czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Ciekawi mnie, czy można coś takiego w Łomży dostać. Wiecie coś o tym? Kiedyś widziałem chyba w Lidlu tytoń, ale jakoś ostatnio nie ma..

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Sprzęt do tego był kiedyś w kiosku naprzeciwko Katedry tytoń też na pewno w hurtowni papierosów w Piątnicy (nowym mostem a potem w prawo) jest tytoń ale jak chcesz się już tak bawić polecam ręczne skręcanie więcej frajdy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

w Lidlu były też maszynki do nabijania bibułki a nawet tytoń.jak chcesz to odstąpię Ci swoją bo skończyłem z tym nałogiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

na ks.anny sklep papierniczy za stokrotką jest ciągle w sprzedazy bo niedawno kupowałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Sapcio: to podaj mejla to jakoś się dogadamy :) Mam nadzieję, że masz manualną, bo elektryczna to mi się nie widzi.

redlabel: nabijarka, tytoń i glizy też są?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

wszystko jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

To jutro się przejdę, dzięki.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Witam Wszystkich

Długo zastanawiałam się nad kupnem elektrycznej maszynki ale po przeszytaniu postów na tym forum i kilku innych dochodze do jednego wniosku jeżeli ma byc oszczędnie i dobrze t5o tylko z maszynka ręczną co prawda jest przy niej troche roboty ale sa same korzysci!!!

kupuje tytoń za 200 zł za kg na pierwszy rzut oka niby wcale nie tanio ale... za 200 zł w sklepie kupiła bym średniej jakości papierosów tylko 20 paczek a z kilograma tego tytoniu wychodzi mi ponad 40 paczek to można nazwać dużą oszczędnością!!!

maszynke kupilam w lidlu za 12 zl gilzy najtańsze 8 zl za 550 szt do tego kilo tytoniu i mam 2 miesiące z głowy a problemy ze spadającym żarem czy porwanymi gilzami są mi zupełnie obce.

Pozytywem przy recznej maszynce jest to że po kilku dniowej samodzielnej nauce moje papierosy nie róznią się niczym od tych fabrycznych nie uspępują im niczym ani w wygladzie ani w smaku bo używam już od kilku miesięcy jednego tytoniu route 66 red biore go zawszy od jednego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona!!!

kobieta od której go kupuje udzieliła mi kilku dobrych rad jak przechowywać tytoń by nie tracił na jakości podczas długiego przetrzymywania i co sie rzadko zdarza miala race poniewarz zaczełam dużo mniej polić odkąd biore od niej tytoń bo "napalam się" nim i nie tak często sięgam po kolejnego papierosa no chyba że przy piwku ale to wiadomo :)

gdyby ktoś chciał wiedzieć jak dobrze przechowywać tytoń to piszcie na wega68@wp.pl chętnie podziele się swoją wiedzą wkońcu my palacze musimy sie trzymać razem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

duza oszczednoscia jest po prostu nie palic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Witam,
Chciałem \"odkopać\" trochę temat, fajne nabijarki w niewielkiej cenie to nabijarki sprężynowe np LYCX 6088 lub 6095 więcej na ten temat znajdziecie na forum w całości poświęconego tematyce nabijarek.

http://www.nabijarki.fora.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Ale my mamy wywalone na te twoje nabijarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Czyli co. Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0 nie zareagujesz?
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

On ma też wywalone. Ma ciepłą posadkę w gminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabijarka do papierosów, tytoń itp

Nie do końca rozumiem o co toczy się ten spór!


---
https://specjalistka-ortodonta.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org