piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Co sądzicie o markecie budowlanym Mastor, ciekawią mnie opinię ludzi, którzy w nim pracowali i otarli się z właścicielami i kierownictwem :) Chcę rozwinąć ten temat. Myślę, że będzie o czym opowiadać. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Kierownik jest ok ,dał mi kiedyś przy zakupie szlifierki Bosch taki upust ,że nawet na Allegro za taką cenę bym nie kupił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Ja osobiście pracowałem w Mastorze 2 miesiące, z czego otrzymałem wypłatę marnych groszy nie będąc zarejestrowanym.

Cóż powielane kombinacje to "jakość" wielu łomżyńskich firm jak się nie narobić a zarobić".

Z mego doświadczenia wynika iż młody właściciel zatrudnił prawą kończynę Grzesia do sprzątania niewygodnych ludzi i szargania nimi a sam "kierownik G... " wykazuje bardzo niski poziom kultury przy kierowaniu i współpracy z zespołem ludzkim. Bycie inteligentniejszym od niego jest niewskazane :).
Z tego co się dowiedziałem nawet bardzo doświadczonych wieloletnich pracowników wyrzucił. W nowych pracownikach rotacja ludźmi jak zauważyłem po ogłoszeniach zamieszczanych na www.4lomza.pl jest ogromna. W Mastorze donoszenie na siebie, szpiegostwo to bardzo "pożądana sprawa" godna pochwały kierownika. Cóż miłej atmosfery tam nie zauważyłem, raczej szarganie ludźmi. Wg mnie takie firmy powinny być nękane przez inspekcję pracy, chociaż oni robią bardziej turystyczne wycieczki. Bardziej kompetentna byłaby policja skarbowa. Firma mogłaby zniknąć z rynku jakby zweryfikowano dogłębnie dokumenty. Jak byłem w Mastorze pracownikiem "zatrudniano" około 30% niezarejestrowanych osób. Czekam na wasze doświadczenia. pozdrawiam gorąco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Czego się spodziewacie? W naszym mieście i tak pracy nie ma, nie możecie narzekać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

spadaj debilu i napierdalaj za darmo jak ci sie podoba pajacu jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

powiem krótko , nie polecam , traktują ludzi jak popychadła , narozwieszali tabliczek na parkingu że będą odholowywać samochody chociaż parking nie jest ich , pracowałem tam tydzień , tak jak wspomniał kolega , szpiegostwo jest premiowane, są bezkarni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

... Po latach ....Co nowego ? w szacownej firmie rodzinnej ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Najniższa krajowa ,zero socjalu - koniec bliski .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

Kali - w Święta Bożego Narodzenia i zwierzęta przemawiają ludzkim głodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market Mastor proszę o opinię ludzi, którzy w niej pracowali lub mieli styczność

A może tak przy okazji świąt - taki mały ranking firm i prezentów otrzymanych w latach ubiegłych i spodziewanych w tym roku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org