czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przedłużanie włosów na ultradźwięki

witam pytanie jak powyżej, czy w województwie podlaskim znacie jakiś salon fryzjerski w którym jest usługa przedłużania włosów najnowszą metodą na ultradźwięki lub laserowo? z góry dziekuję za odpowiedzi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Nie wiem co to takiego. Nigdy o tym nie słyszałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

A to twoje włosy same nie rosna ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

jeszcze nikomu od ultradzwiekow wlosy sie nie wydluzyly, a i laserem to szybciej je wypalisz niz przedluzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Widocznie D nie posiadasz zbyt dużej wiedzy na powyższy temat, odsyłam Cię http://greatlengths.pl/Katalog/Urzadzenia/Ultrasonic-5000.html
Niedługo ta najnowsza metoda przedłużania włosów będzie dostępna także w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

w województwie podlaskim znacie salon fryzjerski, gdzię wykonuje się plastyczne strzyżenie pielęgnujące łuskę włosa na ciepło- brzytwą firmy Silog? z góry dziękuję za mądre i przemyślane odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

O, to może i ja sobie zrobię długie pióra jak za czasów młodości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Moje pytanie było mądre:):)
Bo mi włosy same rosną :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Z tego co wiem najbliżej można skorzystać z takich usług w Warszawie. Ale i ceny pewnie są warszawskie. Łomża pewnie jeszcze długo poczeka na tego typu nowości!

Sonia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Fryzjerki zajmujące się metodą GreatLenghts mają z góry narzucony cennik.
Więc czy to Łomża czy Pcim dolny - ceny będa jednakowe.
W przypadku ich zaniżania - zabierają prawo do pracy ich metodą i na ich materiaałach. Tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

dzięki za odpowiedzi:), ponawiam pytanie czy -w województwie podlaskim znacie salon fryzjerski, gdzię wykonuje się plastyczne strzyżenie pielęgnujące łuskę włosa na ciepło- brzytwą firmy Silog? z góry dziękuję za mądre i przemyślane odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Interesowałem się tą metodą by ją wprowadzić, cena zakupu urządzenia jest jednak odstraszająca. Ciekawe czy byłby osoby w Łomży zainteresowane tego typu usługą?
Z tego co wiem najbliższy zakład oferujący przedłużanie włosów w/w metodą mieści się w Wawie.

Andy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

nie słyszałam o żadnym takim salonie najbliżej pewnie w Warszawie takie nowości mają, chociaż z chęcią skorzystałabym u nas z takiej usługi gdyby była na podlasiu, czas najwyższy i u nas nowości wprowadzać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

@Maria68

ty takze poczytaj na ten temat na zagranicznych forach gdzie wypowiadaja sie uzytkownicy, ktorzy wydali pieniadze na zabiegi i jak sa z tego zadowoleni, a nie na katologi producentow i sprzedawcow. Sprobuj znalezc jakies wyniki jakis powaznych badan na ten tamat i ....... nie ma. Jak chcesz to moge tobie pomasowac glowke za kilkaset zlotych, sprzedac tobie kilka produktow do pielefnacji wlosow, umowic sie z toba na nastepna wizyte za dwa tygodnie i napewna przez te dwa tygonie wloski sie tobie wydluza. A to wszystko dzieki mojemu specjalnemu masazowi ( naukowo wyliczona sila nacisku na skore glowy, czestotliwosc dloni, niewidzialne promieniowanie kosmosu i grubosc twojego portfela beda mialy wplyw ile wizyt uda sie z ciebie wycisnac). Gdyby to naprawde dzialalo to firmy zajmujace sie przeszczepem wlosow i produkujace Rogaine poszly by z torbami. A i jeszcze jedno. Najlepsi spece od wlosow pracuja nad uzywaniem infradzwiekow. Efekt jest podobno piorunujacy - nawet wlosy na klacie zaczna tobie rosnac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

@D.... przedewszystkim dowiedz się co to jest PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW, bo to co napisałeś JEST ŻENUJĄCE:( mylisz pojęcie wydłużanie włosów a PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW.
Właśnie dlatego zadałam pytanie czy ktoś zna salon fryzjerski w województwie podlaskim który posiada w swojej ofercie przedłużanie włosów na ultradźwięki najnowszą metodą, gdzie zgrzewy są minimalne, i prawie niewyczuwalne ręką, aby dowiedzieć się o efekty zabiegu, widocznie nie ma takowego, szukałam też na innych forach i nic, ale dziękuję za info:)
Moze doczekamy się i w Łomży, bo coraz więcej osób korzysta z usługi, lecz narazie są tradycyjne metody na ringi i zgrzewarkę a te niestety po dłuższym noszeniu uszkadzają włosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Maria...napisz do mnie na maila - jest pod nickiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Jeśli się umie przedłużyć włosy, to się ich też nie uszkodzi. Od dwóch lat mam ringi. Fryzura wygląda naturalnie, nikt nawet się nie domyślił, że nie są moje. Do tego mój włos jest w stanie bardzo dobrym, nie jest słabszy, ani zniszczony.
W Łomży ultradźwięki nie prędko zawitają. Niewielu stać, żeby wyłożyć kilka tysięcy na włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

w białym robią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

w Białymstoku szukałam, ale nie mają najnowszego urządzenia.
@ayumi a gdzie przedłużasz włosy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Maria napisz do mnie na maila dam Ci na kogoś namiar.
Tu nie chcę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Salon MM na dworcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Moim zdaniem to jest chore, żeby przedłużać włosy, które naturalnie rosną. Ja mam problem z ich obcinaniem, bo zazwyczaj po 18-tej wracam i są wszystkie gabinety fryzjerskie zamknięte.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Kup sobie po prostu zagęszczacz do wlosów albo hairband, są o wiele lepsze: https://hairtalk.pl/hairtalk/108/hairtalk_hairwear w ultradźwięki nie wierzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Nie słyszałem o takiej metodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów na ultradźwięki

Moja dziewczyna była na laserowym przedłużaniu włosów w Miraflores i powiem wam, że ten efekt bardzo mi się podoba (jako facetowi), niestety studio znajduje się w stolicy :/ ale może jest ktoś z wa-wy to mam nadzieję, że pomogłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org