niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
restauracja PERŁA?!!

DZIS KTOŚ MÓWIŁ ŻE W SOBOTĘ MA BYC OFICJALNE OTWARCIE NOWEJ RESTAURACJI PERŁA NA AL.PIŁSUDSKIEGO BYŁA KORONA? BAR JEST JUZ CZYNNY JEDZENIE ZA KILKANASCIE ZŁOTYCH -PORCJE DUŻE ŻE ZJEŚC SIE NIE DA!!PYCHOTA, POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

reklama reklama reklama :)

Łomżyńskie biznesmany co kilkadziesiąt zł nie maja na baner żeby wrzucic na 4lomza

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

JEDZENIE ZA KILKANAŚCIE ZŁOTYCH -PORCJE DUŻE ŻE ZJEŚĆ SIĘ NIE DA!!PYCHOTA, - chyba ktoś sobie żarty robi !!!
Zmiana nazwy nic nie da widocznie nazwa "KORONA" wszystkim sie zle kojarzyła ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

byłem tam a potem trafilem na zkażny


jeszcze to czuje




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

REKLAMA NA CHAMA!!!!!!!!

BYZNES HE HE HE HE

TU SIĘ NIE OBŁOWISZ


ZAPŁAĆ ZA REKLAME

JELENI SZUJASZ???

NIE TACY CHCIELI I JAK MYŚLISZ DALEJ BYŁO??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Hokus pokus reklama na 4lomza nie kosztuje kilkadzesiat zlotych a kilkaset...tydzien wyswietlania jak dobrze pamietam 400zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

lauracrow1 400zł za tydzień??Toć to w ciemno trzeba brać.Prawie jak darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

I Co z tego że reklama? Boli Was to nieudaczniki? Sami nie macie co reklamować i komuś zabraniacie? Jelenie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Nieudacznik to jest ten ,który otwiera biznes i nie stać go na reklame.
400zł to jak darmo.Widocznie dla nie których to za drogo i zaśmiecają forum swoją kiepską reklamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

popieram rozmowce wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

nie zesrajta sie ja wole schabowego od mamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

powodzenia - nie ma standardow nie ma klientow ... smutna prawda ale wg mnie swieta jak sie bedzie robio byle jak i antem to sie zwroci interes... restauracja to nie miejsce do robienia "biznesu" to ciezki kawalek chleba a jak ktos sie za to bierze bo jego zdaniem mcdonald przynosi dochody to chyba jada odchody (ale sie rymnelo) a nie dania resteuracyjne ...... wole smacznie i z klasa niz upier.....lone na poczekaniu danie o kwiecistej nazwie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Wolę czytanie takiej reklamy niż te wasze komentarze. Aby komuś coś pocisnąć. 400zł to darmo? Zapytaj swoich rodziców, czy dla nich to też takie grosze a jeżeli jesteś dorosłą osobą i na siebie zarabiasz to zanieś te marne pieniądze np. do domu dziecka. Tam na pewno tak nikt o tych pieniądzach nie powie, a Ty przecież nie zubożejesz, heh.

Loża Szyderców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

ale nikt nie mówi, że to darmo dla zwykłego zjadacza chleba. jednak dla kogoś, kto otwiera restaurację, co wiąże się z duużymi kosztami te 400 zł to chyba nie jest majątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

do olkidolki - wlasnie o tym pisze 400 zl dla kogos kto bierze sie za restauracje to powinny byc grosze, widac to miejsce ma byc do szybiego nabicia sakwy i tyle ale spokojnie mozna juz zakladac ze szybko padnie chyba ze bedzie zylo z wesel, styp, chrzcin itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

standard naa tym zjebanym forum ze drwią z każdego i z każdego tematu co ktoś napisze ludzie tylko wam współczuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Bo to kupa gowniarzy jest i dla tego kpią ze wszystkiego. 400zł to grosze ;)) ale się uśmiałem ;)) Co to w ogóle za porównanie, że ktoś kto otwiera restaurację, to na wszystko go stać.
400 za reklamę na necie (na jednej stronie) + kolejne 400 za ulotki + kolejne 400 za to i kolejne 400 za tamto, to grosze dla nowych właścicieli restauracji. Wszystko zamyka się w jednym jedynym koszcie - 400zł! Myślcie ludzie, to nie boli, albo jak to napisał miszcz_klawiatury spytaj rodziców ile czasu trzeba pracować na 400zł i na ile te 400zł starczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Tak czytam to widzę że tu sami znawcy reklamy, milionerzy dla których 400 zl to nic , ale to pewnie przez kabelek tylko w rzeczywistości to pewnie nieudacznicy co oczerniac ludzi na forum potrafią bo jakie mają inne perspektywy na życie . Ps do pana robcia trafiłeś na zakazny trzeba było uczciwie zarobić te 400 zl na reklame swojego biznesu na forum ,a nie dupą na rynku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Do jedzenia musi być klimat !!! a to ulica przemysłowa !!! ja nie chcę się nażreć , tylko zjeść . AAA trzeba jeść żeby żyć , a nie żyć żeby jeść !!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH RESTAURATORÓW Z PRZYPADKU !!!

LongiBongi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Ulica przemysłowa no to teraz wystrzeliłes/as . W Łomży ulica przemysłowa ubaw po pachy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

25-latka : ale że ta Perła na www.tenpub.pl jako restauracja się nie zarejestrowała jeszcze ? dziwne no nie? :) (to co napisałem też jest reklamą ?.... )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Ludzie ludzie opanujta się.Dla kogoś kto siedzi na tyłku i żyje z socjala to 400zł to majątek.Dla kogoś kto zna się minimum na reklamie to 400zł za tydzień wyświetleń na portalu to grosze.
Lomza23,Bernard i aguska standard na tym forum to są te śmieszne zachowania właścicieli tych knajp,salonów kosmetycznych itd.
Jak żałosnym człowiekiem trzeba być ,żeby swój biznes reklamować w taki sposób?
Ja bynajmniej takie byznesy omijam z daleka.Jaka reklama taki biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Omijasz z daleka, ale w temat na forum wchodzisz, czytasz i się udzielasz, mimo iż w temacie jest "restauracja PERŁA?!!"
To żeś ominął ten interes na sam początek ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Thomas wystarczy mi przeczytać to co Ty piszesz i juz widzę jakim żałosnym człekiem jesteś skoro wszystkich oceniasz swoja miarą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Korona i Perła to 2 różne sprawy ... inny właściciel więc inna nazwa i inni pracownicy a także inny niespotykany w okolicy wystrój sal.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

bardzo chwalilem sobie korone jedzenie bylo tam dobre no i tanie bo za zestaw obiadowy płacilem 12zl . Sala była taka sobie ale ja jezdziłem tam jesc a nie patrzyć na wystrój heheh no to teraz przejdzmy do PERŁY sala jest ********* wystrój super tylko jak dla mnie to troszke obiadzik jest za drogi bo kosztuje teraz 16zł . tak wiec przenosze sie na PKS-y tam maja zajebiste kałduny a i cena pozostaje taka jak kiedys maria1601 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Jeszcze w życiu nie jadłem kałdunów. Co to jest? Wynalazek jaki cza co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

duże pyzy z miesem hehe gdzie ty sie chowałeś !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

ale z was zjeby na zrobienie tej restauracji poszło ponad 1 milion zł to sie nie dziwcie że nie mają na reklame bo nie mają z czego wypłacać nawet pensji pracownikom




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

szablak , a co pracujesz tam skoro takie newsy piszesz , czy zazdrość Ci spać nie daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Poncyliusz , w jakiej wsi mówią kałdun? Wszystkie wyszukiwarki internetowe mówią , że to co innego. Nie wstydź się , regionalizmy to ciekawa działka polonistyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Akurat wypowiedzi na ten temat są względne, lecz interesuje mnie jedna rzecz, a mianowicie gdzie jest lokal pod nazwą Korona? Dlaczego właściciel budynku wypowiedział umowę i postanowił sam prowadzić działalność gastronomiczną? Bo z tego co wiem to obecny właściciel posiada doświadczenie z myjni ręcznej, a bierze się za gotowanie i coś mi tu śmierdzi, chyba że zupa będzie mieszana w pralce Frani. Dla smakoszy życzę smacznego i powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

hehe masz racje miało być KOŁDUNY !!!!! wiadomo o co kaman

pozdrawiam!!!! OZ!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Komsul2 . z Twoim tokiem myslenia to byśmy dalej biegali z maczugami . Jakbyś nie wiedział właściciele Korony tez mieli inne biznesy jak np handel częściami samochodowymi , oraz wiele innych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

właściciele korony zrezygnowali z restauracji bo urodziło im się dziecko i nie miel z czego wypłacać pensji




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

jeżeli tam pójdziesz to się przekonasz ale na razie zbyt wielu klientów to oni nie mają




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!


DZIS KTOŚ MÓWIŁ ŻE W SOBOTĘ MA BYC OFICJALNE OTWARCIE NOWEJ RESTAURACJI PERŁA NA AL.PIŁSUDSKIEGO BYŁA KORONA? BAR JEST JUZ CZYNNY JEDZENIE ZA KILKANASCIE ZŁOTYCH -PORCJE DUŻE ŻE ZJEŚC SIE NIE DA!!PYCHOTA, POLECAM


ale debilny ten koment założyciela tematu - najpierw że ktoś mówił że coś ma być jakieś otwarcie gdzieś tam - a potem tanio dużo i smacznie recenzja jak po kilku wizytach. wychodzi na to że albo właściciel albo jego szef promocji to baran do kwadratu


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

To narodziny dziecka to taki koszt ,że człowiek staje się nie wypłacalny masakra ilu mamy w Polsce bankrutów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

do szablak:jeżeli nie pracujesz w Perle to niech Cię głowa nie boli o pensje pracowników , a dla Twojej wiadomości chciałbyś mieć tak wypłacalnego szefa. Nie mieszaj pracowników w swoje gierki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Apropos wynajmu to nie obecny właściciel wymówił Koronie tylko Korona obecnemu właścicielowi... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

... ale jazda...hehe
jak się podnosi ceny za wynajem lokalu , które biorą zawrót glowy to wiadomo że nie da się wytrzymać...
A tak jak mi wiadomo to nikt nie wymówił nikomu lokalu, tylko podniósł cenę tak wysoko że "korona" musiała zrezygnowac...
...chyba z zazdrości...i tak dużo Par Młodych szuka pomieszczeń w remizach strażackich, szkołach, klubach lub innych miejscach i płacą za wynajęcie od 300- 800 pln, wezmą katering za 70-80 zł od osoby i żarcia ful i pycha, a nie po 140 czy nawet więcej- ludzie jeszcze chyba nie było tak żeby z 1 przyjęcia majątek zrobic...powoli , nie można być tak pazernym....
np. przyjecie na 100 osób- to w restauracji 140 pln x 100= 14000pln....
a w wynajetej sali 70 pln x100= 7000, + wynajęcie niech 1000pln + przybranie niech 1000 pln-firma to zrobi jak na studniówki ubierają i super jest TO WYCHODZI 9000 PLN, A NIE 14OOO PLN, A CZĘSTO CENY SĄ PODNOZONE PRZED WESELEM,

POZDRAWIAM MŁODE PARY I POMYSLCIE JAK TANIEJ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Odwalcie się, zatrudnili dziewczynę i chciała się wykazać.Teraz powinna walnąć jeszcze striptisik dla pierwszych 50 kilientów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

fanka bocianka a co pracy szukasz i oferujesz takie usługi jak dołożysz flaszę no może 2 i zagrychę to może się zdecyduję na seans w Twoim wykonaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

bernard po twoich wypowiedziach to sądze ,że jesteś bardzo żałosny.Bronisz tak zaciekle obcego biznesu ,że śmiem wątpić ,że jesteś szefem (co by się zgadzało ze względu na nr IP) lub myjesz tam gary.
400zł to wiele Hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

madrzy hahhahahahahaha



mogli mi dac ten 1 mln bym sobie pojechala na wczasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

ale dziady na baner nie maja hahahahhahaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

szablak fan prostytutek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

chyba że ty wpadniesz i się rozbierzesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Thomas no tak Ty te 400stowki zarabiasz w kilka godzin na A2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

dopkladnie thomas 400 zl na nic nie starczy hahahahahahahha


4000000000000000000000000000000000 to jest kasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja PERŁA?!!

Proponuję poczytać tutajhttp://biznesblog.biz.pl/ Jak lepiej rozreklamować swój biznes, bo taka reklama prędzej odepchnie klienta niż przyciągnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org