piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Konsekwencje wycofania drużyn młodzieżowych z rozgrywek są o wiele poważniejsze niż sugerowałby ten artykuł. Wiążę się to m.in. z groźbą nie otrzymania licencji na grę drużyny seniorskiej w obecnej IV lidze. Ponadto każdy nie rozegrany mecz i oddanie go walkowerem to kara dla PZPN ok 400 zł. Bierność władz miasta jest żenująca, wydawałoby się, że po zmianie prezydenta coś się w tej materii zmieni. W MŁKS trenuje ponad 150 chłopców- ich rodzice mieszkają i płacą podatki. Pomoc jest potrzebna natychmiast !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

I love Łomża...
ktoś to pamięta?....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Ten love Łomża to w wyborach tak się chwalił miłością do sportu...ja się pytam,czemu inne miasta (mniejsze od naszego,np : Kolno) daje ogromne pieniądze na sport ,a u nas jest jakiś chory problem w tym temacie. GDZIE IDĄ PIENIĄDZE łomżyńskich mieszkańców? Niech te CBA albo CBŚ wjedzie w ten kur**dołek i zrobi tam porządek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Powalone władze miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech kibice im podziękują na meczu Polska-Holandia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Może tak na początek olać mecz Polska - Holandia.
Ewentualnie z trybun kibicować władzom co najmniej tak jak jagiellonii podczas ostatniej wizyty w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

W innych miastach wydaja większe pieniądze na sport.Prawda jest taka mydlić wyborcom oczy że nie ma większych problemów w mieście. A w Łomży po co wydawać kasę? Jesteśmy u władzy taki był nasz cel i go osiągnęliśmy.

A co będzie za 4 lata a kto będzie tym się przejmował!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jak olać mecz.Kasa z biletów idzie na ŁKS!!! Zastanów się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jeśli kasa z biletów idzie na ŁKS to pozostaje "kibicowanie" z trybun władzom miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

...,to co sie dzieje z tym miastem u Nas to jest jedna wielka porazka,tu wszystko sie kreci tylko wokól MOSIR-u,a to ze dzieci nie maja za co grac to ten temat jest wyciszony,te dzieci to indywidualisci,kazdy jest inny i to,ze promuja miasto tym,ze mecze wygrywaja to nie jest wazne,Ci chopcy nie sa do kopania,oni graja i reprezentuja Nasz KLUB ŁKS ŁOMZA 1926.Zastanówcie sie nad tym co Wy robicie,czyli MIASTO,gdzie sa te obietnice ,ze MŁODZIEZ JEST NAJWAZNIEJSZA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Młodzież była potrzebna do oddania głosu w wyborach. A tak pozostał browarek na ławce przed blokiem . A wiadomo z nudów co może przyjść do głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Czerwone zawsze będzie wredne! Ale nie wszyscy zdaje się o tym pamiętali. Może czas zacząć myśleć o referendum odwoławczym? Bo ta zapijaczona m..da i jego kolesie-doradcy się jedynie do rynsztoków nadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jestem jednym z zawodników MŁKS tak się zastanawiam gdzie pojdzie moje 7 lat pracy w ŁKS'ie. Mam teraz przestać trenować przez władze miasta, bo nie chce im się nam pomagać. Mam teraz pojsc na osiedle i z kolegami pić, jarać czy cpać?
Nie rozumiem władz miasta.
Pozdrawiam wszystkich z Ratusza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Gram w ŁKS'ie 4 lata i po jakiego to już sam nie wiem. Skoro w Łomży wolą sprowadzać jakiś tam śledziów niż wychować porządną młodzież. Teraz pewnie mam siedzieć przed kompem albo pić i palić.?
Ten prezydent to porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jak tu ktoś już napisał młodzież i obietnice pomagania naszej drużynie ŁKS 1926 Łomża była potrzebna tylko po to aby wygrac wybory bo kto w dużej mierze przyczynił się do tego że obecny prezydent został wybrany ? Oczywiście kibice i rodzice dzieci którzy trenują w klubie zresztą tak samo zachował się poprzedni prezydent który przez 4 lata nie wywiązał się z żadnej obietnicy względem klubu . Prawda jest taka że miasto nie interesuje dziecmi i klubem .
Pozdrowienia dla prezydenta i całej ekipy z ratusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Tyle lat w polityce to tylko fotel bujany i emerytura. Kiedyś promo miasta był ŁKS i browar a teraz co LSD o sorry SLD:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Porażka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Obietnica w teorii gier to zobowiązanie mające skłonić przeciwnika do danego działania, takie że:
obiecuje się pewne własne działanie, jeśli przeciwnik zrobi to co chcemy;
jeśli przeciwnik to zrobi, istnieją dla nas lepsze warianty działania niż obiecany, są one jednak gorsze dla niego.

Zastanówmy się czy obecny "prezydent" "kochający" sport to zrobił. NIE! Nie będę pisał jaki to z niego człowieczek że niby wesprze łomżyński sport. Jeśli jest "bardzo dobrym" prezydentem to niech sam "pomyśli" co zrobił i czemu ludzie się teraz "śmieją" z sytuacji do której doprowadził. Osoby które grały(m.in ja) mają teraz grać uliczną piłkę, zająć się huligaństwem, jaraniem lub piciem? Mało kto bedzię grał w innym klubie. A więc pozdrowionka dla naszego "szefa" hah i jego służby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Szef96:

Chyba zbyt często piłkę głową podbijasz, skoro takie farmazony p...rzysz. Więcej nogami pracuj...
A Mućka? Szyman? Cychol? Gałązka? Muren? Laska? Mało? Czy to nie są wychowankowie? Nie grają w pierwszym zespole? W wyjściowej jedenastce? Pokaż mi na poziomie III-ligowym zespół z taką liczbą wychowanków. My jesteśmy jeszcze w IV, ale chyba nikt, kto spojrzy w tabelę nie ma wątpliwości, skąd się wzięła taka przewaga i że ŁKS dziś to zespół już właśnie III-ligowy. A każdy zespół potrzebuje wzmocnień z zewnątrz, chyba że nastawia się na wieczny pobyt w IV lidze. A co sami wychowankowie potrafią, to pokazali jesienią 2009...
Nie ogarniasz tematu...
Poradzę Tobie: Jest takie przysłowie, lub myśl z jakiegoś mądrego człowieka. Brzmi: Lepiej milczeć i być uważanym za głupka, niż odezwać się i rozwiać wątpliwości.
Poza Twoją wypowiedzią zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jestem jednym z zawodników Łomżyńskiego Klubu . Dzięki właśnie takim osobom jak obecny i poprzedni prezydent nie mogę już trenowac tego co lubię ba nawet kocham . Trenowanie z kolegami to jest dla mnie najprzyjemniejsza rzecz zawsze czekałem tylko godziny kiedy będę mógł pójść na trening . Nawet nie zastanawiając się prezydent rozwiał marzenia i zabrał przyjemonośc wszystkim młodzieżowym zawodnikom . Niech rada miasta to przeczyta i przemyśli swoją decyzję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Sumo/malaha :

Jezeli piszesz na temat wychowanka w ten sposób co napisałes,to powiem Ci ze to nieładne z Twojej strony,nie mozesz oceniac chłopaka w taki to sposób,on trenuje po to,zeby kiedys zaistniec w seniorach a teraz to pojechales z Nim jakby był nikim,a to ze mysli w ten spsób ze wiecej inwestujecie w zawodników z Białegostoku niz w Młodziezowy to juz jest inny temat raczej,chłopak napisał co go boli i ma prawo do tego.
Przepraszam,ale raczej juz nie ma sensu wiecej pisac o tych rzeczach,chyba ze chcesz cos powiedziec na temat MŁKS,ten temat Nas najbardziej interesuje.

POZDRAWIAM.
RODZIC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Sumo/malaha
i myslisz ze co.? pograja 5, 6 lat i starosc i kto bedzie gral.? a jak nie starosc to pojda gdzies gdzie beda zarabiac wiecej a nie gnic w tym syfie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Po prostu za bzdurny uważam zarzut, że inwestujemy w zawodników z Bstoku, a olewamy naszych. Powtarzam - najlepsi z naszych, których wymieniłem, mają szansę gry w 1 zespole. 6 młodzieżowców w wyjściowej jedenastce jest z Łomży. Do tego dochodzi 1 starszy łomżyniak, mamy więc siedmiu. Znajdźcie inny zespół w okolicy, który ma tylu wychowanków w wyjściowej jedenastce. Zawodników z zewnątrz jest AŻ 4 - 1 z Grajewa, 1 z Gorzowa, 2 z Białegostoku, teraz doszedł trzeci, ale w miejsce Kolumbijczyka. Czy to są złe proporcje? Młody niech trenuje, będzie dobry, jak Szyman, czy Laska, będzie miał miejsce w kadrze. Zimą do kadry zostało dołączonych kilku kolejnych zawodników z rocznika 93. Przepracowali okres przygotowawczy z pierwszym zespołem, część z nich wróciła do juniorów, bo było za wcześnie na ich grę w IV lidze, ale nikt ich nie skreśla, trenowali pod okiem nie lada (jak na nasz region) fachowców, jakimi są trenerzy Dymek i Zinkiewicz.
W ŻADNYM klubie, który chce się rozwijać, nie jest tak, że grają SAMI miejscowi. 2/3 tubylców to za małe proporcje? To poszukajcie lepszych w Wigrach, Olimpii, Sokółce.
A gdy widzę, że ktoś mówi głupoty, to bez ogródek reaguję, nie bawię się w farmazony. Nie ma znaczenia, kto zacz i ile ma lat, czy szron na głowie, czy mleko pod nosem. Zwykle nie przysparza mi to przyjaciół, ale mówię jak jest, a nie jak ktoś chciałby, żeby było.
Tak więc najpierw trzeba pomyśleć, poznać realia, potem gadać.
Co do inwestycji w młodych - Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy jest ODDZIELNYM stowarzyszeniem niż ŁKS 1926. Powstał właśnie po to, by uniknąć łączenia finansów, zarzutów, że pieniądze z miasta przeznaczane na młodzież idą na pierwszy zespół itp., jak też by ułatwić Ratuszowi przekazywanie pieniędzy na młodzież. Niezmiernie bolejemy nad tym, co się dzieje, bo bardzo liczymy na młodych zawodników ŁKS-u. Ale niech teraz w piersi uderzą się ci z rodziców młodych piłkarzy, którzy głosowali 4 lata temu na trójgłową hydrę BChS, a jesienią na tow. Cze.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Sumo/malaha masz rację, to dobrze, że u nas w klubie w drużynie seniorów jest tak dużo wychowanków. Więc ciesz się i broń ich póki możesz, bo to może być ostatni raz kiedy mamy podobną sytuację, za 5-6 lat klub ten będzie ze 100% złożony z zawodników z innych miast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Przy takim postępowaniu miasta nie jest to wcale wykluczone!

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Przypomnę informację z pierwszej dekady marca:

"Zgodnie z przepisami, środki klubom sportowym przyznawane są po przyjęciu przez radę miasta „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi”. Dokument ten powinien być uchwalony do 30 listopada roku poprzedzającego okres wydatkowania. Jednak rajcy poprzedniej kadencji programem w ogóle się nie zajęli.

– Jako przewodniczący komisji sportu będę się starał, by w 2011 roku uchwała ta była przyjęta zgodnie z terminem i kluby od 1 stycznia 2012 roku miały pieniądze na działalność – zapowiada Andrzej Wojtkowski, przewodniczący komisji sportu i jednocześnie trener UKS „Dziewiątka” Łomża. – Teraz musimy znaleźć rozwiązanie problemu wystawionych już faktur, gdyż trenerzy muszą odzyskać swoje pieniądze.

Co się stanie, jeżeli nie uda się znaleźć pozytywnego rozwiązania?
– Jeżeli nie odzyskamy swoich pieniędzy, to trzeba będzie chyba dać sobie z tym wszystkim spokój – nieoficjalnie przyznają szkoleniowcy."

Więc pytam:

1. Gdzie są ci, którzy głosowali na osoby zasiadające w Radzie poprzedniej kadencji? Nie pamiętam wszystkich, ale gdzie są ci, którzy głosowali na p. Bajno? p. Głaza? p. Konopkę? p. Olbrysia? p. Śledziewską? p. Chrzanowskiego? p. Lipskiego? I innych pasożytów, których nazwisk nie pamiętam, a którzy zasiadali w poprzedniej kadencji?
2. Po ch.j Panu Prezydentowi towarzyszowi Cze. iluś doradców, jeśli jakoś ch.ja mu potrafią doradzić w sytuacji alarmowej?

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Niech rodzice młodych zawodników, którzy głosowali na wyżej wymienione osoby teraz wytłumaczą swoim dzieciom, dlaczego ich pociechy być może nie będą mogły w 2011 r. uprawiać sportu. Bo tu już nie tylko o piłkę chodzi, ale i inne kluby sportowe w Łomży.
A wszystkim wymienionym wyżej osobom proponuję wziąć się za robotę i znaleźć wyjście z sytuacji. Jeśli się nie uda, to miejcie jaja i zrezygnujcie z mandatu.
Tylko że podejrzewam, że nie macie krzty honoru i macie to w d.pie.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

co tu sie w tej ŁOMŻY wyprawia. SODOMA.
chlopy pan prezydent na poczatku musi obsadzic wszystkich swoich znajomych na stołkach. pozniej, o ile nie skonczy mu sie juz jego kadencja zajmie sie jakimiś tam małoletnimi sportowcami.

co za imbecyle na niego glosowali???? szlag mnie w tym momencie trafił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Sumo/malaha mam nadzieje ze bedziesz mial albo juz masz dziecko ktore bedzie chcialo uprawiac jakis sport w naszym miescie to morze wtedy porozmawiamy . Moja skromna rada zbieraj kase.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Mam chrześniaka, którego zaraziłem sportem. Jesteśmy sobie bardzo bliscy. Ja też będę mu musiał wytłumaczyć, że być może nie będzie mógł dalej trenować.
I mam nieodparte wrażenie, że nie rozumiesz, co piszę.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

..,ja wiem do czego pijesz,do swojej wczesniejszej wypowiedzi,kto ma wziasc sie do roboty,ale temat rodziców to Ty zostaw w spokoju,bo nie wiem czy wiesz ale KLUB ŁKS ŁOMZA to nie dał Mojemu dziecku nawet jednej skarpetki i nie wiem czy wiesz,ze dzieki rodzicom to ten KLUB istnieje,bo to rodzice ostatnio utrzymuja młodziezówke a dzieki Niej jak sie orientujesz to i seniorów,gdyz bez małolatów klub nie isnieje.Jeszcze cos chcesz wiedziec o działalnosci MŁKS,a moze masz takie rzyczenie spotkac sie z rodzicami i im to powiedziec co tu na forum???

ps.,kazdy liczacy sie KLUB i WŁADZE MIASTA pomagaja w szkoleniu młodziezy a tu tego nie ma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Klub jakie ma możliwości finansowe każdy widzi, natomiast osoby odpowiedzialne za odcięcie dofinansowania młodzikom można spokojnie nazwać grabarzami łomżyńskiego sportu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Już Tobie tłumaczę...
Gdy zapisujesz dziecko na angielski, to płacisz?
Gdy zapisujesz dziecko na balet, to płacisz?
Podobnie jest i z takimi zajęciami, jak sport, w szczególności bliska mi piłka nożna.
Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy działa w określonej rzeczywistości. Nie zarabia, bo nic nie produkuje. Finanse, jakimi dysponuje (lub jak w tym przypadku nie dysponuje) pochodzą od sponsorów, z Ratusza lub od rodziców. Sponsorów ciężko pozyskać w naszym mieście, bo koń (raczej konie) jaki jest, każdy widzi. Biznesmenów dużych u nas wielu nie ma, ci, którzy są, mają sport w d.pie, ew. inwestują w zespoły, które "robią wyniki", więc seniorów. Na młodzież mało kto daje, więc chwała tym niewielu, którzy coś tam rzucą. Z ratuszem od lat były problemy, finansowanie sportu młodzieżowego w porównaniu z okolicznymi miastami porównywalnej wielkości lub o porównywalnym znaczeniu, stało w Łomży ZAWSZE na niskim poziomie, sięgając niemal dna za kadencji trójgłowej hydry. W przypadku ŁKS-u doszły problemy stworzone przez zarządy kierujące klubem w latach ubiegłych. Doszło do tego, że w ub. roku miasto nie widziało możliwości przekazania pieniędzy na piłkarską młodzież ŁKS-u, bo klub tonął w długach. Stąd powołano MŁKS, który jako stowarzyszenie niezależne od ŁKS-u, miał umożliwić Miastu finansowanie zespołów juniorskich i trampkarskich w Łomży. Początkowo jakieś fundusze wpłynęły do tego klubu, jednak - jak zwykle - niewystarczające. Jeśli mnie pamięć nie myli w ramach MŁKS-u funkcjonuje 7 lub 8 drużyn. Wyjazd na każdy to kilkaset złotych, czasem i tysiąc, zależy od odległości. Spotkań wyjazdowych w sezonie jest zwykle ok. 10, mamy więc ok. 7-10 tys. złotych na zespół. Rocznie. Razy 7 to 50-70 tys. złotych. A znajdź mi trenera, który będzie pracował społecznie? Każdy z nich ma inne obowiązki zawodowe, rodzinne, muszą otrzymywać ekwiwalenty za szkolenie chłopców. A obozy? Sprzęt? Meczowy i treningowy? Tymczasem dofinansowanie z Miasta w ostatnich latach kształtowało się w granicach 50 tys. złotych. Tyle daje Wysokie Mazowieckie na liczbę drużyn o połowę mniejszą. Nie dziw się więc, że różnicę musieli pokrywać rodzice. To przykre, rzecz jasna, że idealnym rozwiązaniem byłoby te, gdyby dzieci DOSTAWAŁY WSZYSTKO. Ale żyjemy w takiej rzeczywistości. Za darmo to dziś można się pobawić na placu zabaw na podwórku lub przy trzepaku. Sad but true...
Uwierz mi, że - jak mawiał klasyk - ja mam serce też po lewej stronie i problemy socjalno-finansowe dużej części naszej społeczności (z uwzględnieniem lokalnej, łomżyńskiej) leżą mi na nim. Jednak nie mam milionów na koncie, nie mogę im wszystkiego sfinansować.
Zespół seniorów bez małolatów nie istnieje... I tak ma być! Zespół seniorów ma się opierać na jak największej liczbie chłopaków stąd, wspieranych przez najlepszych możliwych w danych warunkach zawodników z zewnątrz. Ewentualne sukcesy "dorosłej" drużyny powinny przekładać się na przyciąganie coraz to większej liczby chłopców do drużyn juniorskich. Itd. To w seniorach chłopcy ujrzą pierwsze swoje pieniądze, na początek nieduże, z czasem, gdy możliwości pozwolą, a ich pozycja w zespole się ukształtuje, większe.
To truizm, ale jeśli możesz, czytaj JEŚLI CIĘ STAĆ, potraktuj grę Twojej pociechy w MŁKS-ie jako inwestycję w jego rozwój. Jeśli jest dobry, zaszczep w nim wytrwałość, konsekwencję i ROZUM, by jak Boguski mógł wyrwać się z naszego grajdoła i zarabiać dziesiątki tysięcy. Jeśli aż tak dobry nie jest, niech będzie jak Zbyszek Kowalski, od wielu już lat utrzymujący się na poziomie ekstraklasy, I i II ligi i zarabiający raczej wyżej niż przeciętne uposażenie mieszkańca Łomży. Niech będzie jak Galiński, młodziutki Urban, czy Drągowski, którzy wywodząc się z Łomży, dzisiaj zarabiają porządne pensje w Mlekovicie. Jeśli nie będzie nawet tak dobry, potraktuj to jako inwestycję w jego rozwój fizyczny. Niech się rusza, nie siedzi na ławce, nie jara... Niech zdobywa znajomości wśród kolegów, które - być może - z czasem przydadzą mu się w życiu! JEŚLI CIĘ STAĆ. Jeśli nie - przykro mi, ja Tobie pomóc nie potrafię.
A w swojej wypowiedzi, tym fragmencie, w którym mówiłem o rodzicach, chodziło mi o to, że część z tych właśnie rodziców, nie wiem, może Ty, głosowało właśnie na te nazwiska, które są dziś odpowiedzialne za obecny stan rzeczy. Powinni sobie uświadomić, że właśnie swoim nieodpowiedzialnym głosem przyczynili się do tego, że ich dziecko być może straci szansę na kariery zawodników, których wspomniałem.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

gc:

Ich nie trzeba nazywać grabarzami, ich trzeba cytując Tomaszewskiego wyp...lić dyscyplinarnie! A najlepiej wywieźć ich w p..du na taczkach jak Reymontowską Jagnę poza miasto.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Część z nich już chyba dostała czerwoną kartkę jesienią od wyborców. Obecne władze miały dość czasu, aby odkręcić zaniechania poprzedników, więc jakaś odpowiedzialność leży też i po ich stronie? No chyba, że nie ma prawnej możliwości naprawienia tego bałaganu. Może jakiś prawnik się wypowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Tow. Cze. ma doradców... Niech kombinują, doradzają! Czas się wykazać, Panie Prezydencie, 3 miesiące na świętowanie zwycięstwa to wystarczająco dużo!

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

A co chcesz usłyszeć od prawnika że obietnice przed wyborcze nie są wiążące.

I po wyborach nikt nie musi się z nich wywiązać .

A kto ma wgląd na listę który radny był na tak na nie ustalając budżet .


Chyba że radni są tylko od brania diet albo nie maja wpływu są bo są?

A to w czyich rekach są te marionetki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Chciałbym usłyszeć od prawnika, czy cały ten pierdoln.ik można odkręcić tak, by jeszcze w 2011 roku kluby młodzieżowe dostały jakąś kasę. Jeśli można, to chyba ktoś tam w ratuszu pracuje i będzie potrafił to zrobić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Skoro prezydent tak kocha sport niech nam to udowodni nie zwalając winy za dziurę w budżecie na poprzedników. Jestem ciekaw jak czulby sie pan prezydent, gdyby po 7 latach gry w pilke dowiedzial sie ze w wieku 15 lat musi zakonczyc swoja "karierę". Obiecal pomoc niech pokaze na co go stac. W warmii grajewo dzieci po meczu mają obiad od klubu, my tego nie chcemy. Chcemy miec PODSTAWOWE warunki rozwijania sie - boisko, mozliwosc wyjazdu na mecz. Prezentujemy juz jakis poziom i mamy swoje osiagniecia. W seniorach jest 7 wychowankow w podstawowej 11, czyli warto stawiać na młodzież Łomżyńską.


Zawodnik MŁKS 96.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Picie, ćpanie, dewastacja mienia, rozboje, kradzieże, pobicia, wymuszenia-wszystkich do więzienia, a młodzież co ma robić w tym smutnym jak ***** mieście???Później pretensje nie wiadomo do kogo, że ta dzisiejsza młodzież jest taka...bla bla bla...

Wybory, wybory i po wyborach !!!
Witamy w rzeczywistości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Rządzący są po to, aby robić biznes i chronić swojego dobra(interesu), jeb** dobro publiczne!!!



Honor i ojczyzna czy znacie te pojęcia???
Chyba nie bo patrzycie co tu tylko jest do wzięcia
,a nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić
,a tym krajem powinni rządzić patrioci.

Honor i ojczyzna czy znacie te pojęcia???
Chyba nie bo patrzycie co tu tylko jest do wzięcia
,a nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić
,a tym krajem powinni rządzić patrioci.

Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
O tym, że media kłamią jak jeban* komuna
Pomyśl ilu niewinnie w pudle siedzi złodziei
Pomyśl o tych ludziach co za Polskę ginęli.

Zamiast uczciwych ludzi stołki bierze tłum śmierdzieli
Co za sprzedaż Ojczyzny by parę złotych wzięli.
Wielki światowy biznes rządzi w naszym kraju.
Zamiast patriotyzm rządzić, mamy zdrajców i lokajów.

Mieli obniżyć podatki, a po cichu chcą je zwiększyć.
Inny organ wyśle szpiegów, żeby między ludzi węszyć
I patrze jak się prężą te śmiecie w błyskach fleszy.
Może kilka słów prawdy ich na chwilę speszy.

Media są w ich rękach, więc nie dotrze to do rzeszy.
Gdzie samotne matki płaczą, a władza na górze się cieszy.
System to zdradziecka ma psów i agentów wojsko.
Tadek z F.I.R.M.Y. się martwi, co będzie z Tobą Polsko???

Honor i ojczyzna czy znacie te pojęcia???
Chyba nie bo patrzycie co tu tylko jest do wzięcia
,a nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić
,a tym krajem powinni rządzić patrioci.


Honor i ojczyzna czy znacie te pojęcia???
Chyba nie bo patrzycie co tu tylko jest do wzięcia
,a nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić
,a tym krajem powinni rządzić patrioci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

http://www.youtube.com/watch?v=Wex_jcnFm9E&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Fazi666 nie wiem, czy te spoko rymy są Twoje, bardzo trafione jeśli chodzi o władze w ogóle, ale temat dotyczy konkretnej sytuacji- tu i teraz, która obchodzi przede wszystkim młodych sportowców naszego miasta, trenerów, rodziców i rzeszy sympatyków ŁKS- u Łomża. Sprawa jest poważna, bo jak wytłumaczyć tym 150 młodym ludziom, że kilka lat ich treningów, wyrzeczeń i marzeń można spuścić przez indolencje i krótkowzroczność władz miasta, które z zasady powinno zapewnić im możliwość sportowej rywalizacji z rówieśnikami z Białegostoku, Suwałk, Zambrowa, Kolna itd. Co powiedzieć Rodzicom- że ich pociechy trenujące z przekonaniem i młodzieńczym zapałem przestaną robić to co większość z nich kocha, wyczekując na każdy trening czy mecz ligowy. Oni też inwestowali w ich marzenia, także finansowo. Co mają myśleć trenerzy, którzy poświęcili co poniektórzy ponad 7 lat swojego życia, często kosztem własnych rodzin, by widząc talenty piłkarskie z Łomży i okolic z którymi pracowali tyle lat wychowując ich i wpajając szacunek do barw biało-czerwonych, ich praca poszła na marne?. Co o tym mamy sądzić my wszyscy sympatycy ŁKS-u? Czy niedawne wybory rady miasta i prezydenta zmieniły coś, czy warto było? To wy decydujecie na co przeznaczycie nasze podatki. To wasza odpowiedzialność...to ważne sprawy Fazi666...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

dla mnie wszystko przepadlo koniec kropki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

wytlumacz sobie na zdrowy rozum to zrozumiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

To nie temat dla troglodytów szcz...out/aut jeśli nie masz nic do konstruktywnego to znajdź sobie inny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

"i po wszystkiemu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Zdaje sobie z tego sprawę.Władza to władza czy lokalna czy państwowa.


Honor i ojczyzna czy znacie te pojęcia???
Chyba nie bo patrzycie tylko co tu jest do wzięcia
,a nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić
,a tym krajem powinni rządzić patrioci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Szkoda chłopaków i pracy trenera.
http://www.youtube.com/watch?v=yEfaJ7gFp20

Nikuś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Na nic nie ma pieniędzy, Fabet zamknąć, MŁKS zamknąć i pozostaje nic innego tylko budować więzienia, życzę powodzenia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Szkoda, szkoda:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Ekipa z ratusza Łomżyńskiego trzyma z tym kolego i dlatego nie będzie niczego;D

http://www.youtube.com/watch?v=0qHYcCDr5UI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Fazi666 niestety w przypadku Fabetu miasto nie miało nic do gadania, bo to zakład prywatnego inwestora z Francji. który niestety wypiął się na Łomzyniaków, ale to kompletie inna sprawa.

Odnośnie MŁKS to w tym momencie pozostaje mi tylko satysfakcja z tego, że nigdy nie splamiłem się wyborem żadnego z wymienionych przez Sumo panów.
Z finansowanie młodzieżowych drużyn zawsze był kłopot i ciężar spoczywał na rodzicach. Gdyby nie ich zaangażowanie itd. to za moich czasów nie byłoby nawet strojów. Kilka razy się zdarzyło nie pojechać na mecz, a w czasach juniorskich jeździć swoimi samochodami.
To już nawet nie chodzi o sympatię komucha do sportu czy jej brak, zauważam ostatnio tendencję wśród ludzi u władzy do wypinania się na sprawy ludzi, czyli de facto tych co ich do władzy wynieśli.

Oba transparenty powiesiłbym przed ratuszem, a nie tylko ten pierwszy. Dopóki ludzie nie zrobią zorganizowanej akcji przeciwko takim działaniom to nic się nie zmieni.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Mija 100 dni okresu ochronnego dla Prezydenta i Rady Miasta. Chciałbym zacytować panu Prezydentowi jeden ze sztandarowych punktów kampanii wyborczej, zaczerpnięty z oficjalnej strony internetowej:


"Wspierając działania mieszkańców chcę zwrócić uwagę na działania stowarzyszeń i organizacji sportowych, klubów sportowych działających w Łomży. „ŁKS 1926” - powinien być jedną z wizytówek promocyjnych Łomży. Prezydent - samorząd miejski, muszą skutecznie wspierać istniejące już placówki i stowarzyszenia kultury oraz organizacje turystyczne działające w Łomży."

Jak te słowa mają się do obecnej sytuacji? Niech każdy dopowie sobie komentarz ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

...i może jeszcze jeden cytat z kampanii wyborczej obecnego Prezydenta: "Wychowując młode pokolenie poprzez sport i rekreację zadbamy nie tylko o jego zdrowie, ale wykorzystamy także młodzieńczy potencjał do wypromowania miasta jako zdrowego środowiska. A ŁKS powinien na nowo być ambasadorem Łomży na arenie Polski. "

bez komentarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Straż miejska zdjęła transparenty. Może raczej Straż Przyboczna Komunisty.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Witam jestem rodzicem moj syn 4 lata gra w MŁKS nie wyobrazam sobie zamkniecia tego klubu to jego pasja i cale zycie jak mówi on sam ''żyje tylko dla treningów'' tak jak wiekszość z tych chłopców. Nie rozumiem postępowania calego ratusza czy nikt nie lubi piłki,nikt nie gra z dzieci znajomych rodziy??? Moim zdaniem powinno sie zachęcać młodzież do sportu to naprawdę pomaga w życiu,uczy dyscypliny, pokory nadaje ich życiu jakiś ksztalt,pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaznie. Dlatego proszę p.prezydenta o nie odbieranie naszym dzieciom nadzieii która jest tak ważna w życiu każdego sportowca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Budżet zamknięty na ten rok nie ma kasy na nic zapaść gospodarcza. Jeszcze raz mówię rozliczcie swoich radnych . Źle podchodzicie do sprawy od razu od prezydenta zaczynacie a to chyba rada miasta i radni machają łapkami nad uchwaleniu budżetu na konkretny rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

jak to budzet zamkniety a pieniadze na sport nikt nie wziął pod uwage klubu który istnieje juz rok przeciez on nie powsał w tamtym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

jak to było...?

"zapamiętajcie kto to wszystko spieprzył"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Tak to było





Panie Przewodniczący Rady miasta a jeśli chodzi o sport, jak tu kształtują się wydatki? Prawdą jest, że ŁKS 1926 ma szansę na 100 tys. zł?
A jeśli chodzi o ŁKS, nadal chcemy go wspierać. Natomiast sama chęć wspierania i sympatii do klubu, nie musi się równać prawu i wymaganiom formalnych. Bo to nie są nasze pieniądze, a budżetowe. Niestety nie wszyscy wiedzą, że sprawa ŁKS-u nie jest jeszcze wyjaśniona. Przypomnę, że uznano, że jeśli poprzedni klub zostanie rozwiązany i ogłosi upadłość i na jego bazie powstanie nowy, to sprawa będzie załatwiona. Okazuje się, że tak nie jest. Do tej pory sprawy, związane ze starym ŁKS-em nie zostały uregulowane. Cały czas trwa kontrola Urzędu Kontroli Skarbowej, wyjaśnianie pracy poprzedniego kuratora. Czyli na dzień dzisiejszy, jeśli ŁKS nie spełni pewnych wymogów formalnych i nie przedłoży stosownych dokumentów, to nawet jeśli byśmy chcieli przekazać te pieniądze, a chcemy, to nie będziemy mogli tego zrobić. Nadzieja jest, a te pieniądze są zabezpieczone. Jednak trzeba spełnić wymogi formalne, by w razie kontroli nikt nas nie pouczał lub nie posądzał o niewłaściwe wydatkowanie pieniędzy budżetowych. Miasto jako swój wkład w ŁKS chce przekazać klubowi prawo korzystania do stadionu. Bo stadion należy do miasta. ŁKS teoretycznie wynajmuje stadion od miasta z odpowiednią kwotę. Wiąc każdy mecz, to jest wkład miasta w ten klub. Cały czas mówi się o tym, myślę, że byłby to dobry pomysł, żeby na bazie ŁKS-u stworzyć profesjonalną spółkę sportową, miejską czy akcyjną. To jest pewne rozwiązanie. Jednak to jest już kwestia należąca do ekspertów i prawników. Rada jako rada, jest gotowa przeznaczyć pieniądze na ŁKS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Panie Przewodniczący przestań Pan pier....ć ŁKS 1926 jest nowym, odrębnym od starego ŁKS stowarzyszeniem posiadającym nowe władze, inny regon i nip. Nie mówiąc już o MŁKS, który powstał niespełna rok temu w celu ułatwienia przepływu środków z miasta bezpośrednio na młodzież. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ŁKS 1926 dostarczył dokumenty o niezaleganiu w urzędzie skarbowym i w zus, które są formalnym poświadczeniem braku zobowiązań w stosunku do państwowych instytucji skarbowych i ubezpieczeniowych. Ten tekst świadczy o ignoranctwie i świadomie wprowadza w błąd opinię publiczną. Nie ma żadnych powodów, by nie wspomagać łomżyńskiego sportu i nie programami które są realizowane w środku sezonu rozgrywkowego gdzie od początku roku przez 3 miesiące trenerzy i rodzice sami finansują paliwo, środki transportu, odżywki, wszelkie opłaty dla związków sportowych itp. Z niewiadomych powodów nie chcecie tego zrobić zasłaniając się pokrętnymi inerpretacjami czy abstrakcyjnymi urzedniczymi procedurami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

...,to co tutaj sie pisze to jest jedna wielka niewiadoma,co z tego ze siedzimy i piszemy na forum,tak naprawde trzeba było sie zebrac i isc do tego ala prezydenta i tej ala rady,to sa komedie,w innych miastach juz sa dawno pieniadze i nie jakies zasrane konkursy,tylko zywa gotówka,bo tego jest potzeba młodziezowce,takie konkursy to sa dodatkowa kasa np.,na sprzet a nie potrzeby dzienne,jak woda,opłaty dla trenerów itp?,dupami sie smieja w innych miastach,ze mamy takie władze miasta,którzy kompletnie na niczym sie nie znaja,a wiadomo z czego teraz ratusz słynie,z AFER!,zacznijcie sie ogarniac w tym miescie,bo ja to sciagne tutaj telewizje ale nie nasza łomzynska,tylko conajmniej dla takich afer by sie przydała UWAGA!,niech by zobaczyła cała POLSKA jakie mamy władze i jaka swietna rade mamy,ze w dupie maja młodziez,tylko dla kasy tam sa a nie po to,zeby cos robic w tym kierunku,zeby lepiej sie wypowiadali o ŁOMZY, tym napewno sie zainteresuja,na poczatek My jako rodzice powinnismy sie zebrac i pogadac sobie z tym człowieczkiem Naszym Prezydentem.ŁKS ŁOMZA najlepiej wypromuje miasto a nie jakies AKADEMIE ORLIKA ,co to w ogóle jest i na co miasto wywala kase?,a na poczatek to trzeba tez sie zainteresowac Dyrektorem MOSIR-u,bo przez Niego nie maja dzieci mozliwosci trenowania.KOMEDIA,kto tu rzadzi w tej ŁOMZY!
RADA MIASTA JAKAS,PREZYDENT,DYREKTOR MOSIR-u i to przez nich PIŁKA NOZNA w ŁOMZY nie moze sie rozwijac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Jak by się chciało to bez problemu kasa by się znalazła i to nie tylko dla MŁKS , ŁKS ale i innych drużyn.Mnie zastanawia co robi w MOSiR te zatrudnionych 200 osób? Najpierw bym prześwietlił tą sprawę , a p. Sasinowski to już dawno powinien zostać wyrzucony na zbity pysk z funkcji dyrektora tego ośrodka! Nie dość ,że jak był prezesem ŁKS i robił wszystko by ten klub wykończyć według planu jaki został podjęty "tam na górze" -co mu się poniekąd udało- to jeszcze teraz stwarza problemy piłkarzom.

Rada miasta powinna w trybie natychmiastowym zwołać posiedzenie i przyznać na instytucje sportowe fundusze! I to bez mrugnięcia okiem.Żadne przepisy im tego nie zabraniają.

Natomiast prezydent Cze. niech stanie przed lustrem i się zastanowi nad sobą bo chyba nie ma pojęcia jak jego działania tragicznie się mogą skończyć...

Jak można pozwolić ponad 150 dzieciom ,naszej przyszłości,które wyróżniają się w kraju kochając to co robią by przestały trenować i spełniały swoje marzenia?!
Zobaczcie po wpisach rodziców co w ich życiu znaczy ŁKS.Trenuje nie tylko ciało ale również charakter.Mówiąc wprost - wychowuje na porządnych ludzi.


Rzekłbym wstyd ,ale moje odczucie już przerasta to pojęcie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

To prawda,zgadzam sie z przedmówca.Kasa jest tylko tam siedza darmozjady i z naszych podatków zyja a jak trzeba cos zrobic dla SPORTU tzn.,konkretnie dla PIŁKI NOZNEJ to od kilku lat jest z tym problem,co te dzieci sa winne?,chyba dobrze ze maja zajecie i robia to co kochaja.ŁKS ŁOMZA od tylu lat jest i bedzie,szybciej władza sie zmienia niz zniknie KLUB z powierzchni ziemi,tego chca NASZE WŁADZE,dyrektor MOSIR-u tez pragnie tego ,nawet on nie jest za dziecmi,bo to co on wyprawia to jedna wielka komedia.Ja to chciałem podziekowac KIBICOM za to co zrobili wczoraj,mam nadzieje ze nasz PREZYDENT to widział?,a kibice powinni z NIM pojechac na meczu POLSKA-HOLANDIA.
NASZE WŁADZE to wiedza jak dla siebie kase wziasc a nie zeby pomóc KLUBOM,dobrze ze tak sie stało ze MŁKS przestał milczec,przyda sie to w koncu ŁOMZY,buduja jakies baseny itp,zatrudniaj jakis chorych dyrektorów i rzadza sie,co oni sie znaja na promocji miasta niby?,znaja sie jak wziasc w kielnie i tyle,ja to bym zrobił porzadek z NIMI wszystkim,zeby w koncu było normalnie w tej ŁOMZY,zeby mozna było jechac do innego miasta i chwalic ze jest człowiek z ŁOMZY,A TAK JAK JEST TO CZŁOWIEK TYLKO sie wstydzi,ze ma takich rzadzacych,dlatego teraz młodziez ucieka stad do innych miast,bo u nas nie da sie normalnie ZYC !TRAGEDIA TA ŁOMZA i te NASZE WŁADZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Łomża jak Łomża, powiedziałbym chora władza we wszystkim widzi problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Trzeba by było się zebrać i wjechać w ten ratusz i niech barbarzyńcy się tłumaczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Podziękujmy wspaniałym włodarzom miasta Łomża;D
Tak jak na to zasługują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

...,to jest dobry pomysł.Zgadzam sie Toba Fazi666,chyba juz czas jest na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

trzeba zrobić porządek z tym dyrektorkiem MOSIR-u bo już wcześniej słyszałam że to pan nie na wlaściwym miejscu i raczej podlega pod lustracje prokuratora. Za duzo z nim dziwnych problemow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Ludzie !!!!! Poprzednie władze dawały kasę na ŁKS ? Ani grosza nie dostaliście!!!!!! A teraz po trzech miesiącach władzy, ze starym budżetem poprzedniej ekipy najeżdżacie na prezydenta, rada miasta przyjęła budżet poprzednika w którym nie byliście brani pod uwagę, tam dla was nie był przewidziany nawet grosik. Znając Prezydenta to I LOVE ŁOMŻA i dostaniecie zapewne kasą, która musi dla was znaleźć, trochę cierpliwości, a nie durnych zachowań typu transparent. Czemu nie mieliście tyle odwagi przy Brzeziu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Były i przy Brzeziu;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

A pamięć napewno mnie nie zawodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

rodos :
Posłuchaj mnie uważnie, to co napisałeś właśnie, to o kant du*y potłuc, jeżeli nie masz nic ciekawszego do napisania tu na forum, to lepiej żebyś się w ogóle nie wypowiadał, bo z tego co wywnioskowałem to jesteś jakimś frendem naszego lofcianego <3 prezydenta i dziwię się Tobie, że masz na tyle odwagi, żeby pisać takie głupoty. Zastanów się nad tym co piszesz, bo to są dość poważne sprawy i nie ma czasu na czekanie, że może prezydent łaskawie rzuci parę groszy na ŁKS Łomża, bo to jego zasra*y interes. ŁKS był zawsze wizytówką miasta i zawsze tak będzie, czy Ci się to podoba czy nie.
A forum te tyczy się MŁKS'u i jego problemu z władzami miasta, gdyż przez ich rządy ponad 150 dzieci z dnia na dzień zakończy swoją karierę z piłką nożna w Łomży, gdzie dla tych dzieci piłka jest wszystkim.
I tyle na ten temat mam do powiedzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

A teraz ty mnie posłuchaj kkkk1976, na pewno nie zakończą kariery z piłką nożną, myślę że Prezydent wie, że dla tych dzieciaków piłka jest wszystkim.
Pewnie najlepszym rozwiązaniem będzie jak on się nimi zaopiekuje niż ? stowarzyszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

...,patrz zeby Toba sie ktos nie zajał ;),w dupie byłes i gówno widziałes!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

kkkkk1976:

1. Za Brzezińskiego było tak, że na gościa nikt już nie liczył, czego skutkiem wynik osiągnięty przez tego pana i jego popleczników w wyborach. Nowy prezydent miał być panaceum na nieudolność, niechciejstwo i wszystkie wady dawnej ekipy. Niestety, nowy pan prezydent nie robi przez 3 miesiące NIC. W jakiejkolwiek dziedzinie. Może poza zatrudnianiem Zięciunia i swoich fumfli. Jak się nie wstrząśnie tym towarzystwem, to przez następne 4 lata będą lizać się po fi...ch i Łomża stanie się grajdołem gorszym niż Grajewo czy Zambrów.

2. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Pan Prezydent i jego doradcy się wreszcie k...wa czymś wykazali! Proszę bardzo, niech się opiekuje tymi dzieciakami. W jaki sposób? Zatrudni jako doradców? Czy Zięciunio będzie prowadził treningi? Problem z finansowaniem sportu młodzieżowego został zasygnalizowany przez media na początku marca. Jak sądzę, w Ratuszu wiedzieli już o tym wcześniej. Co zrobili do dzisiaj? Guzik. Sprawiają wrażenie, że jakakolwiek sprawa ich przerasta. Wszystko wskazuje na to, że w mieście przybędzie trzeci dom pogrzebowy, oprócz Marczyka i Epitafium będzie to Pan Czerniawski & Ska. Jako nazwę proponuję "Grabarze Łomży".

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Z półoficjalnych źródeł wiem, że odbyło się spotkanie MŁKS z władzami miasta- sytuacja powoli się normuje? Poczekajmy i bądźmy dobrej myśli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MŁKS wycofuje drużyny młodzieżowe z rozgrywek.

Rok w rok odkąd pamiętam w pierwszym kwartale ani jeden klub nie otrzymał dotacji na szkolenie młodzieży.
prosta rzecz - dopiero gdy rada miasta zatwierdzi budżet miasta można ogłosić konkurs.
mam wrażenie że niektórzy dopiero dzisiaj zaczęli się interesować młodzieżową piłką nożną.
miasto finansuje grupy młodzieżowe w ok 80% potrzeb
reszta to składki rodziców i sponsorzy.
problem jest zawsze w I kwartale ale sranie na rękę która Cię karmi z pewnością nie pomaga w większym finansowaniu młodzieży przez miasto.
a jak ktoś do końca nie wie o co chodzi to niech lepiej siedzi cicho bo więcej z tego będzie złego niż dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org