wtorek, 08 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Coś na niebie..

Ignorantom od razu polecam opuścić wątek(źródłem ignorancji jest niewiedza) . Na początku zaznaczam, że nie snuje żadnych teorii o NOLach itp. Wczoraj spacerowałem z dziewczyną, było około 22, zauważyłem na niebie dwa świecące punkty, wyglądało to tak, jakby były okrągłe i w środku miały jaskrawo świecące kule, a na zewnątrz świecące na czerwono punkty, zmieniające się czyli świeciły dookoła własnej osi, początkowo wziąłem je za samoloty, latały w idealnie prostej linii, ale jeden z nich zatrzymał się momentalnie i od razu z ogromną szybkością ruszył w przeciwnym kierunku, latały na wschodzie później jeden był na zachodzie drugi na wschodzie, poruszały się z ogromną prędkością, zero dźwięku. Latały zmieniając bardzo szybko kierunki, trwało to około 30 minut. Wykluczyłem satelity samoloty gwiazdy i balony, widział może ktoś coś podobnego? Powtarzam, nie sugeruję żę to jakieś UFO, po prostu chcę dowiedzieć się czegoś więcej bo było to bardzo ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Jakiś czas temu czytałem książkę Gildasa Bourdais- UFO 50 tajemniczych lat. Była tam wzmianka o czymś podobnym więc zachęcam Cię do lektury w celu porównania opisu z książki z tym co widziałeś. Jest udowodnionych wiele przypadków poruszania się takich "przedmiotów" na naszej planecie. Ale moim zdaniem to właśnie ufo, bo z definicji UFO to Niezidentyfikowany Obiekt Latający(unidentified flying object) :)

Polacy są tak agresywni a to dlatego, że nie ma słońca..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Dzięki za normalną odp, naprawdę do tej pory myślę co to mogło być, najbardziej zaskoczyło mnie to, jak obiekt leciał na wschód, zatrzymał się w miejscu i z ogromną prędkością bez rozpędzania ruszył na zachód a drugi latał na wschodzie, ciekawe było też to, że w środku były jaskrawo zielone a dookoła osi błyskały czerwone światła, dzięki za tytuł na pewno sprawdzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Kiedyś były przypuszczenia, może nawet nadal są, że obiekty potrafiące lewitować i nagle zawracać to po prostu prototypy jakiś nowych samolotów bojowych armii Stanów Zjednoczonych czy Rosji. Ale skoro widziałeś je w Polsce to wydaje się to być jeszcze ciekawsze niż do tej pory. Chętnie pogrzebię dalej, bo kiedyś interesowałem się tą tematyką :)

Polacy są tak agresywni a to dlatego, że nie ma słońca..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

parę lat temu widziałem coś podobnego, szkoda, że nie udało się tego zarejestrować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

też to właśnie wczoraj widziałam i zastanawiałam się co to było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Szczerze? Mowiac powaznie? W jaki sposob chcial bys to "zarejestrowac" , w nocy? Mysle ze "zwykly" sprzet do nagrywania nie sprostal by temu zadaniu i po prostu nic by z tego nie wyszlo.
Ja powiem szczerze, wole nie slyszec i nie widziec nic... niz potem zamartwiac sie cholera wie ile czasu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

można by to wytłumaczyć jakimś zjawiskiem astronomicznym, ale z tego co opisujesz, to te obiekty były za daleko od siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Ja się nie martwię tylko interesuje mnie ten temat, i nie daje mi spokoju. Brałem też pod uwagę jakieś eksperymenty USA lub Rosji, stany wykluczyłem bo zbyt duża odległość. Może nasi sąsiedzi coś kombinują? Nie wiem czy słusznie ale jednak trochę wątpię w tak zaawansowaną technikę człowieka, obiekty musiały być ogromne, poruszały sie i zmieniały kierunki lotu naprawdę błyskawicznie, z gracją. Nie wiem sam co myśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

A co do zarejestrowania tego zjawiska to faktycznie, było już ciemno ja miałem przy sobie tylko telefon obiekty były dośc daleko więc szanse żadne. A czy zjawisko astronomiczne? To na pewno nie, powtarzam, że obiekty w środku świeciły jaskrawo zielonym światłem a na zewnątrz dookoła osi zmieniały się czerwone światła. Co do tego nie mam wątpliwości. Zmieniały też odległość od siebie bardzo szybko, najpierw latały w prostej linii na wschodzie a za chwilę jeden był już na zachodzie drugi krążył na wschodzie horyzontu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Mozemy domyslac sie jednego, w takim razie- to one sa odpowiedzialne na zmiany pogodowe w naszej Polsce ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Szczerze to początkowo właśnie myślałem, że rozpylają chemtrails ale musiałyby być to po pierwsze samoloty, po drugie samoloty wojskowe, głośne. Więc ta opcja odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Jak pisales o Rosjanach, wiec moze w druga strone? Niemcy? I ich "technologia" sprzed parudziesieciu lat?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

To temat rzeka :) Więcej przypuszczeń, domysłów nawet wśród naukowców niż potwierdzonych faktów. Moglibyśmy tak rozkminiać rok i tak nie dowiemy się co do było :) Trzeba mieć nadzieję, że kiedyś ktoś nam to wszystko wyjaśni. Ja osobiście uważam, że na pewno nie jesteśmy sami we wszechświecie!

Polacy są tak agresywni a to dlatego, że nie ma słońca..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

O Niemczech nawet nie pomyślałem nie wiem nawet dlaczego. Prędzej interes mieliby w tym Rosjanie, ale nigdy nic nie wiadomo. chemtrails rozpylaja nawet w dzień na oczach niby nieświadomych ludzi, satelita krąży dookoła Ziemi, nie lata w tą i z powrotem w dodatku z taką prędkością, balony meteorologiczne tym bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Raczej się nie dowiemy. John F. Kennedy 10 dni przed "zamachem" chciał dostać dokumenty na temat UFO, jak skończył wiemy. Stany szczególnie kombinują za plecami całego świata. Ale to już inny temat, mnie trapi to co wczoraj widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

BOJĘ SIĘ !!

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Nina bez obrazy, ale wydaje mi się, że Ty boisz sie najbardziej słownika ortograficznego. Prosiłem o nie udzielanie się osób, którzy nic nie wniosą do tematu, jak na razie jesteś jedyną, która nie powinna sie tu udzielać, żegnam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

http://www.roswell47.pl/antygrawitacja.html
Polecam lekturę z tego linku i wiele innych, wystarczy się zainteresować i poszukać. Ale wiele zdarzeń z tzw. UFO to właśnie testy nowej broni czy technologi. Nie jest powiedziane co to jest na prawdę, ale Bóg jeden wie co "włodarze" tego Świata jeszcze ukrywają?"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Q8S1M7Kmz1UJ:www.voxdomini.com.pl/vox_art/retour02.html+znaki+na+niebie&cd=10&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a&source=www.google.pl

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Z tej rozmowy wynika jeden wniosek : Dopalacze znów są otwarte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..


"Po szatach trudno będzie rozróżnić ludzi od siebie. Bóg ciągle będzie zsyłał napomnienia ludziom, by opamiętali się i wrócili na drogę cnoty. Znaki na niebie ukazywać się będą ciągle, ale ludzie pozostaną zatwardziali w grzechach, a serca ich pozostaną nieczułe na dobro i cnoty Więc gdy minie czas pewien i ludzie poprawy nie uczynią. Bóg surowo ukarze trzecią część ludzkości. Wtedy dopiero pod wpływem strachu pozostała część nawróci się na drogi cnoty i zacznie żyć według przykazań Bożych, a Bóg ześle im błogosławieństwo. Wtedy dopiero będzie łaska i miłość powszechna."

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://humansarefree.com/2011/02/flying-girl-caught-on-camera-in-russian.html&ei=anXETYbvA4basgap8sDEDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=10&ved=0CGoQ7gEwCQ&prev=/search%3Fq%3Dflying%2Bgirl%2Brussia%2Bwood%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1152%26bih%3D674%26prmd%3Divns


Prawda czy fałsz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

prawda

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

może to te chińskie lampiony ktoś puszczał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Kto zna grę 'Stalker Zew Prypeci ' to powinien znać temat...



Rosyjski dzięcioł lub Oko Moskwy

Gdy spojrzymy na HAARP, nie tylko pod kątem przenoszenia informacji dźwiękowych, ale pod kątem wpływu na mózg i stany emocjonalne, jest to łatwo osiągalne.

http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/


Czarnobyl 2


http://www.czarnobyl1986.pl/fakty-o-czarnobylu/oko-moskwy-instalacja-radarowa-czarnobyl-2







SSSS - masowa kapitulacja na polu walki

Na początku lat 90-tych Pentagon po raz pierwszy na szeroką skalę zastosował ściśle skrywaną technologię zwaną Silent Sound Spread Spectrum (SSSS). Wojna w Zatoce Perskiej z 1991 roku ukazała, jak niezmiernie łatwo można się rozprawić z Irakijczykami ukrytymi w przepastnych bunkrach na terenie Kuwejtu.

Fizyczny, emocjonalny i psychologiczny wpływ tej technologii był tak poważny, że setki tysięcy osaczonych żołnierzy irackich masowo, bez oddawania nawet jednego wystrzału w stronę sił koalicji, poddawało się.

Liczby ogłoszone w wiadomościach były zdumiewające: 75 tysięcy, a następnie kolejne 125 tysięcy żołnierzy wychodziło z głębokich pustynnych bunkrów powiewając białym flagami i bez oporu poddając się nieprzyjacielowi.

Należy zadać pytanie dlaczego doświadczeni i wprawieni w sztuce wojennej iraccy wojskowi zachowywali się w ten sposób. Odpowiedź jest niezwykle prosta. Zostali oni poddani tak "strasznym" i zaawansowanym technologicznie metodom manipulacji, iż cofnęli się w rozwoju do poziomu kilkuletnich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

A ja widzialem cycki

Co chciałeś chłopczyku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

to ja puszczalem swiatlo na chmury laserem dwa kolory ha ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Puszczałeś to bąka przy kolacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

http://vimeo.com/23403333 to na niebie to było na pewnoi to

Takie akcje to na plus: http://www.vimeo.com/26759958


http://d4bc3a.mojasonda.pl


http://ab5681.mojasonda.pl


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

he. czytałem i musze przyznać że jestem światkiem podobnego zjawiska , jeżeli tak to można nazwać. ubiegłego roku czyli 2010-listopad to było coś niesamowitego i mam to uwiecznione. i 2x 2010/2011też coś w tym stylu. wątpie w to że to jakaś nowa broń!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

hej?? już nikt tego nie czyta????????????


Zenit? ty żyjesz




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

wiec........
widzialłam To Coś również i ja jakies 2 tyg temu ok godz.23. 4 pomaranćzowe punkty lecące w równej odległości tworzac kwadrat. leciały dosc szybko w kierunku zambrowa od strony koscioła św.Krzyża.

przedwczoraj patrząc sie w niebo również zaobserwowałam dwa punkty ktore leciały jeden za drugim. duze pomarańczowe plamy. leciały spokojnie, balansowały dosc nisko nad blokami. leciały tym razem w stronę Wawy mozna nawet było zobaczyc zarys Tego Czegoś.

Także prawdziwe historie.
Tym bardziej ze to samo jeszcze pare innych moich znajomych widzialo również ok 22.w kwietniu w okolicach Olsztyna

Reasumujac: Coś się święci.

<<The HouSe MusiC>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Nie takie rzeczy widywałem podczas spaceru z dziewczyną w nocy....,


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

no tak.........................
dziwne co??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

No ja żyję ale co mam pisać, jak ignoranci wciskają nos w temat? Temat bardzo interesujący, szkoda, że na tym forum nie da się o tym otwarcie popisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

masz racje kolego. tu każdy wtyka nos w nie swoją sprawe.!!
widać tak to już bywa




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

można by było pisać na prywatnym ,,,,,,,,,,
ale niema jak podać adresu




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

O istnieniu obcych cywilizacji każdy rozumny człowiek powinien być przekonany. Głupotą jest twierdzić że w takim bezmiarze przestrzeni kosmicznej istniejemy sami, najwyżej można się sprzeczać czy inne cywilizacje żyją w naszej galaktyce, tego nie można być pewnym. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy mam dosyć śmiałości by wykluczyć teorię o ufo, wydaje mi się to mało prawdopodobne. Czytałem w źródłach o takich zjawiskach że w zdecydowanej większości dadzą się wytłumaczyć, opisany przypadek nie jest moim zdaniem wiarygodny, tak więc:
- co UFO robiłoby do licha w Łomży; co brakuje na świecie nie zamieszkałych obszarów, pustyń, puszczy?
- każdy kto obserwuje niebo w nocy wie jak złudne są takie obsrrwacje; wyczucie odległości obiektów, ich szybkości, nawet jasności nie jest łatwe do oceny, obiekt na wysokości kilkunastu km z punktu widzenia człowieka jest kropeczką, a to samolot np. Im nizej jest obiekt, tym wrażenie szybkosci jest wieksze.
- jak ty Zenit to widziałeś, to wraz z tobą masa ludzi, w tym osoby naszej władzy, gdyby coś podejrzewaliby to podjęli by jakieś kroki; "Latały zmieniając bardzo szybko kierunki, trwało to około 30 minut." całe 30 minut
- Polska dobrze żyje z Amerykanami, wysyłają nam czasami w prezencie Afgańczyków, ot tak sobie, więc czemu mielibysmy im zabronić lotów kontrolnych ich prototypowych maszyn, tym bardziej że są są tak nowoczene, że mogą pozostać niezauważone, a na pewno nie do zarejestrowania, w ktorych można je rozpoznać. Jestem pewny ze dawniej co najmniej kilkaset przypadków podejrzeń o UFO dostarczyły samoloty F16.

Konkludując; idę spać i mój sen będzie spokojny, a jak ktoś chce dowalić kosmitom niech włączy grę i wywrze na nich zemstę, tam skurczybyki nie są tacy twardzi :d Minie trochę czasu zanim, dobiorą się nam do tyłków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Widziałem to tylko ja i moja dziewczyna, pisałem, że spacerowaliśmy wieczorem. Nie mówiłem, że to UFO, ale na pewno żaden samolot, przelatywało w mgnieniu oka ze wschodu na zachód na drugi horyzont, przecież to tysiące kilometrów! A za chwilę leciały w dokładnie prostej według siebie linii, a czytałeś o przypadku, gdy nad wojskowym lotniskiem zauważono NOL'e? Wysłano od razu myśliwce, które dostały rozkaz zestrzelenia. Gdy piloci otrzymali rozkazy, obiekty z ogromną prędkością znikły z pola widzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Jakaś nowoczesna maszyna, zrobili niedawno chyba F35 i to teraz pracują nad czymś nowszym. Jak wyżej, sądze że to Amerykanie coś kombinują. Hmh..... Cały ten wielki Barack Obama przyjeżdza do Polski, czy nie wydaje ci się prawdopodobne że Amerykanie sprawdzają teren przed przyjazdem, to ma sens. To jest pierwsza konkretna odpowiedź. Przecież nam nie ufają. Co sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Nam czyli komu? A Ty ufasz naszemu rządowi lub wojsku? Ja nie, ale powiedzi mi, po jaką cholerę mieliby testować swoje maszyny nad Polską? Po co wypuszczać je ze stanów aż tutaj, w takim wypadku wojsko musiałoby być o tym poinformowane, piloci samolotów pasażerskich też, bo jak coś może sobie swobodnie latać po wszystkich korytarzach lotniczych bez wiedzy pilota, który transportuje kilkuset ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

To są jakieś ultraszybkie, niewykrywalne samoloty (odrzutowce etc) wypuszczane z lotniskowców. Mogą osiągnąc takie prędkości że bez trudu pokonują ogromne odległości. Za przykład niech posłuża ci wydarzenia w Libii, tamte samoloty latały między innymi z Włoch, Hiszpanii. Patrolują teren przed wizytą Baracka Obamy, Polska stoi pod względem lotnictwa bardzo nisko, niedawno kupiliśmy F16, a poza tym jesteśmy w tyle za murzynami, nie mamy żadnej ochrony przeciwlotniczej. A wielki brat na wschodzie nie śpi. Podobna sprawa jest ze służbami USA, czytałem że przyjeżdzają sobie duzó wcześniej i robią co chcą, my musimy się zgodzić, bo to nas spotyka "zaszczyt". ktoś zna lepszą teorię, niech pisze. Uznaję swoją za prawdopodobną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Kto normalny wypuściłby jakieś ultraszybkie samoloty, które latają po cąłym horyzoncie? Spójrz sobie na radary samolotów pasażerskich, zobaczy ile korytarzy jest nad Polską, gdyby to coś zderzyło się z cywilnym, pasażerskim samolotem byłaby afera na skalę światową, i wtedy wszystkie ukryte fakty ujrzałyby światło dzienne bo nie dałoby się oszukać społeczeństwa. Zbyt duże ryzyko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Chyba żartujesz? Mieliby się zderzyć z sam cyw, nie bez przypadku badania kosztują setki miliardów $ żeby ot tak sobie miał się zderzyć. Ukryc, co to za trudność. Zabić Bin Ladena poleciały podobno jakieś nieznane modele helikopterów, i zobacz że jak gdyby nic przeleciały sobie nad Pakistanem. Helikopter, musieli przeprowadzać loty próbne, a one są wolne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Ale te obiekty leciały w stronę Konarzyc , czy do Piątnicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Dla wszystkich zaniepokojonych, przed chwilą byłem na zewnątrz;spojrzałem na prawo, na lewo, na księżyc i zrobiłem sobie radość zakreślając wielką niedźwiedzicę, dziwnych obiektów nie zarejestrowałem. Idę spać, jest 23:32, a Ziemianie o tej porze chodzą spać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Myślisz, że gdyby ten obiekt roztrzaskał się o samolot i szczątki obu runęły na Ziemię, to dałoby się to ukryć? Zabić Bin Ladena? Skąd w ogóle pewność, że to zrobili. I badania czego? Ameryka wysyła swoje zabawki nad Polskę, nad Łomżę? Nie przesadzaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

wiedza juz o was i o waszym forum, dzieki adamek za prezent, i we wszystkich mediach, milej zabawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

InFamia x
Ludzka wyobraźnia nie zna granic, zobacz jak ludzie wydobrzali sobie przyszłość , ile z tych niby twoim widzi misie wynalazków jest użyteczne w dzisiejszym XXI wieku.....

http://blog.modernmechanix.com/

http://topdocumentaryfilms.com/


http://www.wynalazki.mt.com.pl/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=506&Itemid=51

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Przeczytajcie
Ameryka żandarmem świata

Jednak oprócz gospodarki i liczby mieszkańców o statucie supermocarstwa decyduje przede wszystkim potencjał militarny. Rocznie USA wydają na zbrojenia sześć razy więcej niż drugie w rankingu Chiny. Według danych SIPRI (Stockholm International Peace Research Institute) w 2009 roku USA wydało na zbrojenia 692 mld. dolarów. Drugie w kolejce Chiny przeznaczyły prawie 100 mld. dol. - Raczej nikt nie przejmie w najbliższym czasie od amerykanów pałeczki pierwszeństwa w dziedzinie innowacyjności technologicznej. Podobnie jest z wojskiem. Amerykanie są obok Rosjan jedynym krajem o potencjale nuklearnym co do którego można użyć określenia overkilling, czyli nazabijanie. Oznacza to że w okresie zimnej wojny ZSRR i USA mogły uśmiercić każdego człowieka na ziemi 8 razy dziś ta wartość jest mniejsza, ale nadal można stosować określenie overkilling. O ile nuklearne potencjały są porównywalne o tyle w armii konwencjonalnej amerykanie nie mają sobie równych. – podkreśla dr Przemysław Żurawski.

692 mld $
Potrzeba matką wynalazków. Ja dodam ze przypadek ojcem. Może jeden na 100 wynalazków okazuje sie rewolucyjny, nie będę nawet próbował oszacowac ile rocznie rejestruje nowych patentów, ogromna liczba. Myśle że te harce na niebie są zasługą ludzkiej, nowoczesne maszyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Jeśli już to na niebie to czyjeś zabawki, to już prędzej myślę, że nasi wschodni sąsiedzi się bawią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Nie wiem czy to ufo czy co ale tez ostatnio pijąc na ławce około godziny 22 widziałem 2 ogniste kule pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem. Stwierdzić mogę jedynie ze to samoloty na pewno nie były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

A może za dużo na tej ławce wypiłeś:P ognista kulo:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Zenit masz racje " tyle gwiazd na niebie a zetipe1926 kac j,,,,ł tak j,,,e":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Zenit po pierwsze było to moje 1 piwo a po drugie tumanie przeczytaj sobie twoje pierwsze zdanie w tym temacie. Sam se jedziesz. elo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Coś taki spięty chłopaku? Chyba powinieneś mieć w nicku zamiast ZIP-ów FIRME? Bredzisz coś o ognistych kulach nie opisując dokładnie co widziałeś, w dodatku piszesz, że piłeś na ławce. Jak miałem wziąć to na serio ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

ciąg się a o guście muzycznym się nie dyskutuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Lech Kaczyński z wizyta. :)

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Inteligent:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś na niebie..

Wczoraj w nocy ok. 23. widziałem dokładnie to samo. Czytałem że może to być TR3B. Pzdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org