sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukiwany Magazyn Internet

Jeśli ktoś ma zbędny numer Magazynu Internet, najlepiej z 2005 r. (im nowszy tym lepiej) i chce go odsprzedać lub oddać :), proszę o kontakt. Namiary w profilu.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

w niektórych czytelniach są :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Na przykład? Konkrety proszę...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Ja to bym chciała mieć swój magazyn. Wreszcie miałabym gdzie w cywilizowanych warunkach trzymać te wszystkie ubrania, które sprzedaję. Szukam kogoś, kto mi zaprojektuje taką halę. Słyszałam, że znają się na tym w http://www.wpip.pl/projektowanie/. Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

trollu, a co ma magazyn gospodarczy/przechowalnia ubrań , do postu z pierwszego w wątku do jakiegoś tam Magazynu Internet ( kumam , że to jakiś periodyk/ pisemko internetowe ) ????

... kto płaci pieniądze i wyrzuca je tym samym w błoto , za umieszczanie takich reklam ?
Jak chcesz znać moje zdanie , to ci odpowiadam :
... sprawa nie warta świeczki, drogo jest, jak dla kogo , ale do ekspertów im daleko, NIE POLECAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Szybko te hale rdzewieją i szlak je trafia po kilku latach tak że lepiej stawiać murowane. A co do projektowania to lepiej kupować projekty typowe i gotowe wychodzi dużo taniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

szczególnie złą opinią \"cieszą \" się hale z podanego linku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Ja szukałam magazynu do wynajęcia ale doszliśmy do wniosku że wybudujemy swój magazyn w pobliżu firmy. W zasadzie już tam budowa ruszyła ale jeszcze wiele przed nami. Szukam sklepu gdzie mogła bym kupić taśmy samoprzylepne bo wiem że będą potrzebne, a mąż nie ma czasu na takie rzeczy. Poradzicie gdzie online zamówię ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Magazyn do trzymania ubrań? :D Musisz mieć ich naprawdę dużo, może warto najpierw zafundować im inwentaryzację, żeby łatwiej nimi zarządzać? Możesz np ofoliować je by zabezpieczyć przed kurzem i zaopatrzyć w etykiety objaśniające, które wydrukujesz za pomocą sprytnego sprzętu o nazwie dyspenser do taśm - co prawda ma on zastosowanie typowo przemysłowe, lecz do takich prac również nada się znakomicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany Magazyn Internet

Marcin220 trollu j.e.b.a.n.y w Krakowie się reklamuj pało

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org