić rolnikom hodującym zwierzęta tradycyjnie? Założyć świniarnię na 10000 świń, wykarmić je jakimś gównem i sprzedawać mięso nieco taniej niż rolnik. Rolnicy przestaną hodować, bo się nie będzie opłacało i wtedy świniarnia podniesie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Jestem młodą mężatką (od 3 lat),nie mamy i nie planujemy na razie dziecka. Zaczęłam zauważać, że moje życie seksualne nieco poszarzało. Często z mężem zasypiamy w leniwym milczeniu. A od jakiegoś czasu zastanawiamy się o drugiej parze. Oboje mamy wielką ochotę spróbować. Znalazłam ciekawy artykuł http://sites.google.com/site/753nwes Poleć znajomym , który rozjaśnił mi w głowie. Polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Może ktoś napisze że, żyjemy w demokratycznym państwie, w którym społeczeństwo decyduje w istotnych dla kraju kwestiach. A jeżeli dopisze jeszcze że, w kraju, gdzie wobec prawa wszyscy są równi, to będę miał niezły ubaw przez cały weekend.
O demokracji mówi się dużo przed wyborami, zresztą i tak, nieźle kręconymi.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Jak tak obserwuję naszą „demokracje”- to coraz bardziej jestem przekonany, że jest to DEMON-kracja.
Ciekawa sprawa że PSL jest za GMO, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada, że powinni głosować przeciw. Partia Obłudników jest również za, ale tu chyba nie ma zdziwienia ci zrobią wszystko żeby być blisko”loda”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Temat nadal na czasie, nie ma co ukrywać, że wywołuje wiele dyskusji. Sam od czas do czasu śledzę najnowsze informacje i jedną z bardziej przydatnych jest na pewno: http://www.gbepolska.pl/aktualnosci/art135,czy-gmo-jest-dobre-czy.html To normalne, że mamy obaw, ale żeby je rozwiać musimy poszukiwać tylko i wyłącznie rzetelnych informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

żywność sztucznie modyfikowana. Pan komorowski (były prezydent Polski) zawetował swego czasu ustawę o dopuszczeniu tej trującej żywności na terenie Narodu Polskiego.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

gmo- jedzenie od zyda, pozdro dla kumatych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

GMO to świństwo, to chemia w czystej postaci która zabija wszelkie witaminy i wartości odżywcze produktów!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym jest GMO

Dużo osób uważa, że gmo na tylko negatywne strony ale de facto ma też pozytywne. Możecie sobie przeczytać wpis na temat pozytywnych stron gmo http://bardzodobrygospodarz.blogspot.com/2014/07/gmo-pozytywne-aspekty-tymrazem.html . Ja osobiście mam mieszane zadanie aczkolwiek, wydaje mi się, że to nie jest aż tak szkodliwe jak ludzie piszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org