sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

Czemu odpowiadający kłamią? wypowiadając się w superlatywach o tych firmach:) hmmm brak odwagi? zrozumiałe odpowiadający są pracownikami lub właścicielami tych firm,dlaczego nie piszecie prawdy jakie to są naprawdę firmy? dlaczego wprowadzacie w błąd? Doskonale wiecie ze nikt nigdy żaden z Was nie poszedł by tam do pracy .Wolałabym do końca moich dni żebrać po śmietnikach jak dorabiać tych w/w wymienionych.
Piszcie śmiało łomżyniacy śmiało :) .Ja na miejscu tam pracujących zawiadomiła bym co najmniej inspekcję pracy w Łomży lub Białymstoku .Sami wiecie jak Was tam wykorzystują :) śmiało zapraszam do dyskusji adres inspekcji pracy na stronach wystarczy wpisać w Google już.
Pozdrawiam Was nie dajcie się !! pieniądze to nie wszystko za chwile nie będziecie tam pracować jak większość może nie prawdę piszę? :)

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

Szukasz roboty i od razu wspominasz o inspekcji pracy?
Po tym wpisie znajdziesz na pewno dobrze płatną pracę.
Przy składaniu podania o przyjęcie nie zapomnij dołączyć swoich wypocin na forum 4lomza.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

Miliony ton wody w Narwi upłynie zanim ludzie z Łomży zmienią swoją mentalność biedaka, dorobkiewicza i wiecznej ofiary losu...

Nie ma co....Tu nawet Sąd Boży nie pomoże...

jakiej pracy szukasz alibaba?

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

alibaba z tymi firmami które wymieniłaś to nie do końca prawda bo jeśli chodzi o tmt w porównaniu z piekarniami to raj na ziemi .Tam przynajmniej prawo szanują o piekarnie to jedno wielkie bezprawie i wyzysk za grosze do granic możliwości zwłaszcza w Piątnicy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

znowóż alibabę z roboty wywalili?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

co?

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

Dla leni każda praca to koszmar. Koszmarem dla pracodawcy jest taki pracownik jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

OKRUSZEK 2 miejsce z seri Królowie wyzysku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytałam o firmę Uniglas,Dantex,TMT,Pakoss OKRUSZEK ,i ludzie kłmią

A co dokazuja w tym Okruszku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org