poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Play Station 2

Gdzie w Łomży mógłbym przerobić ps2 z góry thx;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

zalezy na co chcesz przerobic... na maszynke do miesa to polecam brylanta na nowogrodzkiej ... powinien miec czesci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

Zajżyj tutaj:)
http://allegro.pl/super-przerobka-ps2-free-mc-boot-pl-gwarancja-i1610863618.html
Przerabiam tak od kilu lat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

witam
Da rade cos podobnego zrobic z nowym xboxem 360? Mam zamiar kupic i odrazu go zmodifikowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

w przerobke xboxa bym sie nie bawil. Z reszta po co kupowac konsole jak sie nie ma kasy na gry? Zawsze masz jeszcze opcje uzywanych gier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

no tak sie zastanawiam nad orginalami i kolekcja. ale jak kupie jakos nudna gre to bede zly ze wydalem 150 pln i lezy gra na półce, a tak sciagne pogram i kupie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

Zawsze masz możliwość wymiany za 20-30zł na inną grę, z reszta setki użytkowników sprzedają i wymieniają się grami. Co do XB360 przemyśl to dobrze, bo po przeróbce stracisz dostęp do dodatków, trybów multiplayer, dem, upgradów poprzez połączenie internetowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

Jakto po co ? zeby grac na piratach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

I nie klam ze straci dostep do grania online... trzeba tylko pilnowac zeby gry nie odpalic rpzed premiera i ciagle sledzic nowe zabezpieczenia i chronic sie rpzed nimi... gram na X360 juz kilka lat online i jakos bana nie mam... nie wprowadzaj ludzi w lab... pewnie piszesz z game pointu czy innego sklepu co zarabia na tym... moze czas sie zajac przerobkami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

Konsole najlepiej przerobić W SYMPATI na ul. Krótkiej. Ja tam przerobiłem i jestem zadowolony

Damian3107

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

kloszard nie mam sklepu i nawet nie planuje mieć :P
Od x lat jestem użytkownikiem ps-ów. Xboxa 360 użytkuje dopiero 3mies i to też pożyczyłem, bo nie widziało mi się wydanie kasy na próbę. Gram na oryginałach. Co do przerabiania, tak jak ps'a sobie przerobisz tak z xbox'em nie masz tak kolorowo, myślę, że jeżeli jesteś użytkownikiem tej konsoli powinieneś być na bieżąco i trochę czytać na ten temat. Tak dla wyjaśnienia, traf chciał, że dzieciak znajomych przerobił sobie 360 i pech, teraz onlinem to sobie może d** podetrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

Jesli to dzieciak tosie nie dziwie... trzeba pilnowac zeby miec przerobke na czasie ja swoja konsole zeby nie sklamac juz z 10 raz przyrabialem co raz to nowszym lepiej zabezpieczonym sposobem... no i nie mozna wkladac pirata do konsoli przed jego oficjalna premiera bo tez odrazu ban...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play Station 2

W sympati nie przerabiają ,tylko wysyłają do gościa na hale targową firma simlock gsm.Ja przerabiałem u niego i jestem zadowolony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org