czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tresura, szkolenie psa

Witam czy w Łomży znajduje się takie miejsce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Tak .

Na Poznańskiej przed samym rondem na Bawełnie .

Budynek z niebieskim dachem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

tak, Empkik

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

To zależy jakiego psa i w jakim zakresie, hm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Chodzi mi o to by zaprzestal gryźć , regował na komendy siad itp oraz aportowanie. Pies ma ciężki charakter. Więc proszę tylko o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Tak jak pisałem .

Poznańska przed samym rondem na Wojska Polskiego .

Jutro podam ci telefon do faceta.

Z każdego psa zrobi potulnego baranka :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

napisz mi na maila przemciopik@gmail.com . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

W Szczytnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

a nie wiecie może ile kosztuje w Łomży taka tresura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Zależy to od psa. Ja pomagałam w układaniu szczeniąt i wychowywaniu, uczeniu sztuczek za darmo.
Natomiast szkolenie obronne, którego nie polecam, kosztuje ok. 50zł za godzinę.

Ja zajmuję się pieskami ze zlymi nawykami i problemami natury psychologicznej za tzw. psie pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

ja mam problem z suczką (mix z owczarkiem niemieckim), która jednym słowem "dominuje". Potrafi ze złościa gryźć za kostki oraz mam wielki problem z wychodzeniem na smyczy - ciągnie jak cholera. Starałam się uczyć ją od małego ale coś jednak musiałam robić źle. Teraz ma ponad roczek no i ciężko mi sobie z nią poradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

oddaj padalca do schroniska i masz z głowy.50 zł za godzinę,chyba go poj... ło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

_maly_ chyba ciebie poj....ło skoro tak radzisz sobie z problemami.

pozatym z tego co ja widzę to Sienna napisała, że 50zł kosztuje szkolenie obronne a nie uczenie sztuczek. Więc zanim się wypowiesz może najpierw doczytaj albo wcale się nie wypowiadaj skoro nic nie wnosisz do tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Może udaj się do psychologa i porozmawiaj z nim o swoim problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

_maly_ napisał(a):

> Może udaj się do psychologa i porozmawiaj z nim o swoim
> problemie.


psycholog (a może bardziej psychiatra?) chyba tobie raczej jest potrzebny. koniec dyskusji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Ma twój charakter i tyle. "Ciągnie jak cholera"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Hm, ponad roczek? No to masz nastolatkę w okresie buntu. :-)
Niełatwo ci będzie teraz wypracować u niej pewne cechy, ale to też da się zrobić. Nie widzę przeszkód, żebym ci z małą pomogła, ale póki co już się zajmuję jedna suczką i akurat z forum z tego watku zdecydowałam się zająć szczeniakiem autora, tak więc na pewno czas będę miała dopiero na koniec miesiąca. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Oj tak to jest typowa zbuntowana 17latka :) (liczac w latach czlowieka) ja teraz jestem ciagle na uczelni i tez nie mam za bardzo jak do konca sesji. Sienna czy dalabys sie namowic na mala terapie w czasie wakacji? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Z wakacjami to ostrożnie planuję, bo prawdopodobnie czeka mnie praca. Niemniej jednak, zostaw mi swojego e-maila. Może uda mi się jakoś pomóc bez spotykania na razie. Powiem ci, jak sobie radzić z pewnymi problemami, jeśli o takowych mi napiszesz. A co do nauki chodzenia przy nodze - konieczne są spotkania, niemniej jednak, co do tego być może umówimy się dokładniej pod koniec maja i coś tam spróbujemy, jeśli będziesz chciała.

Tak więc, zostaw emaila, odezwę się i porozmawiamy o twoim pupilu bardziej szczegółowo. Postaram się pisać co jakiś czas jakies dłuższe emaile z jak najbardziej starannymi wskazówkami i radami. I tak małymi kroczkami, poprzez drobne korygowanie złych nawyków i naukę kilku sztuczek dojdziemy do tego spacerowania grzecznego.
Mam teraz natłok obowiązków i że tak powiem dwa przypadki do poskromienia, ale możesz liczyć na moją pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

kropek727@gmail.com pod tym adresem jestem caly czas dostepna. Dziekuje Ci bardzo za chec pomocy, bede czekac na maila. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Witam serdecznie.
Jestem wykwalifikowanym trenerem psów i behawiorystą. Prowadzę szkolenia w Warszawie, jednak często odwiedzam Łomżę.
Zapraszam: www.behawiorysta.waw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

23 września planowane są w Łomżyńskiej Wecie Obchody Światowego Roku Weterynarii. Zostałam zaproszona na tę imprezę. Wtedy chętnie udzielę wszelkich porad, bezpłatnie. Proszę szukać mego stoiska.
Organizowałam już pokaz w Łomży. Oto kilka zdjęć w postaci filmiku: http://www.youtube.com/user/maticaria#p/u/9/-pPX7rcw2ek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

W zoologach ktoś ostatnio rozkładał takie zielone broszurki z informacja o tresurze psów. Koszt takiego szkolenia, to bodajże 400zł, nie zwróciłam dokładnej uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tresura, szkolenie psa

Behawiorysta 25 lat doświadczenia kynologicznego FCI & AKC w psach obronnych (system k-9), stróżujących oraz tropowych (PZŁ). Zajęcia indywidualne i grupowe. Specjalizacja: podejmuję się tego czego inni nie chcą już robić (praca z psami agresywnymi oraz zalęknionymi).

Kontakt tel. & WhatsApp +48.571-901-155

ps. Tak naprawdę to uczę ludzi nie psy. Psy nie są winne, tylko ich opiekunowie.

WhatsApp +48.571-901-155

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org