sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż miejska

Dlaczego ci panowie ze straży zamiast wsiąść się za konkretna robotę latają po parkingach i szukają pretekstu żeby szybko kogoś uje**ć za parkowanie czy coś innego. Niech się przejdą po starym rynku i wezmą się za tych żuli co łażą i żebrzą złotówkę. Ale pewnie strach się odezwać bo lipa by była żeby tak lump im pojechał przy ludziach. Słyszałem że policja też już na nich narzeka bo jak coś grubszego się dzieje to zaraz szukają u nich pomocy. Stary cygan z youtub ma rację- http://www.youtube.com/watch?v=JlbbA1BygL8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

latają i szukają bo muszą normę wyrobić !....a co do konretnej roboty to uuuu dalko im brakuje strażakom wiejskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

To oznaka państwa policyjnego, gdzie za byle co cię ścigają, karzą lub grożą.
Za komuny tak nie było....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

niby teksańscy strażnicy
a ta ich kia soul to tak parkuje pod halą w samych drzwiach jak by gdzie indziej miejsca nie było niech sobie mandat wystawią



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

bo zabawka nie może już zarabiać na ich premie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

.Ludzie którzy poszli na łatwiznę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

No tak... Ty pracując w jednej z łomżyńskich prywatnych mini hurtowni nie poszedłeś na łatwiznę... :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Straż to chyba wiejska, jeżdzą po pięciu samochodem bo zimno w zime:) W łomży straż miejskajestraczejprzechowalnią dlaludzi biernych miernych ale wiernych. Czy strą wiejska może się w łomży czymś poszczycić? Sądzę że niczym prócz statystyki nałożonych mandatów za parkowanie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

a juz przestancie bo zygac sie chce!!!!!!!!!!!! i tak nie ma ich -gdzie sa potrzebi a jak juz to z **** w tyl!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Nie pieprzcie głupot ,że poszli na łatwiznę,że są to ludzie mierni itp. Mają wiecej oleju w głowie niż wy. Mają stałą,ciepłą posadkę z pełnym pakietem socjalnym. W robocie się nie namęczą,a nawet w pałach wam się nie mieści ile oni zarabiaja...
A Wy napieprzajcie po 15 godzin na waszych łomżyńskich PANÓW... panów prywaciarzy ha ha ha ! Nawet nie piskniesz jeden z drugim bo Pan będzie zły i Cię wyjebie na bruk.... ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

CI prywaciaze lomzynscy daja kopa okolicznej gospodarce takze zamilcz pachole bo twoj ojciec i matka takze zasowa u prywaciaza bys mial co do mordy wsadzic to po 1 po 2 prawda jest ze w naszym kraju ludzie ktorzy ida do policji na straz miejska do wojska ( wczesniej i teraz) to ludzie ktorzy nie grzesza inteligencja (zreszta same wojsko sie do tego przyznaje ze narzekaja na brak wykwalifikowanych osob chetnych do zlozby ..) przyczyniaja sie do tego "mundurowki" bo wizja emerytury po 15 latach a nie 67 (byc moze) to jednak jak zloty gral... (np. agent Tomek 30 pare lat na karku a juz na emeryturze i to nie lichej bo z 3 000 to na pewno lyka)... WSTYD mi za takich ludzi .... bede za kazdym rzadem ktory bedzie chcial zlikwidowac mundurowki .. (zostawic tylko dla gornikow bo chlopy gina za nasze czarne zloto)... a policjant ...naglosnili 3 sprawy atakow na policje i juz nagonka jak im zle jak im trudno hehehe smiac sie chce takze panie fazzi ludzie w strazy i policji to ludzie ktorzy nieradzili sobie w szkole podstawej gimnazjum sredniej ...,, zreszta nastawienie tych ludzi do obywatela zgory jest takie iz obywatela trzeba nekac sprawdzac patrzec mu na rece A nie pomzagac zapytac czy jest w potrzebie .... Ci co sie wyuczli (nawet jesli nie jest to wyksztalcenie wyzsze ale "fach w reku) to wlasnie pozakladali wlasne firmy i utworzyli nowe miejsca pracy bysmy mogli wybierac ..... za klikanascie lat jak sie nam surowce skoncza jak rolnictow ukierunkuje sie strukturowo ,,,, nie bedzie juz wielkich panstwowek co jedynie w administracji i sluzbach ... wtedy tylko sektor prywatny bedzie ciagnal nasza gospodarke i nasze emerytury .. nawet tych mundorowych.. ktorzy 15 lat pojezdza radiowozem wypisza kilka milionow mandatow przypiepsza sie do starego slabo widzacego i slyszacego starca ze przechodzi nie na pasach zamiast mu pomoc ..... chcesz byc policjantem to min wyksztalcenie wyzsze po AWF i swiadomosc pracy min 67 lat jak wszyscy ... to tylke :) dziekuje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Oczywiście po części się zgadzam ,ale czy to wina policjantów ,że koszystają z przywilejów które dano im odgórnie ? Nie !
Nie zgodzę się z tym,że do Policji idą same głąby ,które ble ble ble. Do Policji idą ludzie ,inteligentni i mądrzy.Ludzie którzy patrzą w odległą przyszłość ,a nie tylko na to co jest teraz. Emerytura po 15 latach jest przywilejem,więc warto iść do mundurówki. Ludzie ,którzy lądują u prywaciarzy,na budowach,na stacjach benzynowych itp to ludzie tacy jak Ty ,czyli ludzie bez abicji,ludzie niezaradni,typowe niedojdy życiowe... Chcesz to pracuj 65 lat o ile dożyjesz ! Ja w tym wieku wolę sobie siedzieć w fotelu przed TV z przyzwoita emeryturką na koncie... I wielu ludzi ,którzy mają trochę oleju w głowie ma tego świadomość! Wystarczy tylko spojrzeć ilu chętnych jest obecnie do służby w formacjach mundurowych... ;) pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

P.S- Tylko najgorsze jest to,że ludzie wypisują głupoty na forach,cwaniakują przed kolegami itp. ,a sami po cichu lecą na komendę składać papiery do Policji :)
Potem jak dopiero się nie uda to wylewają swoją złość na tych ,którym się udało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

w strazy i policji to ludzie ktorzy nieradzili sobie w szkole podstawej gimnazjum sredniej ...,,



strzal w 10 !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Jasiek ludzie ,którzy nie radzili sobie w szkole to ludzie tacy jak Ty,czyli popełniający błąd ortograficzny w każdym wyrazie ! :D:D:D
A tak poza tym to co tam słychać ? Odezwij się na Gadulcu,bo dawno się nie widzieliśmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

ale nie wiem kim jestes ,jak powiesz to sie odezwe : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Aj cholera może to nie o Ciebie chodzi... Tyle tych jasiów śmietana na forum się porobiło,że już się pogubiłem... Dobra sorry,nie ważne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

no powiedz powiedz ,nie fstyc sie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

tacy jak jasiek, ale również tacy

mandat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

jaki to pokemon nie odpisuje jusz //



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Ciekawe jest, to że na tym forum zabierają głos ludzie którzy nie mają pojęcia w ogóle o tym na jaki temat piszą.Większość i to zdecydowana zapewne nie ma najmniejszego pojęcia o tym jak wygląda praca w służbach mundurowych. Czasami jak idę ulicami naszego miasta późniejszą porą, to żałuję że zniesiono obowiązek służby wojskowej w naszym kraju, bo co niektórym to by się przydało troszeczkę szkoły życia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

@hey
Przecież mogą tutaj się "powyżywać" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Fazzi odezwij sie prosze ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Gamonie choć za samo strażą miejską nie jestem bo lepiej to kasę dać na policje. To powiem wam tyle, nie czepiajcie się sm i tego że bawią się w fotoradary i miejsca parkingowe. Jak by jeden z drugim pomyślał to by doszedł do wniosku że takie zalecenia mają z góry. I pretensję zamiast do nich proponuje składać do włodarzy miasta bo cała ta kasa z ich akcji idzie na budżet miasta To nie jest tak że robią to bo lubią na tym pozyskują najwięcej kasy dlatego to im każą robić i tyle w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

twójPsychiatra pierdoły piszesz !
Wiecie skąd się bierze tyle mandatów za parkowanie !? Bo obecne społeczeństwo to konfidenci i dzwonią na siebie i podpie*dalają się nawzajem !!!
Wyjdziesz na ławkę przed blokiem na piwko-już z telefon z okna. Zaparkujesz za zakazem zatrzymywania -już telefon...
itp
itd
!!!!!
A najlepsze jest to ,że taki zgłaszający podczas ,gdy patrol przyjeżdza ,jeszcze dodatkowo obserwuje interwencję policjantów,czy jest skuteczna i czy sankcje są wyciągnięte :)
Zdarzają się ludzie ,którzy jeszcze potem dzwonią i pytają jak interwencja została zakończona -czy mandatem ,czy pouczeniem, a jak usłyszy,że pouczeniem to awanturę robi !! :)
Tak więc ludzie widzicie,że zero pojęcia w temacie macie ! To nie wina mundurówki ,że jesteście je*ani !! To wina WAS SAMYCH !! :) ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Sam piszesz pierdoły, myślisz że im się tak spieszy spisać kogoś za piwo? Jak w tym samym czasie ustawiając fotoradar zarobią 10x tyle albo i lepiej. Zadzwoń do straży i sprawdź czy wezmą tako interwencje czy odeślą do policji. Widać że prosty chłop z Ciebie i z pracą w UM albo gminy masz mało pojęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Hehe twoj psychiatra straz miejska nie jest jedynie od wypisywania mandatów:) lomzynska straz miejska pijanego nie zwiezie na komende chociaz maja taki obowiazek, dzwonia na policje ze jest spioch i przyjezdza radiowóz. tak sie wycfanili. aani smordu w samochodzie nie ma i papierków nie wypełniaja:) koszt utrzymania straznika gminnego jest wyzszy niz policjanta a straznik miejski nic nie robi prócz posługiwania sie breloczkiem z mandatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Ja wiem jakie oni maja obowiązki ale zajmują się u nas wyłącznie mandatami. Bo jak pisałem wyżej takie mają polecenia. Bo do kogo idzie kasa za mandaty? Kto ich zatrudnia? Tu wystarczy logicznie pomyśleć. Tak jak i ludzie zatrudniani tam wysportowani, młodzi itd.? Nie oni maja zarabiać kaske dla miasta, po to zrobili coś takiego jak straż miejska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Niech się zajmą śliskimi chodnikami na osiedlu "P_ywy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Straz miejska czy jak ktos napisal wczesniej wiejska zajmuje sie wylacznie i tylko wypisywaniem mandatow .... pamietam sytuacje gdy byl zepsuty parkometr na odnowionej uliczce przy klubie Amnestia i biurze maklerskim bos (sorry wyleciala mi nazwa ulicy) idac do niego nie wiedzialem o owej usterce w polowie drogi spotkalem straznikow ktorzy juz wypisywali mandaty ludziom za brak oplaty gdy doszedlem i sie okazalo ze parkometr nie funkcjonyuje zawrocilem do samochodu straznicy byli juz prawie przy moim samochodzie w tym ze pani juz stala sprawdzala moj czy jest karteczka za szyba a jej kolega skrupulatnie wypisawal mandat 2 samochody dalej ... na info ze parkometr nie dziala odpowiedz byla taka ze to nie ich sprawa a mandat musza wypisywac ........ PARNOJA a co do mundurowki to trzeba zniesc za wszelka cene lub zrownac wiek emerytalny nastepny przyklad jesli chodzi o Policje sam bylem swiadkiem jak Policjant z drogowki na rozluznionej rozmowie przy wypisywaniu mandatu zapytany dlaczego nie wypisze 50 zl ( minimum) tylko 100zl odpowiedzial nam tak : "bo krocej sie pisze.." ... po zatym analfabeciu kroluja w sluzbach policji bo wielu ma problemy z poprawnym wypisaniem kwoty slownie na bloczku hehehe PARANOJA... a co do Faziiego ktorego tak bola prywaciaze .. to obejzyj sie do okola i pacnij sie glowe i otrzezwiej ..... dzis polska i polskie miasta to same prywatne biznesy ktore daja zatrudnienie ludziom napedzaja gospodarke wpąpowuja kase w obieg .... sam pracuje u prywaciaza mam wyksztalcenie wyzsze tytul Inż. zdobyty w WSA w łomzy i tytul mgr. zdibyty na politechnice bialostockiem w firmie jestem technologiem i mam godziwa stawke plus co miesiac dodatek za dobre obroty... w naszym biurze pracuje 5 ludzi i wszyscy maja wyksztalcenie wyzsze (roznica polega tylko na tytule) wszyscy mamy ambicje i pracuje na firme bo daje nam kase i to godziwa... na hali produkcyjnej fakt pracuja rozni ludzie ktorym roznie sie w zyciu wiodlo ale nauczyli sie fachu i potrafia po opracowanym przez nas zleceniu zrobic to co trzeba i to porzadnie ALE MAJA FACH wyuczony ..mieli ambicje by sie czegos nauczyc..... i tak jak mowisz nawet murarz na budowie ma FACH ktory stawia go wyzej od CIebie bo ty to pewnie bez instrukcji to zarowki nie wkrecisz.... BRAK AMBICJI to wlasnie praca w policji w strazy miejskiej.... bo co to za abicja siedziec w radiowozie i wypisywac mandaty lub chodzi po chodnikach i sie ludzi czepiac..... ambitnego policjanta to bym nazwal gdyby poszedl do przelozonego i powiedzial " panie komendancie prosze o przydzielenie mi tego a tego sektora na patrol bo ta dzielnice znam wiem ze tamjest zle takie a takie sily tam sa potrzebne itd itd," ... a nie czlowiek dzwoni ze corke jaki ch....j napadl na klatce a oni tylko ze zgloszenie przyjete i nawet dupy nie rusza ...... to polija jest !!!??? Poilicja i straz miejska to DOM EMERYTOW I RENCISTOW !!! i tyle w temacie ..i jeszcze jedno u "prywaciazy" jak nie umiesz nic lub sie nie rozwijasz nie przykladasz do roboty to cie wypi... na zbity pysk bo sie liczy sumiennosc i dokladnosc a nie olewactwo i lenistwo a nie jak w przyslowiu "czy sie stoi czy sie lezy to 1000zl sie nalezy" a w sluzbach jestes tatusiem czy znajomkiem kogos tam posadke dostajesz i tyle.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Posłuchajcie ludziska...
Jestem z reguły obserwatorem ale dziś się odezwę:
Po pierwsze jak ktoś tam wcześniej napisał po co pisać o czymś jak nie ma się pojęcia o czymkolwiek.
Po drugie jasiu i fazii to chyba stwierdzili że w Policji i Straży pracują ludzie którzy nie radzili sobie w szkole czy gdzieś tam .... Sadząc po ilości wypisywanych postów na forum przez was to raczej pierdzicie w stołki jako nieroby którzy krzyczą że ktoś za wasze podatki się utrzymuje- więc kto was utrzymuje i co do nieradzenia sobie to sądzę że skoro ktoś nie może znaleźć sobie zajęcia to dopiero jest nieporadność , to raczej już na poziomie nie ukończenia podstawówki ( nie tylko nie radzenia sobie w podstawówce). No i przede wszystkim jakie podatki wy płacicie chciałbym wiedzieć bo aż ciekawość zżera (dotyczy wielu osób piszących na tym forum bezrobotnych a sądzę że jest ich tu najwięcej no i ci wyjeżdżający za granicę).
Po trzecie DO AAASSS tutaj już popis wiedzy i chyba chęć zabłyśnięcia na forum-zresztą jak większość- bo z tego co wiem to w Straży żadna kobieta nie pracuje na ulicy a po drugie Straż nie karze za brak opłaty za parkowanie - przynajmniej nie w Łomży- bo jest od tego Strefa Płatnego Parkowania na ul. Farnej (tam płaciłem karę-nie mandat) i Urząd Miasta im przekazał te zadania, więc jak Ty mogłeś/aś widzieć strażnika WYPISUJĄCEGO MANDAT ZA BRAK OPŁATY na DODATEK KOBIETĘ. Może ty miasta pomyliłeś/aś. Następnym razem radzę się najpierw upewnić niż pisać bzdury. A CO DO POLICJANTÓW Z DROGÓWKI TO MÓJ DROGI/A jeśli zasłużyłeś na mandat to nie ma znaczenia że jest od 50 czy 20 zł do 500zł, i nie pisze ci żaden Policjant 50 bo ty tak chcesz bo jest od 50 to musi Ci wypisać 50. Tak jak zabłysnąłeś że wykształcenie masz uuuu jakieś tam ale to nie ma nic wspólnego z twoją inteligencją bo skoro ustawodawca robi widełki to po to żeby Policjant ocenił sytuację na miejscu i biorąc pod uwagę różne czynniki wypisał Ci np. nie 50 a 300 bo np. nie zdajesz sobie sprawy co zrobiłeś wręcz dajesz do zrozumienia że będziesz robił tak dalej i nie wyrażasz skruchy, albo 50 a nie 500 bo Cię nie stać na zapłacenie 500.
Co do innych opisywanych sytuacji przez aaasss to nie wypowiadam się bo jeśli miał taką sytuację że ktoś nie przyjechał to wiem że ludzie są różni i może ktoś kiedyś olał sprawę ale nie wszyscy są tacy sami ale co do rad co ma robić Policja to wydaje mi się że tam są też koordynatorzy którzy dzielą zadania także też pomyśl nim napiszesz że Policjant pójdzie i powie że on chce....taki długi post a żadnej sensownej opinii jak na wykształconego z "TYTUŁEM" , i aż dziw takie małostkowe. Ale można zrozumieć- tytuł przecież dostałeś w WSA.
Po czwarte: czytam wszystkie te posty to naprawdę większość wypowiada się o czymś o czym nawet nie ma pojęcia wręcz gdyby niektórzy mogli to pobili by się o swoje bezsensowne zdanie a tak naprawdę to poniżej poziomu.
Ludzie najpierw się myśli potem się pisze czy mówi..... to forum mogłoby być naprawdę fajne ale....

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

STARAZ MIEJSKA JEST NIE POTRZEBNA TO PEWNE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Janie Kowalski z Twojego postu wynika ,że w dupie byłeś i gówno widziałeś ..
Gówno wiesz i myślisz, że pisząc posta tak długiego, jak papier rumiankowy regina ktoś uzna Cie za człowieka inteligentnego :) Jesteś w błędzie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Jasiu na tym forum sądzę że na pewno nie jestem bo część ludzi to Twój poziom i Twoja inteligencja no i wiedza że aż żal, a co do Twojej osoby to chyba masz rację tym bardziej nie mój poziom i aż tak nisko nie będę się poniżał także daj sobie spokój i nie produkuj się bo nie mam ochoty z Tobą prowadzić jakichkolwiek konwersacji

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

wow kowalski to jakis wykształciuch i do dtego ma prace.
Hehe jestem ciekaw czy ma cos wiecej jak mature. Jkowalski straznik miejski

Panie kowalski mylisz sie, mylisz sie. Nie oceniaj ludzi, nie uważaj się za lepszego, jedynego, sprawiedliweogo człowieka mądrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

ani starażnik ani wykształciuch jakbyś dokładnie czytał to zrozumiałbyś że odnoszę się do całokształtu wypowiedzi które poprostu mijają się z rzeczywistością i tyle i nie sprecyzowałęm że nie tylko w tym poście....

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

a wiec panie jkowalski po pierwsze radze sie udac na kurs czytania ze zrozumieniem i przypomne ze tej umiejetnasci ucza sie dzieci juz w podstawowce (widocznie byles "bardzo pilnym"uczniem) co do kobiety mozliwe ze nie byla strazniczka ale wypisywala mandat w ich imieniu nawet jesli to inna firma to z mandatem sie idzie do strazy miejskiej to po 1 po 2 mowisz o tym ze policjant kaze na widelkach i od sytuacji RACJA tylko ZE!! w sytuacji w ktorej sie znalazlem widelki byly miedzy 50 a 300 zl . wiec mogl mi dac wiecej gdyby moje zachowanie bylo niewlasciwe ale jak napisalem rozmowa byla rozluzniona byldobry humor a i tak wypisal sto zlotych a nie piecdziesiat i na pytanie dlaczego odpowiedzial ze sto sie krocej pisze !!!!!!!! (czytac ze zrozumieniem panie janie ) wiec nie ma tu znaczenia taryfikator i czymoj czyn byl nagannybardziej czy mniej ..... chodzi o lenistwo brak ambicji glupote wrednosc i analfabetyzm policji i strazy miejskiej.... idac dalej wyksztalcenie jest miara inteligencji i dla jasnosci u nas w firmie my w biurze mamy respekt i szacunek do ludzi z pordukcji ktorzy czasem nie maja nawet wyksztalenia sredniego bo jak sie okazuje zycie rozne scenriusze pisze i nie zawsze ludzie moga chocby chcieli uczyc sie dalej....... ponizasz mnie i moje wyksztalcenie piszac ze tytul zdobylem w WSA?! uwazasz ta szkole za gorsza??? powiem tylko tyle ze profesorowie ktorzy tam wykladaja nie mieszkaja w lomzy a wiekszac nawet w naszym wojewodztwie ..... wszyscy dostaja godziwe wynagrodzenie i zwrot kosztow dojazdow maja tytuly szanoawe na calym swiecie... poszukaj sobie takich nazwisk jak prof. Orlowski, Bajtlik... to tylko 2 nazwiska.... drugi tytul uzyskal na PB i dla twojej swiadomosci kilka przedmiotow na starcie mialem zaliczonych bo 3/4 materialu przerobilem w WSA wiec skoro w bialymstoku uznaja WSA to dlaczego ty ze tak powiem "srasz tam gdzie jesz" dlaczego nie doceniacie lomzynskich uczelni skoro wykladaja na nich profesorowie z uczelni do ktorych musicie wyjezdzac szukac akademikow itd. wiem ze moze chodzic o pieniedze bo to nie blachy argument ale to kwestia wyliczenia kosztow posrednich i podjecia decyzji ze strony ekonomicznej a nie bo WSA jesr z lomzy ..... poziom nauczania jest taki sam jak nie przylozsz sie to wyjdzie przy mgr... a jak cudem zdasz egzamin i napiszesz prace i zdobedziesz tytul inz. to zweryfikuje cie zycie i pracodawca.. tyle takze panie janie moze wroc do roli obserwatora dobrze ci radze .... aaaaa i co do tego ze w policji i strazy miejskiej sa koordynatorzy heh.. co to ma za znaczenie to tez policjant skoro nie radzi sobie to won z posady kopac autosrady... co to za tlumczenie ??!!!! jak ci noz wsadza w bebechy i zadzwonisz na policje i pogotowie a koordynator bedzie walil w ch..a to co zrobisz?? dzwoniac na policje informujac o zdarzeniu mam sie czuc i miec swiadomosc ze 5 min to max na dotarcie w miejsce ...... a TAK NIE JEST!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

a jakby ktos zapytal dlaczego tak nie jest to odpowiedz brzmi tak : bo do policji ida ludzie by po 15 latach przejsc na emeryture wiec po co im sie wysilac przez te 15 lat skoro onie tylko maja udawac ze sa polcjantami..... heh wczoraj nawet bylem swiadkiem jak pod klatka stala grupa lokalnych gowniarzy najstarszy moze mial z 17 lat boznam ich od dziecka przejezdzal radiowoz poszly okrzyki hwdp chlopaczki krzycza smieja sie piwko z pod rekawa a policjanci grzecznie przejezdzaja obok i zero reakcji.... to ja dziekuje ze takich EMERYTOW co tak sie narazaja w swojej pracy.... bac sie podejsc do gowniarzy i rozpedzic .... i sie nie dziw panie fazii ze ludzie dzwonia na policje skoro widza brak zainteresowania z ich strony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

@aaasss
A potem ludzie twojego pokroju wypisują głupoty, że dostali mandat za wypicie piwka. Sprecyzuj się, czy ludzie mają dostawać mandat za picie piwa, czy nie maja dostawać mandatu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Jeśli pijesz piwko z kumplami wieczorowa pora drtzesz ryja jak na wsi pod remiza klniesz wyzywasz zaczepiasz przechodzace osoby patrzysz wzrokiem mordercy na kazdego kto podchodzi do domofonu by wejsc do swojego mieszkania zastawiasz drzwi smietnikiem lub kamieniem wypaczajac zawiasy niszczysz mienie to tak za takie pIcie nalezy się mandat i palowanie bo jeśli siedzisz z kumplem palisz szluga w spokoju i pijesz piwko to nikt ci mandatu nie wypisze jedynie upomn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

AFMF kolego mój drogi chyba się trochę zagalopowałeś... Otóż od ustalania prawa w naszym kraju jak na razie to jest Sejm na Wiejskiej w Warszawie ,a nie forumowicze 4lomza :)
Jak masz jakieś obiekcje odnośnie "czy ma być mandat czy nie" to wybierz się pod Sejm z transparentem.Może ktoś zwróci na Ciebie uwagę i zmieni prawo tak,że będziesz mógł wiadrami wódkę chlać na ulicy. Jak na razie grozi za to grzywna 100zł i masz się dostosować,a jak dostosować się nie chcesz to asta la vista do jednego z ciepłych krajów afrykańskich i po sprawie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Jeszcze jedno. Widzę,że niektórzy wypowiadający tutaj się ludzie piszą z sensem i mają pojęcie o czym piszą. Jest też jednak część dzieciuchów,którzy wywalają swoje frustracje na tym forum.
Nie stać Cię jeden z drugim,żeby powiedzieć w twarz strażnikowi albo policjantowi to co tutaj wypisujecie ? Naprawdę zapytaj czasem jeden z drugim,a może kiedyś ktoś Ci wytłumaczy dlaczego tak ,a nie inaczej.
Tak jak napisałem wcześniej to,że jesteście jebani przed służby porządkowe to tylko i wyłącznie wasza wina,bo jesteście podpier*alaczami ! Wystarczy spojrzeć ilu z was nawzajem się podpier*oliło odnośnie zeznań podatkowych w Urzędzie Skarbowym ;)

Ludzi takiego pokroju jak piszący tutaj niestety trzeba trzymać krótko za ryj. Cham i prostak musi czuć bata na plecach niestety...
Służby porządkowe powinny was jebać,karać i nie wyróżniać ,a w wolnych chwilach prześladować , bo od tej demokracji to już wam się w głowach poprzestawiało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Panie jkowalski przeczytaj swoj post nim zarzucasz jego nieczytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

aaasss nie składałeś przypadkiem papierów do Policji albo SM? Bo wiesz z takimi referencjami jakie posiadasz (inż WSAgrobiznesu :) mgr Polibudy w B-stoku) to byś się nadawał:) A może składałeś i nie przyjęli? Marnujesz się chłopie w tym browarze. Wykształcenie można zdobyć kończąc szkoły wyższe, a inteligencja jest cechą wrodzoną. Wykształcony to nie to samo co inteligentny. Sorki że odbiegłem od tematu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

zefirek20 '' Wykształcony to nie to samo co inteligentny. ''

Bardzo mądre słowa chłopie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

fazzi nie czytałem wszystkiego tego co napisałeś bo przeczytałem tylko kilka pierwszych zdań i zauważyłem, że pierdolisz, bo nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać mojej wypowiedzi.

aaasss to w takim razie te dzieciaki od ciebie pasowali do rysopisu jak dopiero napisałeś? czyli powinni dostać mandat za piwko, tak;) ? bo już trochę się pomieszało. ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

Zefirek doda też podobno jest inteligentna i co ?.... Bez inteligencji szkoly i tytulow nie zdobedziesz .... Glowe trzeba trenowac bo nawet jak się urodzisz inteligentny to jak olejesz sprawe to się skonczy tylko i wylacznie jako ineligentny glab ktory bedzie się wywyzszal i uwazal za lepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska

po zatym moja inteligencje i wyksztalcenie ocenia i weryfikuje zycie orac pracodawca ktory placi mi bardzo godziwe wynagrodzenie :) kady ma jakies cele i priorytety jestes inetligenty to wykorzystaj ja madrze bo w zyciu po 1 liczy sie papier potem przechodzi to w weryfikacje mozliwosci wiedzy i praktyki.... jesli pracodawca szuka na rynku technologa to mimo iz jestes inetligenty i bys poradzil sobie z zadaniami jesli nie masz wyksztalcenia ktore ustalil pracodawca za MIN np wyzsze to od razu jestes odsuwany za jego brak czyli jesli obok ciebie bedzie stal takze inteligenty ale z wyksztaleceniem to on jest wyzej na piedestale niz Ty takie sa prawa natury :) bierz zycie w swoje rece i nie powielaj schematow na wiekszac sterowanych glabow .... a co do fazziego kolego natknalem sie na post z ktorego mozna wnioskowac iz dostales sie na policjanta....a wiec musiales przejsc testy psychologincze z tego co mi wiadomo...z takimi wypowiedziami jakie tu piszesz bym uwazal na twoim miejscu bo smierdza one rasizmem checia wyzycia i katowania sie nad ludzmi takie psycho wypowiedzi moga sugerowac ze z latwoscia uzylbys palki lub broni palnej a takie typu sklonnosci kandydata od razu dyskwalifikuja wiec na moje oko wystarczy ze ktos z "up[rzejmy" przedstawi wydrukowane twoje posty np. w prokuraturze lub bieglego psychologa latwo mozan by Cie pozbawic z przywileju 15 lat emerytury ............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org