wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
części sprzętu AGD

witam

gdzie można kupić części do drobnego sprzętu AGD np. do frytkownic ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Zobacz na ul.Stary Rynek 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

w sklepie z frytkownicami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Uważaj , ta szefowa na Starym Rynku jest mocno chimeryczna i może Cię spławić. Ja w takiej sytuacji napisałem skargo-zamówienie do polskiej centrali producenta sprzętu i przysłali część na jej adres po b. dobrej cenie. Widzieć jej minę przy odbiorze było bezcenne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

autochon chyba coś Ci się pomyliło, albo ty byłeś chimeryczny. Wielokrotnie mialam doczynienia z tym serwisem i zawsze byłam kulturalnie obsłużona. Kiedyś byłam świadkiem jak kobietka od progu darła chałapę że pralka którą kupiła to badziew i żąda wymiany. Ubliżała wszystkim dookoła. Czasami waro spojrzeć na siebie by wymagać od innych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Niestety to prawda. Część była bez montażu i niezbyt droga i tej pani pewnie szkoda było zachodu. Omijam ten punkt z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Części w sklepach są niestety bardzo drogie i czasami trzeba na nie długo czekać. Ja nie mam ochoty wydawać majątku, więc kupuję tutaj: https://north.pl/czesci-agd,g1070.html . To sprawdzony dostawca. Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolony. Mają praktycznie wszystko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

A wiecie gdzie można oddać stary sprzęt elektroniczny i agd? nazbierało się tego trochę u mnie, i nie wiem gdzie to oddać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Czasami jeżdżą takie samochody z elektrośmieciami. Ale to by trzeba było \"czatować\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Sama jestem ciekawa. Co do zakupu części, to tutaj: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/akcesoria-agd/czesci-do-urzadzen-agd macie ich całkiem sporo. Znajdziecie elementy do mikserów, maszynek do mięsa itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

Do tego typu rzeczy ciężko mi powiedzieć ostatnio szukałem wirnik makita do narzędzi i po dość żmudnych poszukiwaniach udało się znaleźć bardzo fajny serwis, gdzie mają bardzo solidny wybór - https://serwis.specmajster.pl/pol_n_Czesci-zamienne-MAKITA-3241.html pewnie do agd jest coś podobnego, ale to musisz szukać na forach specjalistycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: części sprzętu AGD

minn- troll frajerzyno gdzie indziej, bo w te twoje gówniane linki nikt nie wchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org