czwartek, 11 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Witam,

w ostatnim czasie trafilam na jednej ze stron na przerazajacy filmik dotyczacy aborcji jako porodu czesciowego...

Uwazam, ze warto pokazac ten filmik, aby kazdy kto choc kiedykolwiek zastanawial sie nad aborcja czy to w poznej fazie ciazy czy we wczesnej zdal sobie sprawe z powagi decyzji ktora podejmuje i co tak naprawde chcialby "zafundowac" swojemu nienarodzonemu dziecku...

Na ta strone weszlam przypadkiem w poszukiwaniu filmikow na temat porodow dzieci ulozonych miednicowo w brzuszkach swoich mam...

http://www.dlapolski.pl/10/12/zbrodnia-nad-zbrodniami-aborcja-przez-porod-czesciowy/

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

prawda jest taka że kto chce usunąć ciąże to i tak usunie i żadne filmiki ani zdjęcia go nie przerażą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Taki czyn tylko i wyłącznie można nazwać morderstwem. Za takie coś powinny być stosowane najsurowsze kary!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

nie na moje nerwy takie filmiki dlatego nawet nie klikam w link ale domyślam się że jest drastyczny...

P.S. magia kobiety w ciąży nie powinny oglądać takich rzeczy ;) po co dodatkowy stres hm? życzę Tobie szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Ja jestem w ciazy i nie ogladam takich filmikow, anie z chorymi dziecmi, bo jak raz wlaczylam o wczesniaku z 28tyg ciazy to ryczalam caly dzien i z tydzien czasu balam sie na nogi stanac zeby przypadkiem nic sie nie stalo. Lepiej nie ogladac i sie nie stresowac,

ale tak jak pisze przedmowca, ze ten kto nawet chocby pomysli o aborcji to i jak bedzie chcial jej dokonac to jej dokona i zadne filmiki go nie wzrusza...
duzo osob jest za abrocja, a bo po co mloda dziewczyna ma sie meczyc cale zycie i sobie wszystkie plany psuc, ale ja sie pytam: "skoro ta mloda dziewczyna ma juz zmysly do seksu to ciezko sie zabezpieczyc?" Gumki nie sa drogie, tabletki tez sa w przeroznych cenach wystarczy tylko odpowiedzialnie pomyslec glowa, a nie pipka i nie bedzie problemow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

magia_2 napisz proszę na kiedy termin może będziemy rodzic razem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Ktoś chyba zapomniał ,że antykoncepcja nie daję pełnej ochrony... Człowiek jest ssakiem ,który również dla przyjemności uprawia seks. Nie jestem za tym żeby robiły to osoby nie odpowiedzialne ale akurat w tej kwestii nie mamy nic do gadania i zabronić też nie możemy. Za mało wiemy a wszyscy za dużo mówimy. Tak samo jest z tabletkami "po". Jak słyszę ,że to forma aborcji to mam na twarzy uśmieszek. Wystarczy przeczytać trochę medycznej literatury( nie jest trudno dostępna:) by zrozumieć w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia i KIEDY. Łatwo osądzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

mała_eol

z tego co mi sie wydaje to ty bedziesz niestety rodzic pierwsza ja mam termin dopiero za kilkanascie tyg, ale i tak pewnie urodze troche wczesniej... Ja jestem teraz w 24 tc i szczerze mowiac bardzo licze, ze maluch bedzie prawidlowo ulozony do porodu bym mogla jednak rodzic naturalnie...

Ps. a ty na kiedy masz termin i jak wyglada u Ciebie sprawa z polozeniem dziecka ??

Pozdrawiam

duvall

zgadzam sie z Toba, ze kto bedzie chcial "zrobic" aborcje to i tak zrobi, ale moze choc dzieki obejrzeniu takiego filmiku jedna osoba zmieni swoje przychylne nastawienie do aborcji.

Wiem, nadzieje glupich, ale warto sprobowac pokazac madre filmiki na powazne tematy nie sadzisz ???

Pozdrawiam wszystkich i zycze mocnych nerwow

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

faktycznie .... stracić nic nie tracimy można tylko zyskać więc na pewno warto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Jak dla mnie cos strasznego.Jak mozna zabic wlasne dziecko,jaka trzeba byc matka i jak ta kobieta spojrzy kiedys na swoje dzieci.To jest nagorsze morderstwo bo ta mala istotka nawet nie moze sie bronic!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Skur***syny!!!!!!!!!

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

http://www.dlapolski.pl/10/12/zbrodnia-nad-zbrodniami-aborcja-przez-porod-czesciowy/
Każde dziecko ma matkę i ojca. Przynajmniej teoretycznie.
Nie znoszę ~dziestoletnich chłoptasiów, którzy nie umieją być mężczyznami i zostawiają kobiety same z tymi problemami. Ale często winne są kobiety, jeśli wpierw nie budują stabilnych związków lub zadają się z wiecznymi chłoptasiami.
A co do "porodu częściowego": coś bardziej bestialskiego niż wysłanie własnego dziecka do Oświęcimia.

Zuza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Aborcja to morderstwo i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Myślę, że niektórzy są po prostu nie świadomi tego w jaki sposób to wszystko się odbywa i do końca na czym polega, więc takie filmiki są potrzebne. Może ktoś się przekona, że nie jest to dobre rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

Niech każdy własnej pupy . Nie wam, nam oceniać postępowanie kobiet dokonujących aborcji. Łatwo osądzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

niech kazdy robi jak chce i czyjegos dziecka sie nie czepiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ABORCJA PRZEZ PORÓD CZĘŚCIOWY !!!

OCHYDA

... ale żeby rudy miał aż dwóch przyjaciół !!??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org