wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meble na zamówieni

czy może ktoś polecić mi jakiegoś dobrego stolarza co robi meble szybko i solidnie i oczywiście tanio zależy mi na czasie

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Jeżeli zależy Ci na czasie, to użyj opcji "szukaj", podobnych tematów było mnóstwo...
Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

''Bitt-meble''Stare Kupiski ul.Wiśniowa 6 (kier na O-kę) Polecam,na prawdę warto-tanio,szybko i solidnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

www.olmar-meble.pl mi robil meble i wielokrotnie polecam. Jak na lomze tanio a do tego bardzo solidnie, z reszta na stronie sa zdjecia. Z tego ci rozmawialem to ma teraz wolne terminy, bo sam chcialem zamawiac zabudowe kuchni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

witam mam fachowca który bierze naprawdę tanio i szybko robi do tego naprawdę profesjonalnie robiłem meble u niego jest naprawdę godny pochwały jego numer to 506670355 polecam!!!!!!!!

adamo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Znam fachowca robił mi meble tanio i naprawdę jestem zadowolona realizacja zamówienia była błyskawiczna pełen profesjonalizm


mam numer do niego polecam 506670355

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

mogę ci polecić dobrego fachowca firma jego to adamos meble robi tanio szybko i solidnie na szafę czekałam nie całe 3 dni polecam naprawdę warto jego numer to 506670355

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

dzieki wielkie skontaktuje sie z nim

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Dobry fachowiec ma długie. terminy,uwierz miałem do czynienia niestety.Weż kogoś z polecenia,obejrzyj roboty wcześniejsze,popytaj wśród znajomych.Tu na forum to tylko reklamują się pseudo fachowcy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

jak zależy Ci na cenie to wrzuć to wrzuć to na fachaman24. Darmowo Ci znajdą stolarzy którzy Ci zrobią mebelki. Wybierzesz sobie jednego który Ci zaoferuje Ci najbardziej przystępną cenę za ich zrobienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

a jakie to mają być meble???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Ja nie jestem zwolenniczką robienia mebli na zamówienie. Uważam to za zbędny wydatek. Może w przypadku mebli kuchennych jest sens, bo w tym pomieszczeniu faktycznie najlepiej na wymiar meble mieć, ale do innych? Sporo się przepłaca na takich meblach na zamówienie, a w sklepach takich jak np. PwPatryk można fajne gotowe modele kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Dlaczego, takie meble są moim zdaniem o wiele lepsze i trwalsze. Kilka miesięcy temu w Ola Mebluje zamówiłam komplet stół i krzesła i własnie ten stól robili mi na wymiar i jestem mega zadowolona. Wcale nieprawda, że są droższe, wystarczy tylko poszukać i popytać, w moim przypadku to producent i ta łączna kwota była nawet mniejsza niż gdybym miała kupić w jakimś nawet podrzędnym salonie, który nalicza zawsze marże.

Beja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Nie ma nic gorszego jak meble kupione w sklepie meblowym. Zrobione są z najgorszych i najsłabszych materiałów, tak aby wziąć pieniądze i się pozbyć kolejnej kolekcji.
Osobiście kupiłam szafę do przedpokoju, szafkę na buty oraz meblościankę w Agata meble, tylko dlatego że zależało mi na czasie. Zdziwiło mnie dlaczego Panowie którzy wnosili do mieszkania uśmiechali się i jeden z nich powiedział zacytuję \" ciekawe jak długo wytrzymają\" i mieli rację po 3 mc szafa opadła, nie domykała się, szafka na buty sie rozlazła jedynie meblościanka jeszcze stoi hehe.
Od tej chwili zamawiam meble u solidnego stolarza i wiem że jest zrobione solidnie, i wcale nie za większe pieniądze. Za szafę gównianą zapłaciłam 1700zł ze słabym wyposażeniem a zrobiona przez stolarza 2300, ale taką jaką chciałam, funkcjonalną z solidnej grubej płyty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Szukaj po znajomych... Nie szukaj w necie. Wybierz kogos z osobistego polecenia

http://sklep.idealfix.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

A ja nie mam nic przeciwko sklepom meblowym. Zwłaszcza tym online. Tego typu https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21 meblościanki, meble tapicerowane itp. można dostać w dobrych cenach. Co do jakości to też nigdy nie miałam zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na zamówieni

Jest jeszcze google... też nie gryzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org