poniedziałek, 23 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psie kupy, ciąg dalszy

http://superlomza.pl/Community/65245,Blog_Wpis,Jak_panu_przeszkadza_to_sobie_pan_sprzatnij_tak_odpowiada_wlasciciel_psa_w_Lomzy_sasiadowi_ktory_zwr.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

no i co to ma byc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

Niepodoba się - niech wraca spowrotem do NY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

W 100% zgadzam się z osobą z tego artykułu. Psie kupy to przekleństwo Polskich osiedli. Jeżeli kochacie tak swoje pieski to i zbierajcie po sobie kupy, albo niech pieski załatwiają się w Waszych mieszkaniach.
Kolejny przypadek gdzie 90% społeczeństwa cierpi przez nieodpowiedzialność tych 10%. Wystarczy tylko spojrzeć jak wyglądają trawniki i chodniki po odwilży. Trawniki wyglądają gorzej niż pola na których stosuje się nawozy naturalne.

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

pewnie, ze tak kazdy powinien zajmowac sie swoim zwierzakiem. Kazdy powinien sprzatac po swoim psie, a jak nie chce sie sprzatac to niech piesek zalatwia swoje potrzeby w duzym pokoju na samym srodku pod zelandolem.
i to bedzie osobista sprawa kazdego wlasciciela czworonoga. Gdzie nie siegne wzrokiem to psie gówno. zdaza sie ze piesek nie zdazy to wiondzie albo wklatce sie wysra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

Ludzie pewnie i sprzątaliby psie kupy gdyby miasto im to umożliwiło ;] Co z tego ,że ja tę kupę sprzątnę jeśli nie mam gdzie jej wyrzucić,bo do najbliższego kosza na osiedlu jest 300m, mam tę kupę schować sobie w kieszeń... ? Żeby coś egzekwować trzeba najpierw samemu poczynić jakieś kroki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

"zelandolem", "wiondzie", "wklatce" - sorry, co to za "jenzyk"???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

To wlacaj do Amelyki jak nie do pomyszlenia sze tak srają tuta psy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

Polaczkowa mentalność..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psie kupy, ciąg dalszy

Dla mnie nie jest problemem pokonanie 300 metrów by wyżucić sprzątnięte po moim psie odchody , ale trochę się zgadzam z tym że jest za mało śmietników .Z tego co wiem nie będzie wiecej bo to spółdzielnie płacą za wywóz śmieci i sprzątanie a jak wiecie robią to jak najniższym kosztem i takie to błędne koło.Tutaj chodzi o edukacje z którą u ludzi kiepsko niestety. Dawajmy przykład że dbamy o swoje podwórka i sprzątamy po pupilach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org