poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Alkohol zabija...

tresc na glownej stronie!!!!!!!!!! GDZIE JEST WLASCICIEL POSESJI!!!??????????? CHYBA KTOS KUPIL -NIE??? a jest to ponoc facet ,ktory prowadzi kantor na zbiegu ulic Legionow i Dmowskiego - tak trudno POLICJI DO NIEGO TRAFIC??Byl to zadbany dom ale kupujacemy zachcialo sie wiecej ziemi od Spoldzielni Mieszkaniowej -widzialy galy co braly??? A MOZE W ZMOWIE Z POLICJA OTWORZYL TAM RZEZNIE?????????????

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Oj tam gadasz rzepka :):)
Mnie jeszcze nie zabił :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


rzepa,

- alkohol to wróg , trzeba lać go w mordę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

maruda to sie zglos!!!!!!!! kolejka obowiazuje !!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Taaaaaa ????
A to na zapisy ?
I numerki też rozdają czy bez numerków??

:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

maruda
co się spieszysz ? czekaj cierpliwie na swoją kolejkę,
nie pij tylko "dykty" bo to szkodzi na wzrok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęście

kawał czasu :)

Śpieszę się żeby numerka dla mnie nie zabrakło :):)
Albo zeby po kims nie przypadł :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

oj! są pierwsi w kolejce, nie martw się, złego diabli nie biorą,
jeszcze musisz się trochę pomęczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

oczywiście ,że zamieszczony tekst na temat alkoholu jest totalnie głupi podobnie jak wypowiedź rzecznika policji. Ale co po nich wmagać jak oni zawsze gdy coś im sie wali przycyzny staraja się szukac nie w swoich nieporadnych działaniach czy wrećz nieróbstwie tylko an zewnątrz. I tak mamy idiotyczną tezę akurat w tm przypadku ,że alkohol zabija . Najprościej tak powiedzieć a przy okazji młodemu lokalnemu ortodoksyjnemu purpuratowi wejśc w dupę i niech się ktoś odwarzy powiedzieć ,że to wina braku rozeznania w środowiskach przestępczyć lokalnej policji a dokładnie jej pionu kryminalnego. Ja postawię nowa tezę " jaka policja takie bezpieczeństwo miasta i powiatu"

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Co, może za Twoją **** policja ma chodzić i cię pilnować? Weż się w garść. Jak się pije to z głową. .Niektórzy dostają małpiego rozumu. Małpiego hmmm chociaż jakby się tak zastanowić, to i małpy są mądrzejsze w tym przypadku. Alkohol jak widać nie jest dla każdego. Kapisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

A DODAM straz miejska! KTORA TLUMACZY ,ZE NIC NIE MOZE ZROBIC:))))))))))))))))) Posiadlosc zaniedbana ! ale tak gdyby ktokolwiek mieszal bez pytania wpieprzyli by mandat za brudny chodnik:)))))))))))) a tu co RZEZNIA!!!!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

a przy okazji to niech policja tak nie płacze przecież wszystkie te zabójstwa ma wykryte więc wykrywalnośc ma 100 % i jest juz powód do wypinania piersi po medale czy wystawianai keszeni po premie. Natomiast to ,że działalność zapobiegawcza leży i poziom wzrostu tego typu przestępstw jest potwornie wysoki to już nie problem policji tylko zabijającego alkoholu i tych co byli za zwiększenie m liczby punktów sprzdaży jak można czytać międzyw ierszami tej wypowiedzi policji. Czyli jest to bezpretensjonalna próba przewalenia własnej nieudolnośći na barki tych co głosowali i proponowali zwiększenie liczby punktów sprzedaży alkoholu. Tym bardziej perfidna ,że z jednej strony ich poniża a z drugiej strony przylizuje się miejscowemu ortodoksyjnemu purpuratowi. I prosze jak to sprytnie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jak widac miejscowa policja jest mistrzem w tej dziedzienie.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

"alkohol zabija"... czy ludzie z wypaczonym umysłem,
to u szwabów w czasie Oktoberfest musi być rzeź niewiniątek tylko dlaczego nic o tym nie donoszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

ten zwrot to potworne naduzycie , zastosowane w sytuacji tak trudnej dla naszego miasta.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

jeszcze jedno to jak mam pełny barek różnej GORZAŁY to jestem potencjalnym mordercą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Sierpień – tradycyjny miesiąc abstynencji

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=25914


Alkoholizm jest chorobą . Wielu ludzi, niezależnie od ich wieku, popada w uzależnienie nie zdając sobie niekiedy z tego sprawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

tak ! jesteś tez potencajlnym gwałcicielm !bo tez masz przyrząd!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

no własnie macie ten link powyżej więc chyba jasne w co usiłuja się wpisac ci twierdzący ,że alkohol zabija - i to w naszym mieście.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Jak leczyć alkoholizm ?

Proste wyeliminowanie alkoholu !"Zdrowienie "z uzależnienia jest możliwe tylko dzięki ciężkiej pracy nad zmianą swego funkcjonowania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

no własnie macie ten link powyżej więc chyba jasne w co usiłuja się wpisac ci twierdzący ,że alkohol zabija - i to w naszym mieście.

Ja bym tu zapytał co robił kościół ze swoja misja , nauką miłości bliżniego ,że tyle ludzi zamordowałow tym mieście swych bliżnich.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Riposta
Każdy odpowiada za swoje czyny ,co do tego ma Kościół ?

Wszystko jest dla ludzi ,ale jak ktoś traci kontrolę nad piciem dzieją się same nieszczęścia w rodzinie i nie tylko ,różne rzeczy ludzie robią po alkoholu ...zabijają ,wsiadają za kierownicę itp itd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Riposta
"Alkohol zabija " to jest przenośnia , wpływa na psychikę i cały organizm ,narządy itd

Pod jego wpływem ludzie robią różne rzeczy ,nawet zabijają i nie pamiętają tego .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

kalesony i przy okazji można by zorganizować jakiś koncercik jazzowy przy udziale jakiejś organizacji do walki z alko, nie? ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

algeroth

ehe ;) haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Alkohol zabija wszystko .............miłość ,rujnuje zdrowie ,niszczy rodzinę !!!!!


Może ktoś z tym problemem to przeczyta , usłyszy i zastanowi się nad swoim życiem ;)


http://www.youtube.com/watch?v=vx7_o72QtB0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony

... to co Wy pijecie na tych czwartkowych spotkaniach ?
Autor: dziadka_kalesony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-07-11 11:14

Proste wyeliminowanie alkoholu !"Zdrowienie "z uzależnienia jest możliwe tylko dzięki ciężkiej pracy nad zmianą swego funkcjonowania

- ostrożnie tam, żeby póżniej nie było potrzebne "zdrowienie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

atbis

Ty potencjalny morderco !
Mogę Ci pomóc rozwiązać problem barku pełnego GORZAŁY, i zapobiec nieszczęściu .
Co mam przynieść na zagrychę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie
Piszę o uzależnionych od alkoholu ,dwa piwa człowiek bez nałogu może wypić nieprawdaż ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Dwa można. Ewentualnie siedem. ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


dlaczego tylko dwa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

oooooooj !

redaktor " cz" - w swoim artykule jeszcze raz zabił mężczyznę na śmierć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


... a gdyby nie było alkoholu to w pubach widzielibyśmy znacznie więcej brzydkich dziewczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

10 przykazań pijaka

Jam spirytus twój,który cię wywiódł ze stanu trzeźwości pełnego nie doli:
1.Nie będziesz miał drinków cudzych przede mną.
2.Nie będziesz lał alkoholu swego nadaremno.
3.Pamiętaj abyś dzień święty oblał.
4.Pij zdrowie ojca i matki swojej.
5.Nie wylewaj.
6.Nie spijaj.
7.Nie mieszaj.
8.Nie rozcieńczaj.
9.Nie pożądaj kieliszka bliźniego swego.
10.Ani żadnej nalewki która jego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


Żona wrzeszczy na męża:
- Znowu jesteś pijany!!! Nie rozumiem, jak można pić każdego dnia?
Mąż niezadowolony odpowiada:
- Tyle razy Ci mówiłem! Nie gadaj o czymś, czego nie rozumiesz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


Wraca pijany facet do domu nad ranem. W drzwiach, z wałkiem w ręku, czeka na niego żona, wścieklejsza od krowy z BSE.
A mąż:
- Od kiedy mamy sztywne łącze, to Ty nic, tylko czatujesz i czatujesz. Za robotę się weź!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

No tak, ale nikt nie zabroni wypić piwka, nawet dwóch, czy sześciu, znacznie gorzej jak się pije na umór wszystko co popadnie.....;/. Mało takich na ulicach? Co jakiś czas można się natknąć na trawniku na "efekt alkoholowy", zwłąszcza podczas spaceru z rodzinką. Super widok. Tatusiu, mamusiu - czemu ten pan leży? Bo nie da rady wstać dziecko.

To gówno uzależnia, ale nadal twierdzę, że alkohol jest dla ludzi i nie mam nic przeciwko zwiększeniu liczby punktów. Aczkolwiek lepiej by było by powstały miejsca do pójścia gdzieś wieczorem, niż sklepy z wódką. % tylko dla myślących, a nie tych co wiedzą że dostają "pałera" i małpiego rozumu i mimo to chleją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Brzeczyszczykiewicz

Wszystko zależy od wewnętrznych hamulców ,nie od ilości sklepów ;)

To nie jest wina alkoholików ,że zachorowali , na uzależnienie wpływa wiele czynników : osobowość , nieprawidłowe wzorce zachowania, czynniki zawodowe , czynniki społeczne i kulturowe .
Jeśli osoba uzależniona się nie leczy to jest tylko jej wina ,a rodzina jest współuzależniona.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

czytasz plakacik w kolejce po flaszke ,,,

ALKOCHOL ZABIJA POWOLI !!!!!!!!!!!!!

i morda tak jakoś , sama ci się cieszy ,


BO TOBIE SIĘ WCALE NIE ŚPIESZYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...



http://demotywatory.pl/2210517/Alkohol-zabija.-Narkotyki-zabijaja.

Najwięksi mordercy to ludzie po jego nadmiernym spożyciu !


Narkotykom też mówię nie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Przechodziłem z godzinę temu koło grupki dzieci wieku gimnazjalnym akurat małolata dawała kasę kwitując to że "zbiera na szczytny cel " teraz zbiórka na narkotyki nazywa się szczytnym celem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Niestety tak się dzieje i to bardzo niedobrze ,młodzi ludzie wciągają się w nałóg :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Alkohol to zguba ludzkości !

http://www.youtube.com/watch?v=ErskZt1dMQ8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony

co Ty piszesz ?
Alkohol to jest TO !

Picie to jest życie, robota to głupota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

http://www.youtube.com/watch?v=OUVGTu5OepE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie

Alkohol to samo zło , jak ktoś jest uzależniony !
A bez pracy nie ma kołaczy !

Podchodzę do tematu poważnie ,jest wiele osób które mają problem z uzależnieniem ,jeżeli chociaż jedna ,dwie przeczyta to i postanowi zmienić coś w swoim życiu to SUPER :)

Ty widzę żarty sobie robisz z problemu,zawsze musisz wtrącić swoje 7.. groszy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony

no tak, to forum to jest bardzo poważne forum dyskusyjne ,

Twój moralizatorski ton , to na pewno dotrze do osób uzależnionych i już widzę jak pod wpływem prawionych " koszałków-opałków" wszyscy postanawiają coś zmienić w swoim życiu . Menele przypuszczą frontalny atak na kluby AA.
Szczególnie, że większość BUMÓW i obszczymurków ma dostęp do neta i nałogowo śledzi wpisy tu zamieszczane.

Nie podejrzewam , że temat dotyczy forumowiczów osobiście , alkohol jest dla ludzi , ludzi myślących, potrafiących zachować kulturę picia - z umiarem .

A Ty jak chcesz robić za Matkę Teresę z Łomży, to możesz się samorealizować w instytucjach do tego powołanych a nie pisać tu same frazesy , puste banialuki.


"Sierpień – tradycyjny miesiąc abstynencji" ... to co zamknąć puby ?
Kościół prosi wszystkich Polaków o świadectwo abstynencji z motywów religijno - moralnych, wychowawczych i patriotycznych

"Proste wyeliminowanie alkoholu !" ... to tak całkowicie ? więcej by zostało na "tacę".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie

Forum to miejsce dobre jak każde inne ..............

Realizuje się gdzie mam ochotę ;)


Wszystko jest kwestą zdrowego rozsądku ;)

Jak ty się wypowiadasz to ok ,jak ktoś coś tobie napisze to zaraz się pienisz ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

"Pieniacze " na forum politycznym się realizują ;)


Możesz zmieniać nicki itd ,ale sorry nie ze mną te numery Bruner ;)


Dzięki za podbijanie wysoko tematu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Tak każdy sposób jest dobry ale dobrym samarytaninem czy opłaca się być w dzisiejszych czasach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Andy C

Z dobrego serca to wynika nie liczę na nic , taką mam potrzebę wewnętrzną ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony

nie przeczę, że traktuję to forum jako formę rozrywki, bawię się grą słów i skojarzeń , bo takie jest to miejsce poważne - same rozsądne, pragmatyczne i merytoryczne wypowiedzi !

Widzę jak ty realizujesz się w zakładanych poważnych topikach , tasiemcach forumonoweli z serii KALESONÓW .

Ludzie, jak Was czytam to mam wrażenie że piszą te głupoty jacyś gimnazjaliści. Towarzystwo wzajemnej adoracji, prawicie tylko peany na swoją cześć, wszędzie masło maślane. Ta często używana zdziecinniała forma postów jest bardzo zabawna - wydaje się że poważni ludzie a tu tylko jajca ogolić i do przedszkola !

Czy to już nie czas wyprać i wywietrzyć KALESONY ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Do dziadka_kalesony rozumiem ale to trzeba mięć wiarę w drugiego człowieka i cierpliwość, u mnie jej brak wole sobie powiedzieć wytłumaczyć ze nienależny swojej woli narzucać drugiej osobie .
A w Polsce jest niestety źle rodzic myśli że jak przyjdzie z podwórka i nie cuchnie alkoholem to jest ok, i tu niestety się mylą , szybciej małolat kupi narkotyki niż alkohol bo potrzebny jest dowód a dilerowi nie potrzebny jest tylko żywa gotówka smutne ale prawdziwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie

No widzisz, my tez traktujemy to forum i te topiki jako rozrywkę ;)
Znamy się osobiście, czasem pęknie jakieś wspólne piwko, ale po za tym każdy też ma swoje własne życie i swoje "poważne" sprawy.
To jak w końcu ma to forum wyglądać, jak panowała tu jakaś szczebiotka czy inne dzieci neo to było źle, bo forum schodzi na psy, teraz jest jeden z nielicznych tematów gdzie nikt nikogo nie bluzga i też jest niedobrze. Różnica między ludźmi, którzy tam piszą a "gimnazjalistami" jest taka, że ci drudzy czują się tu pewnie pod osłoną anonimowości. "U nas" nikt się specjalnie nie kryje kim jest, terminy i miejsca spotkań były czasem podawane, więc każdy kto chciał mógł przyjść i zobaczyć kto jaki jest naprawdę.

No ale wracając do tematu, pomóc można tylko tym, którzy tego chcą, na siłę się nikogo nie uszczęśliwi. Nie wiem czy ktoś tu zna historię Dżejsona, warto poszukać ja youtubie. W skrócie: pewien gość kręcił sobie dla jaj filmiki z menelami i przypadkiem zaprzyjaźnił się z jednym z nich, który miał dość takiego życia. Pomógł mu wyjść na prostą, także przy wsparciu anonimowych ludzi z netu. Co prawda ostatecznie facet w końcu jednak się poddał, wrócił do nałogu a później zmarł, ale przynajmniej odzyskał swoje życie na kilka miesięcy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

algeroth

... i tak by to forum należało się traktować, nie jako ambonę czy podium do prawienia morałów !

ludzie rozsądni sami wiedzą co dobre a do idiotów i tak nic nie dotrze ,
łopatą do głowy nie nałożysz ,


"jeden z nielicznych tematów gdzie nikt nikogo nie bluzga " - czyżby mnie pamięć zawiodła ? zajrzę do archiwum !

pozdro dla BANDY DZIECIAKÓW !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

alegorth i tu oczywista staje się stara, znana wszystkim prawda..... "kto z kim przystaje, takim się staje"
Jak dużo bowiem daje srodowisko w którym się obracamy. Ten gość wrócił do nałogu, bo takie znał zycie. Od zawsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie fakt masz racje swój swojego będzie zachwalał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Aha no fakt, pamiętam, w którymś tam były jakieś spięcia z kimś. Tylko chyba tam był jakiś konkretny powód powiedzmy osobisty, a nie jechanie dla zabawy - bo i tak nikt nie wie kim jestem ;) Co nie zmienia faktu, że było to dziecinne i żal było czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Brzeczyszczykiewicz

Ano wrócił. Sam się w bagno wpakował i sam do niego wskoczył ponownie.
Ale jednak przynajmniej próbował coś z tym zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Oczywiście nikt do niczego nikogo nie zmusi , bo każdy alkoholik musi sam do tego dojść ........, ale może ktoś jednak zastanowi się nad swoim życiem i wyciągnie jakieś wnioski ;)


algeroth

Nie słyszałam o tej historii , bardzo ciekawa ;)


Brzeczyszczykiewicz

"kto z kim przystaje, takim się staje" - prawdziwe słowa

Widzę codziennie alkoholików w centrum naszego miasta i nie jest to przyjemny widok ,ani zapach ;)Szkoda mi ich bo wiem ,że to choroba ,ale denerwuje mnie ,że codziennie nie mogę przejść spokojnie pod filarami .
Nie ma na to "mocnych "w Łomży ???
Służby publiczne finansowane z pieniędzy podatników nic w tym kierunku nie robią ,a szkoda !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

alegorth, może nie próbował, ale był ktoś, któ próbował. Podejrzewam, że mu było wszystko jedno skoro wrócił;/

Moze gdyby odcięto go od tego środowiska, ale......to nie jest takie łatwe. Nic nie jest łatwe. Potrzeba porządnego odwyku i potem rozpoczynać życie od nowa. Ale w wiekszości przypadków zapewne brakuje chęci, sił, czy mocnej woli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęscie

Jeśli Tobie nie odpowiadają nasze tematy to ich po prostu nie czytaj ;)
Widzę ,że już odpowiadasz sam sobie Andy C ;)

A w moich tematach to Ty najgłośniej i denerwowałeś najbardziej ;)


Wolimy towarzystwo wzajemnej adoracji niż kłótnie ,a forum każdy traktuje jak mu się podoba ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

http://www.youtube.com/watch?v=B64gMpCh_08

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony no masz racje ale to dlatego że mi nie chce się ruszyć do ludzi.

A służby porządkowe maja gdzieś pijaczków upomnienia nic nie dają a pewnie tyle razy wypisali mandatów że szkoda im papieru i tak z nich nikt nie z nich nie ściągnie kasy no bo z czego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dzień dobry .ja tez pozwolę sobie na wypowiedź w kwestii alkoholu i alkoholizmu .uwazam ,ze jest to bardzo powazny problem społeczny skutkujący wieloma nieszczęściami rodzin :matek i dzieci maltretowanych przez ludzi uzaleznionych od tej uzywki; a ile tragedii jest przez alkohol na drogach ?!! sam jestem abstynentem ,gdyz zawsze lepiej nie pić,niz pić i dać dobry przykład innym ludziom. pozdrawia Myślicielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Oj to dopiero moralizatorski ton ;)

Myślicielek ok, masz swoje przekonanie i się go trzymasz, bardzo dobrze. Tylko nie wiem do końca o co Ci chodzi z tym dawaniem przykładu. Masz na myśli to, że powinienem czuć się źle, jeżeli piję sobie piwko, ktoś mnie zobaczy, sam wypije a potem zrobi coś głupiego? Bez przesady, chyba każdy ma swój, mniej lub bardziej pofałdowany mózg ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zara,zara:)))) przewrotny temat ALE NIE O TO CHODZILO!!!!!!!!:)) ale o RZEZNIE NA LEGIONOW 87 - trup sie sciele gesto!!!!!!!!!!!:)))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

A co, wcześniej już coś tam się działo takiego? :p
Miejsce jak miejsce, to mogło się wydarzyć wszędzie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Brzeczyszczykiewicz

najpierw to trzeba chcieć a te typy już tak mają i dobrze im z tym się żyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Myślicielek

" zawsze lepiej nie pić,niz pić " - czyżby ?
i tak trzymaj ! nie pij, pójdziesz żywcem do nieba

Filozofia życia Myślicielka , a wino mszalne to wolno pić czy nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

A no właśnie, i to przed taką ilością ludzi, jaki to przykład daje?? Dzieci patrzą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Tylko ciekawi mnie skąd mają kasę na %?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

" Filarowcy " piją co popadnie ,to już takie uzależnienie ,że piją wszystko jak leci ,wielu już się wykończyło przez to ,ale napływa cały czas nowy narybek .Nie wiem skąd mają pieniądze ,czasami się słyszy :szefie lub kierowniku brakuje nam 50 groszy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

dziadka_kalesony


"Ty widzę żarty sobie robisz z problemu,zawsze musisz wtrącić swoje 7.. groszy ;)"

.........................bo forum traktuję jak mi się podoba a Ty to nie ?

"Wolimy towarzystwo wzajemnej adoracji niż kłótnie ,a forum każdy traktuje jak mu się podoba "


Wypocin po prostu nie czytam , czasami wpadnę na temacik przypadkowo i wtedy to nie mogę się nadziwić jaka to z Ciebie nauczycielka i mentorka , guru GALOTOWEJ BANDY .

Kobieto, do garów i bawić dzieci a nie całymi dniami stukać palcem w klawiaturę i pisać trele morele .

PS:
Uprzedzę Cię , że ja mam taki rodzaj pracy, że mogę sobie pozwolić na zabawę a pracuję " na swoim ". Kasę robię ja a żona pilnuje domu i nie w głowie jej takie banialuki jak Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Bez komentarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...


brak argumentów ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate szczęście

o widzisz, teraz Ty moralizujesz i chcesz mówić ludziom, których nie znasz co powinni a czego nie powinni robić i stawiasz siebie ponad wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

algeroth

... a gdzieżbym śmiał !

przedstawiłem tylko swój punkt widzenia, odnosząc się do zarzutów adwersarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...



... ale wróćmy do tematu, : RZEŻNIA NA LEGIONÓW 87 - trup się ściele gęsto!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

zezowate, trochę rpzesadziłeś. Nie każdy ma swoją firmę i może sobie pozwolić na to by druga połowa nie pracowała. Twoje podejście jest typowo szowinistyczne. Czasy się z ieniły jeżeli nie zauważyłeś. To tak off topić. Wracając do tematu, oni się sami eliminują po pewnym czasie, np podczas takich libacji jak na Legionów i tych wczesniej opisywanych. Tylko, że to też są ludzie - jakby nie było, tego tylko szkoda..........w jaki sposób kończą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkohol zabija...

Brzeczyszczykiewicz

częściowo masz rację,
- co do szowinizmu to może to tylko tak zabrzmiało, nie uważam że miejsce kobiety to tylko i wyłącznie trzy razy KKK , jak u Szwabów, ale czy to nie dziwne i normalne że Pani - ( matka, może i żona ?) , całymi dniami żyje wirtualnym światem

Przecież jak odpalisz kompa , to nic innego tylko ciągle te same flaki z olejem,
od rana do wieczora.

Co byś powiedział swojej żonie , gdyby podobnie z takim zaangażowaniem udzielała się na forum ? Przecież to nałóg ! a nałóg jest chory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org