czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która szkoła językowa??

Witam serdecznie
mam do Was pytanie, którą szkołę językową w Łomży polecilibyście mi i dlaczego? Lub inaczej dlaczego odradzilibyście mi daną szkołę? Czekam na konkretne odpowiedzi i z góry dziękuję, one bardzo mi pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Polecam Alma Mater , odradzam British Academy. :)

BrzydkiBurak - Nienawidzę dyskutować z DEBILAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Language education na Reyomonta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

polecam alma mater!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Polecam Filip's School na ul.Bema.
Sama chodziłam do niej przez rok i naprawdę było warto. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Zgadzam się z Klariish.
Filip's School.
Chodziłam dwa lata i w tym roku też zamierzam.
Jest miła atmosfera,nauczyciel ma podejście do uczniów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Sama niestety nie chodziłam do żadnej ze szkół językowych, dlatego nie umiem powiedzieć nic konkretnego o żadnej z nich, ale większość moich znajomych chwali Alma Mater, a odradza British Academy. Więc jednak coś w tym musi być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Odradzam British, bardzo polecam Alma Mater. Chodziłem obijając się konkretnie, a mimo to certyfikat FCE zdałem bez problemu. Super przygotowują. Dobra kadra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Możecie napisać dlaczego British jest do bani? Mam znajomych, których dzieci chodziły tam i chwalą i takich, którzy rozważają wybór tej szkoły...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Alma Mater!!
Chodzę tam 5 lat i jest genialna :)
Polecam w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Alma Mater polecam, British Academy odradzam. Chodzilam przez rok, wtedy to byl British School i ukonczylam tam poziom intermediate. Nastepnie uslyszalam duzo pochwal na temat Alma Mater i tam sie przenioslam *troszke taniej i podreczniki plus cwiczenia za darmo* Oczywiscie, musialam napisac test wstepny okreslajacy moj poziom + rozmowa z lektorem i co nie poszlam odrazu na poziom upper-intermediate, a ten sam co w British School i na prawde nauczylam sie wiele!! I oczywiscie uczylam sie dalej... Polecam Alma Mater zwlaszcza p. Ludmile lub p. z dlugimi czarnymi wlosami (zapomnialam jej imienia).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Ja polecam BAR pod GRUSZĄ lub jakiś inny tam jest porządna szkoła językowa i to nasza POLSKA a nie że człowiek chodzi 5 lat i pojedzie za granice i się okazuje że nic nie może pojąć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Ich habe gerade Deutsch. lernte er lesen und schreiben. Warum also das Geld und die Sprache so verletzt und nichts zu lernen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Dzięki wszystkim za wskazówki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

A ja sie nie zgodze ze British Academy jest zła. Moja siostra chodzila tam na kurs maturalny i bardzo dobrze poszla jej matura. Ogolnie sporo jej znajomych tam chodzilo. Ogolnie fajne sa tam lektorki ,wszystkie usmiechiete i gotowe pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

A co sądzicie o Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych lub o Leader School na ul. Polowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Autor: HaveAquestion (---.cdma.centertel.pl)
Data: 04-08-11 20:56

A co sądzicie o Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych lub o Leader School na ul. Polowej?



słyszałem o tym to szajssss!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

ja chodziłem do british academy i nie powiem na tą szkołę językową złego słowa poziom nauki zależy od lektora jeżeli traficie na osobę, która potrafi zachęcić i zmobilizować do nauki a ja na taką trafiłem to dużo się nauczycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

A czy Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to nie jest raczej szkoła policealna przygotowująca do wykonywania zawodu nauczyciela? A Leader School już dawno nie mieści się przy ulicy Polowej, ale została przeniesiona na ulicę Woziwodzką. A jaki jest cel Twoich pytań? Chcesz się zapisać do szkoły językowej? To tak jak mówię, Nauczycielskie Kolegium... odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

a ja sobie bardzo chwale www.britishacademy.pl, uczę się tam od roku i jestem mega zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Moją ulubioną i sprawdzoną szkołą językową jest Berlitz. Większość moich znajomych się tam uczy bądź uczyła i z tego co wiem to wszyscy też są zadowoleni. :)) Więc jeśli poszukujesz szkoły językowej to wejdź na ich stronę i sprawdź ofertę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa??

Zgubilas się ewela? Na h.u.j komu szkoła z Warszawy? Rozumiem że płacą ci za to że wklejasz ale daruj sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org