niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Postanowiłem założyć instalację gazową LPg do samochodu i nie wiem gdzie najlepiej to zrobić, ewentualnie jakiej firmy instalację włożyć.
Macie może jakieś doświadczenia z firmami w Łomży lub okolicach trudniącymi się tym? Gdzie i co polecacie, gdzie odradzacie? Czekam na opnie Forumowiczów :)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Jesli Twoj samochod w miescie pali nie wiecej niz 10 l. to zastanow sie czy warto... No chyba ze chcesz zalozyc gaz sekwencyjny za 4000 zl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Mój samochód pali mniej, ale przeliczyłem że warto :) A instalację gazową chcę raczej tańszą niż sekwencyjna :) Myślę, że 1800 zł to max.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Spróbuj u ,,Kubusia" w Piątnicy jak się jedzie z nowego mostu w strone Drozdowa.Facet jest do rzeczy i idzie się dogadać jeśli chodzi o cenę.Na senatorskiej też niczego sobie instalacje zakładają.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Witaj. Ja proponowałbym się przejechać do firmy Mac&Rob na Senatorskiej 13 koło III LO, wg mnie to są najlepsi fachowcy w Łomży od 9 lat. Ja i kilku moich znajomych robliśmy u nich istalacje w przeciągu kilku lat i w tym roku również. Naprawdę bezproblemowo, a i obsługa fachowa :) Zawsze jakiś rabacik można wytargować. I nie ma tak, że za jakąś poprawkę czy ustawienie czegoś biorą kasę ... Nie znam lepszej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Na Senatorskiej robią solidnie. Tak jak pisał makmarc, za poprawki i ustawienia nie biorą kasy !!!
A ceny? - dobra instalacja nie może być tania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Jesli nie zalezy Ci na dynamice samochodu to zaloz za 1800. Ale licz sie z tym ze osiagi spadna :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Albo przeprogramuj silnik na paliwo 102 oktanowe :D I wtedy nic nie stracisz :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Ja zakładałam w dwóch samochodach na Senatorskiej i polecam, szybko i solidnie. Za instalację płaciłam 1800 chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Mam 2 auta robione na Senatorskiej, żadne nie straciło na mocy i skuteczności, a czasem zastanawiam się, czy auto jedzie na faktycznie na gazie czy na benzynie, bo wydawałoby się, że ciągnie lepiej. Silnik nie traci, a szybko się zwróci taka instalacja. Polecam wszystkim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Witam
Potwierdzam co pisali przedmówcy, LPG w łomży tylko na Senatorskiej, dobrzy fachowcy , znają sie na rzeczy. Tylko trójniki do parownika koniecznie metalowe !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

makmarc, wiadomo ze wszystko zalezy od samochodu. A moze zalozyles instalacje sekwencyjna ;] ? W starszych samochodach wyraznie spadaja osiagi. Jak jest z nowszymi to do konca nie wiem :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

fabian
Dlaczego trójniki muszą powinny być metalowe? Możesz to wyjaśnić?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Na senatorskiej i kropka......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

pinokio w jarnutach jest niezły ale sam zakładałem u walusia niemam problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

wszyscy pisza na senatorskiej dlatego ze nikt gdzie indziej nie zakladal!!!! owszem dobrze robia tylko licz sie z tym ze jak pojedziesz na regulacje to bedziesz czekal albo caly dzien albo i dwa dni, oprocz senatorskiej- ich byly pracownik zaklada gaz w piatnicy zaklad wlasnie ktos juz wspominal KUBUŚ bedzie rownie solidnie a do tego taniej!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

chyba na senatorskiej :P od tego ile zaplacisz to zalezy jeszcze jaki masz samochod.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?


A co myślicie na temat zakładu na ul. Strzelców Kurpiowskich? Ponoć cieszą się dobrą opinią. Cena wyższa niż u Walusia na Senatorskiej ale to ma być uzasadnione lepszymi podzespołami instalacji...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Ja- wszyscy pisza o senetorskiej ,bo nie tylko tam zakładaja ale własnie wszyscy tam reguluja,jestem tam czestym gosciem i widze jak Maciek albo Robert przez cały dzien od komputera nie odchodza .Takze licz sie z tym ze gdzie indziej załozysz ,a na senatorskiej skonczysz.Owszem paru ich pracowników prubowało działac lub działa na własna reke ,ALE PAMIETAJ ZE ONI TYLKO MONTAZYSTAMI BYŁI NA SENATORSKIEJ i STALI DALEKO OD KOMPUTERKA,a przy regulacjach stoja zawsze ci sami i za to ich doceniam .A co do strzelców kurpiowskich to chłopaki tez sa ok thompson ,cena jak sie potargujesz to taka sama jak wszedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

A co do czekania to u kazdego mechanika czekaja zawsze takie tępe strzały ,co to telefonem sie nie potrafia posługiwac-Panie zajrzy pan jechałem cos sie zepsuło,napraw pan od reki bo ja czasu nie mam ,bo mnie sie w domu mleko przypala itp.Człowiek chcac nie chcac zajrzy ,a jak przyjedzie ci umówiona osoba chcesz do niej przejsc to ci taki typ wyskakuje z tekstem ze zajrzałes rozgrzebałes to teraz skoncz bo mu sie spieszy.Czasami trzeba spojrzec ze strony mechanika,nikt nie ustawia sobie 20 samochodów na placu zeby na nie popatrzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Pytanie nie "gdzie" tylko "jak".
Odpowiedź: szybko.
Już niedługo za same świadectwo homologacji trzeba będzie wyłożyć 1600zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

keicam!!!
a ja uwazam ze ty poprostu jestes ich kolega i dlatego tak zachwalasz, wlasnie niektorzy zaczynaja robote tylko po to zeby ktos nie jechal gdzie indziej i to coraz czesciej aha no i tobie jak sie cos zepsuje to pewnie nie jedziesz tylko czekazs tydzien az znajda czas, ja sie chlopie zawsze umawiam bo mam swiadomosc tego ze nikt nie zoci wszystkiego i nie zajmie sie moim autem ale niestety te godziny umowione tez jeszcze nigdy sie nie zgadzaly a jezeli chodzi o komputerki to jak bys mial pojecie to niestety nic trudnego podpiac face do kostki i odczytac checka!!! i ich spec od kompow nie wiem czy wiesz ale tez ma juz swoj biznes i to najlepiej prosperujacy w lomzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Do ja :-
- a ja uwazam ze ty porostu jestes poprostu kolega -kolezanka(piszesz bardzo bezosobowo) Kubusia i dlatego go tak zachwalasz,własnie niektórzy zaczynaja robote nie wiedzac na co sie porywaja i robia to taniej tylko po to zeby ktos nie jechał gdzie indziej.SWIETE SŁOWA.
- pewnie ze to moi koledzy ,zreszta Adas czyli Kubus to tez mój przyjaciel.Na strzelców chłopaki tez w porzo i Wojtek w piatnicy tez ok.Ale zauwaz ze nie pisze o nikim ze tam jest beee a tam dobrze.temat był gdzie robia gaz dobrze,a ty wyjezdzasz z tematem ze nie ne senatorskiej bo ci za długo czekac kaza.Napisz konkretnie ze KUbus jest OK ,robie tam samochód i jest spoko,i nie bede sie czepiał.Zawsze wkur..li mnie ludzie co zaczynaja od tego gdzie on był i co mu na diabła inni narobili a puzniej zachwalaja jakiegos innego mechaniora .Zrobił zle to nie jedz tam wiecej,koniec kropka
-jesli chodzi o komputerki to niestety mam pojecie ,jesli w twoim mniemaniu naprawa wyglada na odczytaniu checka to znasz sie na mechanice jak ja na koniach.wystarczyło by przepiac ksiegowej interfejs do biura i przez megafon mogła by informowac kilientów co jej na monitorze wyskakuje
-kolega ,który ma swoja działalnosc i najlepiej prosperujacy biznes nie pracuje z nimi od ponad roku ale cały czas sobie pomagaja na wzajem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

A te tepe strzały w zaden sposub nie odnosiły sie do ciebie ''ja''Chodziło mi o to ze przez takich ludzi (co nie wiedza co z telefonem zrobic)i ty i oni maja cały dzien utrapienie.Skoro wiesz jak jest u nich ,to pewnie nieraz widzisz jak wiezdza po 5 fur na raz w brame i wtedy jest metlik,wszyscy głupiejaNie zdarzyło mi sie ,zeby chłopaki siedzieli ,pili sobie pifko,a klijent czekał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

ostatnio parę razy jechałem koło zakładu na senatorskiej
zastanawia mnie ilość stojących tam aut z podniesionymi maskami które pewnie czekają na regulację?
skoro tyle tych aut wymaga poprawki z tego wniosek, że instalacje gazowe chyba nie są aż tak niezawodne jak benzyna?
może to jest tak, że jeździ się na gazie taniej ale wymaga to ciągłego doglądania?
kto jest w temacie niech coś napisze na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

To że autka stoją to fakt, iż codziennie schodzą im od 4 do 5 aut, przy czym robią to porządnie. Wiadomo jest, że odrazu po założeniu gazu, trza wszystko dobrze wyregulować, a potem jeździć :] Zawsze można podjechać i wszystko sprawdzić nie odpłatnie. I to się chwali również. Nie widziałem, żeby ktoś długo czekał ... poprostu nigdy. Nawet nowa pani z Mac-Robu błyskawicznie wystawia co trzeba, więc ich polecam. Nie widziałem w Łomży takich fachowców, jak oni :]

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

tak się składa że byłem dzis na senatorskiej i dowiedziałem się że trzeba czekać trzy tygodnie w kolejce żeby założyc gaz do autka, a ceny takie same jak wszedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Zgadza się, ale jak przyjedziesz z czymś po założeniu nigdy nie czekasz. A jak myślisz, o czym świadczy taka kolejka hmmm ?

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

wiekszosc poleca zakląd za senatorskiej !! ja go odradzam !! brat zaklądał gaz w matizie po 1 naprawde duzo palił (ale po przejechaniu kilku tysiecy km unormowało sie to) po 2 kiedys musial jechac do mechanika z czyms innym i kable ktore znajdowały sie pod maska (taka grupka) poprostu rozleciała sie !! odpadł 1 czy 2 kable i nie wiadodmo od czego ale pozniej jakois doszli !! po prostu kable nie były lutowane tylko łapane recznie !! poza tym zgzdam sie ze duzo osob reguluje tam gaz no ale to juz jest mozna powiedziec normalne !! ja osobiscie polecam zaklad na strzelcow kuriowskich i w piatnicy (jadac w "gore" za sklepem po lewej stronie takim wiekszym uliczka a pozniej w prawko- nie wiem jaka to ulica :) ostatnio tam załaozyłęm i jest bardzo dobrze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

mam matiza w rodzinie i pali 8-9 l/100km paliwa, to gazu łyknie pewnie ok 10l, a więc zależy co ktoś rozumie przez słowa " dużo palił" a matizem pomyka starsza osoba a więc jazda w stylu kapelusz, ja osobiście mam seicento sporting i średnio w mieście wychodzi ok 10l/100km mało to czy duzo niewiem widocznie tyle potrzebuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

niech sobie zakłada każdy gdzie chce :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Zurcio napisał:


wiekszosc poleca zakląd za senatorskiej !! ja go odradzam !! brat zaklądał gaz w matizie po 1 naprawde duzo palił (ale po przejechaniu kilku tysiecy km unormowało sie to) po 2 kiedys musial jechac do mechanika z czyms innym i kable ktore znajdowały sie pod maska (taka grupka) poprostu rozleciała sie !! odpadł 1 czy 2 kable i nie wiadodmo od czego ale pozniej jakois doszli !! po prostu kable nie były lutowane tylko łapane recznie !! poza tym zgzdam sie ze duzo osob reguluje tam gaz no ale to juz jest mozna powiedziec normalne !! ja osobiscie polecam zaklad na strzelcow kuriowskich i w piatnicy (jadac w "gore" za sklepem po lewej stronie takim wiekszym uliczka a pozniej w prawko- nie wiem jaka to ulica :) ostatnio tam załaozyłęm i jest bardzo dobrze
-Twoje argumenty zeby tam nie jechac powaliły mnie na kolana,jeszce nie moge sie podniesc i otrzepac.BRATU DUZO PALIŁ ALE PRZESTAŁ-niesamowita historia,pewnie mu chłopaki chipa na te pare tysiaków zamontowali zeby sie lepiej dotarł.KABLE SIE ROZLECIAŁY NIE WIADOMO OD CZEGO-od grzebania przez tych innych mechaników,skoro mechanior nie wie od czego sa to po h.u.j. łapy tam wsadza.I ogulnie to moze niech brat sie wezmie za odradzanie, a ty sie wez za robote ,a nie ludziom marke psujesz.Mozna gadac i gadac a do nie których to ni h.u.ja nie dociera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Zgadzam się z Keicamem :) Nie robię przecież tutaj żadnej reklamy, ale będę ich bronił do upadłego. Może Twój brat poprostu trochę schudł i spadło spalanie w aucie :] Swoją droga trochę dziwne, że matiz tyle pali na benzynie :> Jak się robi w jednym zakładzie gaz, a potem ktoś obcy grzebie przy tym i ma się pretensje do fachowców to coś jest nie tak. Ostatnio był taki numer i koleś raz dwa się uciszył :) bo nie miał racji. Chłopaki z Mac-Robu przykładają się do roboty porządnie.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

mechanicy nic nie grzebali przy kablach (wymieniali uszczelke pod głowica) przypadkiem ktos zachaczyl i kable sie rozłączyly !! a nie wiedzieli od czego to bo nie sa specami od tego !! nie wydaje sie wam ze takie kable powinny byc lutowane ??? zeby takich historii nie było ?? no ale niestey nie były i sie rozląnczaja !! i nikomu nie robie reklamy !!! poprostu mwoei jak jest i jak to wyglada !! keicam i o jakiej ty robocie mowisz ?? a słowo "ogolnie" to pisze sie przez Ó pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

U mnie ogulnie to sie pisze ogólnie jak tak faktycznie jest,jak tak nie jest to sie pisze tak jak jest ogulnie.Kable powinny byc lutowane w kazdym zakładzie,który sie gazem zajmuje ale nie napisałes,czy w tych innych to ci lutowali te przewody o których mowa czy tez na twoje zyczenie tak było.Ogulnie to nikomu nie robisz reklamy tylko antyreklame,takze zastanów sie co piszesz .W d.u.p.i.e. mam czy sie rozłanczaja .Jak rozbieram silnik to biore pod uwage ze pare przewodów moze sie rozłaczyc np autoalarm,jak sie polutuje to sie wyrwie wtyka pod deska i wtedy twoi mechanicy powiedza ze to wina alarmu tak?I co napiszesz ze SEO to lipa bo sie "niechcacy rozlutował"?A o robocie mówie bo to twój brat miał problemy z gazem a nie ty ,wiec moze brat cos madrego napisze,a nie ty za brata.Duzo kosci w aucie jest spinanych na styki , w niczym to nie przeszkadza ,a nawet pomago bo łatwiej rozebrac silnik,takze nie widze problemu ze styki sa nie polutowane,a sa na skretke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Widzisz, sam się przyznałeś do tego, iż inni mechanicy grzebali pod maską. Skoro są tacy dobrzy i rozłączyli kable, to czemu nie potrafili tego zrobić tak, jak było ? Poza tym jak chciałeś, żeby kable były lutowane, trzeba było o tym powiedzieć. Przecież łatwiej nawet jest rozebrać wszystko, gdy nie są. Nie rozumiem, skąd te dziwne pretensje i naskok na chłopaków z Senatorskiej :/

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

a ja widze problem bo styki powinny byc lutowane a nie na skretke !! nikomu nie robie reklamy ani antyreklamy !!! poprostu taki jest temat na forum i ludzie sie wypowiadaja gdzie zakłądali gaz gdzie polecaja zakłądac a gdzie nie !! czyli tak jak ja wiec co sie czepiasz !!?? ja sie wypowiedziałęm i mam do tego prawo !! i czemu tak bronisz tego zakładau pewnie jestes pracownikiem !! (wtedy było by wszystko jasne) a jak nie jestes pracowanikiem tylko zakładałes tam gaz to napisz ze u ciebie zakładali jest wszystko ok i polecasz !! i bedzie ok !! nikt sie ciebie nie bedzie czepiał !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Ile razy mam pisać, że zakładałem w nie jednym aucie gaz u nich :/:/ I u mnie jakoś lutowali co trzeba, a tam gdzie nie ma takiej potrzeby, to nie. W razie czego to oni tam powinni zaglądać, a nie jacyś inni mechanicy.

Poza tym czytaj wszystkie posty w tym temacie (pisałem chyba 2-krotnie, że robiłem u nich autka). Niech żyje spostrzegawczość :]

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Jeszcze sie duzo musze uczyc zeby gaz montowac,czepiam sie bo jestem strasznie czepliwy,a nie lubie jak ktos opowiada ze cos tam komus sie zepsiuło i juz jest sposob zeby komus łate przypiac.Tez pisałem wczesniej ze głeboko mam to kto i gdzie ten gaz załozy,znam sie chyba ze wszystkimi chłopakami na stopie przyjacielskiej,a ze branza jest mi bliska to bede bronił ich jak leeew,dlatego miałem goraca prosbe zeby polecac warsztaty,a nie odradzac,bo opierasz sie wtedy na jakims pojedynczym przypadku i to nie swoim a twojego brata,moze własnie u niego był jakis problem i chłopaki zapomnieli (lub zrobili to celowo)polutowac ten przewodzik czy co tam bys sobie zyczył,takze zaden argument do tego zeby komus odradzac ten warsztat,albo to ze duzo pali ,jeszcze mi sie nietrafił klijent zeby w rozmowie o gazie powiedział ze mu mało pali.I tyle ...chciałem powiedziec a gaz załozyłbym pewnie w ...porzadnym zakładzie montazu gazu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

TIP TOP na nowogrodzkiej, bardzo tanio i solidnie, POLECAM

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

W końcu wysłali kogoś z Tip Top, żeby się zareklamować :) Szczerze ... Czekałem na ten moment :]

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

niestety ale firma Tip-Top twierdziła stanowczo że jednej żeczy się nieda bo nie i koniec dyskusji, a inna firma zrobiła to bez żadnych problemów, jednym słowem dało się .............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

O instalacjach gazowych w samochodzie koniecznie poczytaj tutaj: http://gazeo.pl/lpg/jaka-instalacje-gazowa-wybrac-lpg-problemy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

O instalacjach gazowych w samochodzie koniecznie poczytaj tutaj: http://gazeo.pl/lpg/jaka-instalacje-gazowa-wybrac-lpg-problemy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Autor: Zdzis.Ka

bijesz posty wszędzie gdzie popadnie !!!!

- cel ????

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Kolejny troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Jak chcecie instalować staga, to najlepiej w autoryzowanym serwicie AC, u producenta najlepiej. Tutaj http://www.ac.com.pl/pl-klienci-siec-serwisow-stag mają mapę, gdzie są ich serwisy, w każdym województwie jest kilka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć instalację gazową LPG do samochodu?

Mi tu w Łomży zakładali zestaw Optima w SIMPLEX-GAZ i jest ok, to nowa generacja więc auto nie straciło na dynamice a oszczędność kosztów paliwa to w moim przypadku 200-300zł miesięcznie a więc opłaca się

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org