piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak w Łomży znaleźć pracę.....

może ktoś mądry mi odpowie.... Proszę o poważne odpowiedzi od poważnych ludzi bo żygać już mi się chce jak mam wysłać kolejne CV.
Ostatnio byłam pierwsza po mnie jeszcze ze 300 osób złożyło co się okazalo że ogłoszenie dane dla formalności bo tak trzeba było a kandydaci już duzo wcześniej zostali wybrani i przeszkoleni na to stanowisko poprostu żenada

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

dziwisz się norma a dla zamydlenia oczu było ten niby konkurs na stanowisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

właśnie wiec stad to moje pytanie "jak w Łomży zanleźć pracę?"

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

~cienona a jaka posada Cie interesuje w budżetówce czy pywatnej firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

w lomzy niema roboty i basta zaraz odezwie sie jakis madry co powie ze ma i na dodatek niezle zarabia nie watpie ze w lomzy jest grupa osob co naprawde dobrze zarabia ale to jest margines z tego co zauwazylem to dzieje sie tragedia robota za 1000zl a ludzie wala drzwiami i oknami nie wroze nic dobrego bo jak narazie kreci sie caly biznes poki mlodzi wyjezdzaja za granice wracaja z kapitalem i z mysla ze cos podlapia i beda zyc w kraju ale po kilku miesiacahc orientuja sie ze kasy niema i perspektyw niema i wracaja za granice ale nie popelnijaa tego samego bledu i juz tu nie wracaja ciekawe zjawisko pustoszenia miasta moznaby zauwazyc jakby wszelkie pieniadze zarabiane za granica nie trafialy na nasz rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Tak naprawdę to nie ma znaczenia czy budzetówka czy prywatna firma ważne żeby ją znaleźć chciałabym poprostu pracować 6 lat prowadziłam kadry płace zus itd a drugie 6 szukam i poprostu wariuję.
BRAK NIKA chyba masz rację a najcześciej po daniu ogłoszenia zgłaszają się z propozycją matrymonialną poprostu żenada ......

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

szukaj w urzędzie pracy ,w końcu ten urząd pocoś jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

RINO69 urząd pracy??????????????????????????????????? ni wiesz co mówisz no własnie po co on jest dobre pytanie

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Brak Nicka - ależ inteligentna wypowiedz, a cóż za składnia , jedno zdanie wielokrotnie złożone, jestem pod wrażeniem !

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

do BRAK NICKA... z taka pisownia i takimi bledami nie znajdziesz pracy, niestety ;( za slownik i do nauki, proponuje niezbedne minimum czyli pisownie jezyka polskiego. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

widzisz tak sie sklada ze akurat nie szukam pracy bo jestem byc moze nawet twoim szefem a ty nawet o tym niewiesz;D i mala konkluzja jezeli uwazasz ze jestem deb..em to kim ty jestes jezeli pracujesz u mnie ??? odpowiedz sobie sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Tu roboty nie ma i nie będzie.
Po prostu wyjedź z tego zapyziałego grajdołu... Innej rady nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Hmm no tak kłócą się a ja chciałam tylko wiedzieć jak w Łomży znaleźć pracę, może któryś z tych ukrytych szefów mi ją da zamiast się kłócić :))

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

MarCo wyjechać nie mogę :( mam dziecko i chorego ojca

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Uhu huuu, "brak nicka" a ja Ciebie miałem za półgłówka, a Ty jestes ktoś , Ty jestes biznesmen , lokalny przedsiębiorca, wspierający miasto i dający miejsca pracy, no to super , uspokoiłem sie wewnętrznie iż tacy ludzie udzielają sie na tym forum - bedzie dobrze.

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

nie da rady

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

ciągle i uparcie wysyłaj CV, może kiedyś ktoś do ciebie zadzwoni!? Ze mną tak było, im dłużej tym większego miałam doła, po 3 latach chip chip hura!!!!Życzę powodzenia- wszystkim szukającym pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Z pracą w Łomży jest ciężko. Warto poszukać w Ostrołęce. Mi się udało. To miasto rozwija się szybciej od Łomży. Co kilka dni czytam na ostrołęckim portalu o nowych inwestycjach, małych i naprawde dużych. Gdy otwieram łomżyńską gazete tylko korupcja, afery i zatrudnianie rodzinki w ratuszu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

PÓJDZ DO PRACODAWCY NA KOLANACH. POWIEDZ, ŻE NIE CHCESZ PIENIĘDZY I BĘDZIESZ ROBIŁA CAŁY DZIEŃ I WSZYSTKO CO OWEMU SIĘ NA MYŚL WPADNIE. WTEDY ZNAJDZIESZ PRACĘ OD ZARAZ.
ŁOMŻYŃSKIE CWANIACZKI Z MIODEM W USZACH TYLKO NA TO CZEKAJĄ.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

panTIKTAK Ci powie, on ma 10 zmysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

a ciałko zawsze w cenie i porządane jest zawsze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

alwaro przecież nic nie stoi na przezkodzie zebyś swoje sprzedał moje nie jest na sprzedaż powodzenia

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

współczuje tylu lat szukania
Lanek, no nie wiem czy w tej Ostrołęce tyle jest pracy,kolega tam mieszka i tam szuka i w Łomży,i mówi zupełnie co innego.
tylko, że u nas po zamieszczeniu ogło choćby tu, ludzie tel. nie odbierają

a urząd pracy to smiech na sali, te ich nr i w ogóle - szczerze to mają w tym roku mieć o wiele mniej kasy niż w tamtym, nikomu zle nie życze, ale spadna ze stołków i w końcu może będą to robić co powinni w ramach swojego wynagrodzenia.
choć pewnie to odbije sie na mniejszych umowach na np. staze itp. bo mają wprowadzić nowy warunek podpisywania um. o staż - warunkiem ma być zatrudnienie wcześniejszych stazystów w danej firmie- czyli Ci co biora tylko stażystów juz tak sobie brac nie będą mogli.
okaże się co z tego wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

jakby ktoś coś wiedział słyszał itd dajcie znać na gg naprawdę jestem już zrezygnowana i u kresu sił :(( gg 7299798 dzięki

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

rn2002@interia.pl

Cienona, wrzuć na ten adres swoje CV, spróbuje przeanalizowac i co nieco doradzic, ale aby cokolwiek mówić musze zobaczyc twoje doświadczenie,

Wrzuć równiez przykładowy list jaki dołączasz przy wysyłce CV

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

W Łomży większość prywatnych firm, potrzebuje ludzi tylko do pracy, bez chęci zapłaty, na czarno, za minimum, bądź poniżej minimum. Oto przykład jednej z nich:

Obiecywali 200 miejsc pracy, utworzyli 8... za pieniądze PFRON i Urzędu Pracy i zniknęli!


Firma Iconn Sp. z o.o. rok temu zaistniała w Łomży dzięki wywiadom prasowym, udzielanym przez jej przedstawicielki, w których obiecywały utworzenie w byłym klubie Atom przy Pepeesie (ul. Poznańska) call centre z 200 tzw. telemarketerami. Centrum zaczęło działać w marcu. Ci którzy podejmowali pracę na umowy o dzieło, w tym studenci, szybko rezygnowali z jednym słowem na ustach: „ściema”. W tym czasie firma złożyła w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży projekt na sfinansowanie utworzenia miejsc pracy dla kilkudziesięciu niepełnosprawnych i bezrobotnych. Łomżyński PUP bardzo ostrożnie na początek podpisał umowę na 8 miejsc pracy, w tym 6 refundowanych przez PFRON. 8 osób niepełnosprawnych z rejestru bezrobotnych otrzymało skierowanie do pracy w call centre od 1 czerwca 2010 roku. Umowy o pracę za najniższe wynagrodzenie brutto na 2 lata podpisał z nimi Andrzej Chrostowski, ale nie jako przedstawiciel Iconn, lecz zarejestrowanych w Warszawie spółek Forest Home i Euro Everest.

Jak się okazało, były to jedyne stałe umowy o pracę na zapowiadanych 200! Szefowała interesowi w Atomie Jolanta Pogorzelska, która podobnie jak Andrzej Chrostowski, wcześniej „działała” w Ostrołęce, gdzie w 2007 roku obiecywała utworzenie aż 800 miejsc pracy w call centre! I też znaleźli się tacy, co jej uwierzyli. .„Dwa razy wpłacili pobory na konto. Potem przestali, trzeba było się wykłócać, żeby coś zapłacili z ręki do ręki. Za listopad już nie zapłacili składki ZUS, a z poborów dali tylko 500 zł zaliczki”, relacjonuje jedna z zatrudnionych na skierowanie z PUP. Przed Bożym Narodzeniem firma zawiesiła działalność rzekomo z powodu przenosin do nowej siedziby. Atom opustoszał. Gdy po Nowym Roku pracownicy poszli do pracy, zastali zamknięte drzwi. Pozostali z nierozwiązanymi umowami o pracę, bez wypłaty i ubezpieczenia zdrowotnego. PUP zawiadomił Państwową Inspekcję Pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Niezłe cyrki, widzę że jaja niezłe odstawiają, tylko zajeb... w łeb takim oszustom to nauczą się kombinowania. Mnie jak by jakiś pracodawca w uja zrobił to bym chyba powiesił za torbę aż by swoim nasieniem żygał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Zapytaj w ratuszu czy jaki doradca doradcy nie potrzebuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

hahahaha :D dobre, to może ja się tam zgłoszę,chociaż nikłe szanse że coś będzie, za cienki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Ardea baaaaaardzo śmieszne mam nadzieję ze masz pracę i że jesteś szczęsliwa/y pamiętaj że zło zawsze się odwróci .....do Ciebie

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

cienona
w przeciwienstwie do Ciebie nikomu zle nie zycze i w niczyim kierunku go nie puszczam,a ze potepiam nepotyzm to akurat mi wolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

a co byś chciała robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

PRACOWAĆ

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Szukajcie, a znajdziecie...

Ja Ci w Dupę, Ty mi Loda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

1) Trzeba postawić na dobrego teścia lub jeśli jesteś jeszcze panną dobrze wyjść za mąż, bo w Łomży preferowana jest przede wszystkim polityka prorodzinna.
2) W ostateczności zwrócić się do "ciężko pracującego i nie pierdzącego w stołek", bo włazidupstwo jest w Łomży mile widziane.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

wyjezdzmy wszyscy z tej dziury bedzie FAAAAZZZZZAAAAAAAAAA:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

dziura to za mało powiedziane!!!!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

addamos ty jednak jesteś kretyn dyskusja z "tobą" nie ma sensu aż cię żal

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Re: ~cienona
-----------------

Dyskusja z toba to czysta przyjemnosc.
Najpierw piejesz peany na czesc nie wiadomo kogo, a potem odrzucasz dobre rady.
Rynek pracy w Lomzy to nie je bajka, to jebitwa.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

....pracować.....
A ja właśnie chciałbym legatować, leżeć, obijać się, odpoczywać, wypoczywać, spać - bo pracy mam po dziurki. I może to jest tajemnica do odkrycia.
Zapytam inaczej: co umiesz robić?
Obawiam się, że "pracować" to zbyt mało precyzyjna odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

W Łomży jest nieodpowiednia atmosfera do prowadzenia interesów zaczynając od wysokich cen wszystkiego co w takiej miejscowości jest dziwne, a kończąc na tym, że można być zniszczonym przez tubylcze lobby starych wyjadaczy, którzy nie postępują zgodnie z zasadami wolnej konkurencji (oni mają znajomości wszędzie zus us pup ip i dzięki temu mogą skutecznie działać na niekorzyść nienależących do "kliki")

Łomże pod tym względem od Ostrołeki dzielą lata świetlne chociaż to tylko 30 km.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

To oddaj mi swoja pracę umiem pracować a czego nie umiem to szybko się uczę

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

ja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

A ja właśnie dzisiaj dostałem pracę w Warszawie,w dość dużej firmie.
Na Łomżę już mi się nie chce patrzeć,ponad 3 miesiące szukania pracy to jest czysta przesada,wstyd żeby młoda osoba nie mogła się wykazać pracując i coś tam przy tym zarobić zatrudniając się na stałe z umową jak człowiek.
Wystarczą chęci,jeśli nic nie trzyma to troszkę się wychylić poza Łomżę i pracę uda się znaleźć,plus swoje auto i nie ma problemu.

Łomża i okolice to sami wyzyskiwacze,dodatkowo chcieliby żeby im buty czyścić językiem za 40zł dniówki,pasowałoby,wiem jak jest,trochę się pokręciłem,u cwaniaków robić mi się nie chcę bo znikają chęci i nie tylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Koniecznie zajrzyjcie sobie na portal MonsterPolska. Jest tam wiele ogłoszeń o pracy oraz znajdziecie tam porady. Szczególnie polecam artykuł dotyczący sposobów na usprawnienie poszukiwań pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Tutaj macie świetny przykład - http://www.gigroup.com.pl
Pewnie, że wiele zależy od danego przypadku, ale do wielu firm można się dostać jedynie przez agencje pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Pracę można znaleźć. Pytanie jak będzie ona płatna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

szukaj online :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Po pierwsze, żeby znaleźć prace trzeba wyjść z domu... Pracowałam tu w 3 roznych miejscach, dodam ze nie miałam żadnych znajomości. Nie miałam większych problemów. 2 tyg to był max na znalezienie pracy. Tylko ze cv dostarczałam osobiście, a nie wysyłałam mailowo. Polecam spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Duzo zalezy od samej pracy i naszych kwalifikacji, ale często fajnie jest miec jakis pomysł na prezentacje siebie. Ładnie zrobione cv czy wizytówka może sprawić, ze zostaniemy troche wyroznieni wsrod innych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

1. Napisać cv
2. Wysłać cv
3. Odebrać telefon
4. Przygotować sobie podstawowe informacje o pravodawcy
5. Przyjść na umówione spotkanie
6. Wyglądać tak jakby zależało Ci na pracy
7. Odpowiadać na pytania
8. Zadawać pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

dobra koperta lub wyjazd za granicę, małe pytanie, z czego można żyć przez 6 lat szukając pracy?

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

ph konrad poszukuje do biura, szukają do sprzątania pokoi itd, praca jest tylko trzeba do niej iść, pozdro

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Jak przeżyć 6 lat szukając pracy? To przecież jasne. Wystarczy mieszkać z rodzicami. Mamusia ugotuje, posprząta, wypierze, poprasuje i jeszcze wciśnie w rączkę 100zł żeby z kumplami na piwko było.
r_m jak będzie płatna ta praca? Na początek niestety najniższa krajowa - stanowiska prezesów są najczęściej pozajmowane i niestety najmniej rotujące. Jeśli osoba ma doświadczenie zawodowe to w tej chwili warunki może negocjować ( nie dotyczy budżetówki). Oczywiście negocjacje zarobków powinny być realne (stanowisko prezesa nadal jest zajęte więc jego pensja nie wchodzi w grę)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Mimo tego co się mówi naokoło, to aż tak kolorowo nie jest... Trzeba się trochę namęczyć żeby sobie znaleźć jakąkolwiek pracę. Zwłaszcza w takich małych miastach jak Łomża. Sam nie tak dawno miałem z tym spory problem, ale trafiłem na stronę https://www.tworzywa.pl/ i się udało. Trafiłem pracę i to w \"mojej\" branży, jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem właśnie w internecie trzeba szukać najwięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Nie ma pracy? Praca jest, tylko teraz albo ludzie są wybredni, albo dostają 500+ na dziecko i resztę tych dodatków i do roboty nie chce im się iść. Znam trzy zakłady pracy, które poszukują pracowników, tylko chętnych nie ma bo praca za ciężka. Jakie zakłady? Dwie piekarnie, ale nieeeee, bo za rano się wstaje i zakład mięsny, ale nieeeee bo tam zimno. 6 lat szukania pracy i nic nie znalazłaś? Sorry ale w to nie wierze. Słabo szukasz, albo tylko siedzisz w domu i i od czasu do czasu wyślesz gdzies CV. Chcesz żeby pracodawca się Tobą zainteresował? Idź do niego i CV złóż osobiście. Porozmawiaj. Będzie widać, że Tobie zależy. To też świetna metoda na zaprezentowanie siebie zanim zaproszą innych na rozmowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Piekarnie to obozy pracy na okrągło i za grosze! W piekarniach nie ma żadnych CV, rozmów, ram czasowych ani cywilizowanych warunków tylko jak trzeba i rano np się zgłosiłeś każą ci na noc do pracy przychodzić. U nas na południu Polski brakuje ludzi do pracy ,ogłoszenia wiszą wszędzie nawet w autobusach i zjeżdżają Ukraińcy do pracy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Widzicie, ludzie sami się ogłaszają ze szukają pracowników,
tutaj http://www.gowork.pl/praca i na innych tego typu stronach też codziennie pojawia się masa ogłoszeń. Praca jest, trzeba jedynie chcieć pracować. Trochę zaangażowania i naprawdę nie jest ciężko dziś znaleźć pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Wyślij SMSa do Prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

jak nie ma jak jest praca sprzedawać byty w jakiejś galerii sklepie po 24h za najniższą i być niewolnikiem a to zbiory owoców np truskawek pis dał wam tyle pracy od biedy 500pl żyć nie umierać chory kraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Zgłoście się do EuroKadra - na spokojnie dadzą wam zatrudnienie i to na bardzo dobrych warunkach - oczywiście jak na Polskę. Pod tym względem wiele na rynku się zmieniło. Teraz prawie każdy ma szansę na otrzymanie pracy, zresztą - mnóstwo ludzi zmienia ją na lepszą i to przecież normalna kolej rzeczy. Nie wiadomo jak długo sytuacja rynkowa będzie wyglądać właśnie tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

Piszcie nowe tematy zamiast odświeżać stare ochłapy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak w Łomży znaleźć pracę.....

EuroKadra zapewnia zatrudnienie z dnia na dzień - nie ma pod tym względem żadnych problemów, pracę znajdziecie, są bardzo duże możliwości. Jeśli komuś tylko zależy na etacie, to go zdobywa. Nie dawajcie sobie wmówić, że nie ma pracy. Pewnie że ona jest i to można ją ustrzelić na coraz lepszych warunkach. Tak powinno to wyglądać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org