wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Schola na ślub

Ktoś może ma namiar na schole która śpiewa na ślubach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

Przyjdź na Mszę o godzinie 12 do Katedry wtedy schola śpiewa ,gra na skrzypcach i gitarze ( tylko nie jestem pewna czy w wakacje śpiewają ponieważ wiadomo młodzież wyjeżdża ).Nie wiem czy śpiewają na ślubach ,ale można zapytać ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

proponuję zgłosić się do zespołu Soli Deo. Działa on przy parafii św Brunona ale nie ma problemu z dojazdem do innych parafii. Byłam na kilku ślubach na których śpiewali i naprawdę dobrze im to wychodzi. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

Zgadzam się z przedmówczynią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

Sama śpiewam w takim zespole,wraz z czterema koleżankami działamy przy katedrze, ale nie ma problemu, jeśli ślub odbywa się w innym kościele.
Instrumenty: gitara i skrzypce, jeśli para młoda sobie życzy, zaśpiewamy i zagramy również "ave maria". Aktualnie czekamy na propozycje, więc proszę przemyśleć :)
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

pysss mogłabyś podać meila lub nr tel:) jestem zainteresowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

patrycjaach@wp.pl proszę bardzo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schola na ślub

Witam! Czy ta schola jest nadal potrzebna? Mam namiary na bardzo fajny zespół-scholę. Są spoza Łomży, ale raczej z dojazdem nie będzie problemu.
Skład to 3 dziewczyny wokal i do tego gitara+fortepian ( ewentualnie również organy, np. marsz weselny mendelsohna, ave maria, aria na strunie G itp.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org