wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

Hej wszystkim! Niedlugo mam wesele i nie wiecie gdzie moze są fajne sukienki w Łomży lub okolicach do zakupienia?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

hej są ładne na długiej i na rynku też można też są :) polecam też ładne sukienki w używaku tam obok białostockiego naprzeciw banku pko :ppp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

pod filarami- sklep MISIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

na rynku mają i większe rozmiary, w misi też są ładne.
inna opcja na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

jak to dla puszystych?
może czas wcześniej od stołu wstawać co?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

Nie każdy jest puszysty że względu na obżarstwo. Czasem jest to wynik choroby więc pomyśl, zanim coś napiszesz. A z drugiej strony to bardzo fajnie, że powstają takie sklepy. Dzięki temu osoby o szerszych gabarytach nie muszą się niczego wstydzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

Na rynku widziałam bardzo ładne modele. Możesz też poszukać w sklepach internetowych, na przesyłkę czeka się max 2 dni, więc też nie ma tragedii. Jeśli chcesz wyglądać naprawdę zjawiskowo, to na http://www.kobietausteru.pl/moda/jaka-powinna-byc-sukienka-wyszczuplajaca-jak-kroj-fason-kolor-wyszczupla-najbardziej/ znalazłam też ciekawe wskazówki o tym, jaki fason sukienki wybrać, aby cię optycznie wyszczupliła :)

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

To, czy sukienka dobrze wyszczupla wizualnie, zależy od jej kroju. W tym artykule http://normalna.pl/fasony-sukienek-dla-puszystych-jakie-kroje-sukienek-wyszczuplaja-najskuteczniej/ dobrze to wyjaśniają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienki na wesele dla bardziej puszystych?

Obecnie na rynku można znaleźć wszystko i każda kobieta niezależnie od rozmiaru jest w stanie założyć piękną sukienkę. Takie eleganckie małe czarne sukienki wyjściowe na ceneo można znaleźć. Sprawdzi się nie tylko ceny, ale i można ustawić filtr według rozmiaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org