poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: To już przegięcie

Obesrany to ty jestes tester. Ja rozumiem ze to jest ich utrzymanie, ze pieniadze sa im potrzebne i biora je z reklam wszystko ok. ALe wszystko ma swoje granice, a to co tu robia to juz jest przegiecie !!

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To już przegięcie

Sami oceńcie czytam o wypadku z Zambrowa a tu oczywiście czołowe miejsce na stronie zajmuje jakiś kandydat do wyborów który i tak nic nie zwojuje dla Łomży tylko dla siebie jak sie dostanie już mam dość tych pooblepianych przystanków kandydatami w wyborach
sami ocencie

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=5388#bxprzejdz

Do admina trochę mniej tych reklam na tej stronie z wyborami może nie wszyscy przepadają za polityka nie zapominajcie o ludziach którzy mają dość tej poliytyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Hmmm..... Mnie też to już zaczyna wkurzać po co tyle reklam wystarczy jedna na przystanku jedna na stronie www i koniec ale nie tyle
Przesadzacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Zamiast wywalać piniądze w błoto np reklamy to zróbcie coś dla ludzi ... przez takie czyny by dostali wiecej głosów niż plakaciki i 100 ulotek w mojej skrzynce :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

WIadomo kasa ważniejsza, nawet kosztem tak tragicznej informacji. Widać że pan wielmożny psia mać Marcin Brynon Sroczyński lezie do sejmu po kasę, a dla ŁKS-u Łomża przez ponad rok czasu nie umiał pomóc przy modernizacji stadionu. To poprostu się nie mieści w głowie. Ten czubek jeszcze raczył się pojawić na meczu ŁKS-u Łomża z Pelikanem Łowicz w koszulce ŁKS-u za to, że nie pomógł w sprawie stadionu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Zgadza sie Mrcin_23, jak ktos taki jak pan S ma byc godny zaufania skoro opuscil "okre"t, gdy tylko chcieli go modernizowac, a to wszystko dlatego ze zrobil sie szum wokol d.... I to ma byc posel??? Nie zartujmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Webmaster 4lomza nas obsrywa zadkim gownem i to co piszemy, ma gleboko w dupie to ze siedzac na stronie nie mzoesz nigdzie kliknac bo wszedzie reklamy, jak cos czytasz to malym druczkiem bo wszystkoz ajmuja reklamy. Taka jest prawda panowie i panie, na swiecie rzadzi hajs hajs...

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

No i jesteś obesrany... gratuluję!
A ja się nie przejmuję! :)

Jakoś chłopaki muszą żyć, a podejrzewam, że z chęcią zrezygnowaliby z reklam jeśli tylko zapewniłbyś im stały przypływ gotówki!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Oglądałem jak ten sroczyniak się wypowiadał, że to co obiecuje to dotrzymuje słowa - ja się sprzeciwiam, że on dotrzymuje słowa - wspomniałem o ŁKS-ie i chyba zostawię to już bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Fajne te reklamy, nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Marcin 23
A Sroczyński gdzieś kandyduje?
Może przegapiłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już przegięcie

Podobno w ,,Podlasie XXI w.,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org