wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bielizna damska-sklepy

Orientuje się może ktoś gdzie w Łomży można dostać bieliznę w dużych rozmiarach? W sumie chodzi mi o gorsety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

A o jakie gorsety chodzi? Takie korygujace figure czy takie seksowne wdzianka? Jesli o te korygujace to od razu mowie, ze nie ma co sie trzymac za kieszen i placic 20zl, bo taki gorset nie spelni swoich wymagan no i niestety trzeba zainwestowac troszke wiecej jak 50zl, a takie gorsety znajdziesz w kazdym sklepie z bielozna markowa np. w tym na d sklepem 517, w triumphie, zapytaj w Danaberii kolo ratusza co szyja wieksze staniki na miare, i chyba na farnej maja troche bielizny w tym sklepie co przed wejsciem stoja dwie figurki w ksztalcie lwow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

na dworcu w sklepie z bielizną :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

lauracrow1 spadlas mi z nieba :))) tylko wyjasnij gdzie szyja na miare staniki??? ozloce ciebie :))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Idź od razu do Danaberia Bra - Stary Rynek 12 (na przeciwko hali, budynki obok ratusza).

Nie ma opcji, że gdzieś dobiorą Ci stanik lepiej niż tam - a poza tym masz duży wybór dobrych marek. Byłam tam ostatnio i jestem bardzo zadowolona - nie sądzę, że w jakimkolwiek innym sklepie w Łomży kupisz np. 70HH. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

kaschia serdeczne dzieki!!!!!!!!!!! a ja glupia co pol roku do W-wy jezdze!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Jak dla mnie najpiękniejsza bielizna damska jest oferowana w sklepach internetowych. Nie wychodząc z domu można znaleźć naprawdę super komplety :)

kaśka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Bielizna damska i stroje kąpielowe to dla mnie zawsze duże wyzwanie, jeśli chodzi o zakup, ale w tym roku znajoma podsunęła mi sklep internetowy https://www.she.pl/ i udało mi się tam znaleźć piękny kostium. Idealnie dopasowany i pięknie zarojektowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

trolle w natarciu od poniedziałku. nie wchodźcie na te ich g.ó.w.n.i.a.n.e stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Ja polecam https://www.etam.pl . To świetny sklep, gdzie mogę znaleźć zestawy na każdą okazję!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Halinka234 ten twój bieda sklepik niech zainwestuje w profesjonalną reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Moim zdaniem najlepszym wyborem jest strona internetowa https://www.etam.pl, znajduje tam zawsze najlepsze produkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy

Odnośnie bielizny to moim zaufanym takim sklepem jest orirose http://orirose.pl/ . Ja kupuję tylko tam ,bo oni mają praktyczną bieliznę. Nie dość ,że jest wygodna i miła w dotyku to jeszcze jest bardzo praktyczna - wyszczupla i redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż. Można w niej spokojnie spać, tak jak w pasie poporodowym ,który noszę od 2 miesięcy. Sylwetka powoli wraca do normy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bielizna damska-sklepy


nikt nie będzie korzystał z ofert takich bieda firemek których nie stać na prawdziwą reklamę tylko płacą trollom takim jak ty by przekonać naiwnych jacy to oni są wspaniali

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org