czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zagubiony portfel z dokumentami

W dniu 02-06-2001 zgubiłem brązowy skórzany portfel z dokumentami na drodze do lasku jednaczewskiego. Uprzejma prośba do osoby, która znalazła portfel oczywiście o zwrócenie dokumentów. Za oddanie zguby czeka oczywiście znaleźne. Kontakt 502-426-689 Marcin Sidwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

Mi z kolei zdarzyło się zgubić dowód osobisty. Nikt nie wiedział, co w takiej sytuacji należy konkretnie zrobić, na komisariacie powiedziano mi, by jak najszybciej udać się do banku (dano mi ich wykaz w Łomży, ja chodziłem do tego na Dwornej) i tam objaśnić sprawę w celu zablokowanie dowodu, by nikt nie wziął nań kredytu etc., pomimo tego, że nie miałem ani dochodów ani nawet konta w banku. Także jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, to radzę jak najprędzej to uczynić. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zguba się odnajdzie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

Są dwie możliwości pierwsza nikt jeszcze nie znalazł druga że znalazł kawał chama bo już powinien u Ciebie być.
Ja kilka razy znalazłem portfele raz zdążyłem oddać przed tym jak właściciel się zorientował że go nie ma.
Są dokumenty jest adres.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

Po roku od kradzieży torebki przyszedł mi pocztą dowod, ktoś wrzucił do skrzynki (troszke po czasie)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

może okradli Cię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

Z tym zwrotem bywa różnie. Często ludzie nie mają \"motywacji\", by oddać dokumenty. Znajdzie się też część, która będzie chciała wykorzystać nasze karty bankomatowe czy dowód osobisty. Na wypadek takich sytuacji warto się zabezpieczyć. Jest na to prosty sposób - https://www.mysafety.pl/dokumenty Bezpieczny Portfel - jedna z usług mySafety. Dokumenty można zablokować jednym telefonem, portfel zostaje odpowiednio oznaczony - także motywującą informacją o nagrodzie i dużo więcej. Poczytajcie o usłudze, bo moim zdaniem warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony portfel z dokumentami

Spadaj trollu z tą głupia reklamą w linku może być RUSKI WIRUS co uszkodzi komputer lub mózg

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org