sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezenty dla rodziców

Gdzie w Łomży kupię jakieś typowe prezenty na podziękowania dla rodziców na weselu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

W Łomzy to chyba nie bardzo, zamow na Allegor tam jest tego pelno, ja zamawialam dla swoich takie szklane figurki w ksztalcie serc z boku wmontowany byl zegar, u gory golabek a na tym sercy wyryte zyczenia , maja gotowe wierszyki a mozesz dac swoja dedykacje...rodzicom bardzo sie podobalo, bo kwiaty to ci zwiedna a taka pamiatka bedzie stala, my potem jeszcze wydrukowalismy nasze slubne zdjecie i dlaismy w ramkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

jeśli mogę to Ci coś podpowiem .. zamiast typowych prezentów dla rodziców.. idź do fotografa z przyszłym mężem i niech wam zrobi wspólne zdjęcie portretowe .. byłam na weselu gdzie Państwo młodzi właśnie taki prezent dali rodzicom..

niech moc V-tec będzie z Wami! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

Najlepsza opcja jest to, abys poszla do kwiaciarni kupiła kosz i do tego kosza wrzuciła jakis alkohol, czekoladki, kawe i inne bajery, a w kwiaciarni poniej to ci zapakuje, ja tak zrobiłem i wyszło konkretnie, w real bym zapłacił za taki kosz 250-300 zł a tak wyrobiłem sie w połowie tej kwoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

http://moda.allegro.pl/zwoj-luksusowe-podziekowania-dla-rodzicow-slub-i1608274944.html My zamówiliśmy takie zwoje dla rodziców oraz do tego w Białymstoku kupiliśmy duże kosze a w nich słodycze "Milka" oraz kawy herbaty alkohol . Obecnie zwój wisi na ścianie a wokół niego nasze zdjęcia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

nasraj i wody nie spuść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

CZESCIO WEŹ SIĘ ZAMKNIJ SZCZYLU JEDEN BO TWOJE ZBĘDNE WYPOWIEDZI SĄ TAK GŁUPIE ŻE SZKODA GADAC

PS dzieci w przedszkolu są mądrzejsze ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

to nie gadaj, 19 lat masz szczylu ? nasrać Ci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

Czesio nie bulwersuj się bo się zaplujesz ..... weterynarzy w Łomży trochę jest.A nick mój nie musi świadczyć o wieku. A tak na boku .Ten post nie jest po to aby się przekomarzac .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

chyba Cie cyce rwą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

http://grafside.com.pl/node/4 - podziękowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

niekumaty_piknik ma rację ,kosz pięknych kwiatów :) , podziękowania w formie ustnej i buziaki ,to bardzo wzruszający moment zarówno dla rodziców jak i dla dzieci .
Najlepszym prezentem będzie Twoje szczęście ,jak wybrałaś odpowiedniego narzeczonego i łączy was prawdziwe uczucie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla rodziców

Jeśli dla rodziców to może ten kierunek - http://www.dekoprint.pl/0190 Nie będzie kosmicznie drogo, a jednak pomysł rodem z takich, które na pewno będą zapamiętane. Mylę się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org