czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
okulista - proszę o pomoc

Coś zrobiło mi się na dolnej powiece, od srodka jest to plamka srednicy 0,5 mm, a od zewnatrz maly guz, nie boli mnie to, ale bardzo mnie szpeci. Powiedzcie mi gdzie, i kiedy przyjmuje okulista na kasę chorych, który przyjmie mnie bez problemu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc


Okulista Jan Grochowski 502353592.Przyjmuje na Pilsudskiego w/w szpitala.Swietny okulista z Bialego.
lub
Okulistka Kalinowska 086 2160154.Gabinet ma na Nowogrodzkiej.Najpierw udaj sie do niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

Żaden z nich nie przyjmuje na NFZ(kasy chorych dawno nie ma).
A tak swoją drogą to bardzo przeciętni okuliści ,ale myślę że mogą ci powiedzieć co to takiego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

lek. okul. Anna Romanowska
Polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

Ja polecam dr Kalinowska przyjmuje na Nowogrodzkiej, konkretna kobieta i zna się na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

Ja polecę Romanowską. Na Kazańskiej przyjmuje w Okularium. Ja do niej chodze cały czas i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

Jak możesz byc zadowolona z lekarza do którego chodzisz cały czas.Dobry lekarz to taki do którego pójdziesz pare razy i basta,bo cię wyleczył.
W Łomży lekarze są co najwyżej przeciętni,dlatego jeśli się udajecie do nich to tylko z przeciętnymi problemami,poważne problemy których wam nie życzę to trzeba zwiedzić Lublin,Katowice,Łódż,może stolica.Mówię z doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

No ja ogólnie chodzę do Pani Kalinowskiej i nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

jeśli chodzi o okulistów to raczej ciężko o wyleczenie w sposób inny niż operacyjny, niektóre wady się nie cofają, można je tylko korygować szkłami kontaktowymi bądź okularami. a ja osobiście polecam p. Grochowskiego - moich "minusów" mi nie wyleczył (bo niby jak miał to zrobić) ale zna się na robocie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista - proszę o pomoc

Osobiście polecam dobrą klinikę, gdzie możliwe będzie wyleczenie danego problemu. Na stronie http://www.okulistykamml.pl/ można znaleźć informacje na temat jednej z najlepszych klinik w kraju i kontakt do nich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org