czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Tak jak w temacie, która sala weselna waszym zdaniem jest najlepsza i warto w niej użądzić przyjęcie weselne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Amadeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Nie wiem która jest najlepsza, ale jak przyjdzie ci do głowy Sala Parkowa, to rzuć sie z mostu od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

O losie takich tematow jest juz bardzo duzo i opinie sa swieze!! Wyszukiwarka nie gryzie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

L90A zaraz napiszesz od stompie sale haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

L90A nie ma cwaniaka nad warszawiaka hee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

L90A,piwo stawiasz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

TYLKO KORONA !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

ja też polecam Koronę lub Jędrusia :)

pozdawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Na Zajeździe Ryś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Łomże mogę postawić.
Moim zdaniem Amadeus należy do jednej z najładniejszych, a reszta (jedzenie, obsługa, itp...) czas pokaże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Nie wiem , czy to nie za daleko, ale jest nowa fajna sala w Kolnie . Byłam tam na Sylwestra i było super. Jak sie nie myle to chyba nazywa się Colnus. Reklamy sa na samym wjezdzie,a nawet w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

hym... najlepsza to nie wiem, a możne Retro ? bylem kilka razy tam na weselu , fajny wystrój szamka dobra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

w Kuczynie w zamku poprostu rewelacja szama wysmienita zespół mogą załatwic noclegi w tym samym zamku gdzie sala. lepszego miejsca chyba niema na tą jedną chwile w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Polecam Dom Weselny "CHABEREK" Budy Czarnockie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Autor: L90A (19-01-11 20:31 )
Tak jak w temacie, która sala weselna waszym zdaniem jest najlepsza i warto w niej użądzić przyjęcie weselne?


Autor: 7angelfree (19-01-11 20:40)
L90A zaraz napiszesz od stompie sale haha

Autor: L90A (19-01-11 21:33)

Moim zdaniem Amadeus należy do jednej z najładniejszych, a reszta (jedzenie, obsługa, itp...) czas pokaże

Autor: L90A (22-01-11 22:02)

Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl
---------

No i "od stompił" :) durny temat założony niby z zapytaniem która sala najlepsza, a tak naprawdę powód był inny. Czyżby jedna z tych sal o której mówisz to Amadeus którą zachwalasz kilka postów wcześniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Tak dokłanie ta restauracja. Każda sala ma swój urok i jest dobra, każda z nich wyróżnia się czyms innym co do , jedzenia, obsługi, podejscia do klienta itp. Dla mnie amadeus jest ładną salą i to zachwalałem. Mam ten termin i chce go oddać komuś kto zrobi z niego dobry uzytek i będzie szczęśliwy


23 Lipca 2011r. ODDAM TERMIN ORGANIZACJI WESELA DANN70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

WENECJA JEST THE BEST HAHA ALE TO 90% ZESPOŁU ZASŁUGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Wenecja dobra tylko te schody wąskie,a dobry zespół to połowa sukcesu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Interesuje mnie ten termin . Ale Ty chcesz jakas kase za to odstapienie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

a co myslicie o sali w konopkach pod topolami tej mniejszej z kominem??? i o remizie w podgorzu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

" Wadolek" zapraszam na dann70@wp.pl podam ci numer telefonu i się dogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Pod topolami kiedyś byłem na weselu u brata ciotecznego i jedzenie jest naprawde super. Oczywiscie zespół to kolejna ważna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Sala Parkowa w jedwabnym jest dobra dobre jedzenie a przede wszystkim dużo i nie zabrakło.Kelnerzy mili kulturalni.Sale obydwie ładne jak ktos jest zainteresowany to numer podaje emailem

siema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

pod gruszą jest w pytę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Pod gruszą od osoby ile sobie życzą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

to zależy od ilości osób pijących i szczących!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

A obsługa miła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

sonata w jedwabnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice


Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Odstapię salę weselną w Kisielnicy, termin 11.06.2011 tel 660 779 452

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Po prawej,czy po lewej stronie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Swojska Kuchnia :)

www.swojskakuchnia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Na moim weselu w budach Czarnockich było zajeb*** ( sala świetna i na zewnątrz piękne) ale nie tylko sala się liczy, dużym plusem u mnie był u zespól który naprawdę zrobił wywalona w kosmos imprezę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Sala Colnus w Kolnie.To była bożnica żydowska.
Całkiem ciekawe miejsce na impreze weselną.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Odstąpie sale Pod Topolami duża na 23 lipca 2011 kontakt km-makeup@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

A może te dziewki też odstąpicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

a może potrzebny zespół lub dj. 507607317

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mam do odstąpienia termin 23 lipca 2011r na organizacje przyjecia weselnego w jedenej z sal w Łomży. Szczegóły na dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ja polecam Kasztelan Wiski w Wiźnie przepiękny Zajazd oraz okolica nie do opisania, o jedzenie także należy się nie martwić gdyż na wesela przygotowuję catering jest dużo przekąsek i dań ciepłych przepysznie przyrządzone oto link : http://www.kasztelanwiski.pl/wirtualny-spacer.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ja proponuję Jędrusiową Zagrodę, ale tą nową salę. Jest wyczesana!Amadeus również piękna sala!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Wenecja na Krasce super obsługa i jedzenie wystrój też jest ładny wejdzie 150osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

KASZTELAN - Wizna. i jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Kasztelan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

a ta nowa sala w jędrusiowej na ile jest gości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Najlepsza sala weselna jest to WENECJA.
Rok temu mój brat urządził tam wesele.
Przyjemna jest tam obsługa , duża sala, ładnie udekorowana.
Po prostu polecam

Damian3107

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

witam polecam sale na Nowogrodzkiej "stara waciarnia" jest super to nowa sala bardzo fajnie się prezentuje jest przestrzenna i ma swój klimat :)

Madziula19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

xdkolixd a masz kogos do zaproponowania????? bo ja szukam wlasnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

HUBUS za Ostrołeką piekna sala

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Sala weselna w Morgownikach za Nowogrodem , bardzo fajna i przytulna , no i dobre jedzonko , polecam

karolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Najpiękniejsza sala, wyśmienite jedzenie, przemiła obsługa tylko we Dworze Rogiński w Zabielu www.dworroginski.pl, byłam tam na kilku imprezach i wszystko było jak najbardziej SUPER, polecam

Maja85

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Polecam Karczma Rogiński w Zabielu miałam tam swoje wesele również byłam tam jako gość rewelacja http://karczmaroginski.pl/galeria/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Sala weselna w Morgownikach za Nowogrodem , bardzo fajna i przytulna , no i dobre jedzonko , polecam


hahaha śmiechu warte!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Jak najbardziej Korona, ale też Amadeus niczego sobie :)

Poprosze o waszą opinie - http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Sala Weselna w Motelu Zacisze w Piątnicy. Bardzo dobra organizacja i ładna nowa sala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Na pewno nie korona(aktualnie nazywa sie Perła), chaberek będzie dobrym wyborem ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Gusta i guściki. A ja pochwale sale weselną, w której ja miałam zorganizowane wesele. Sala weselna "gracja" w Kupiskach Starych. Niedroga bo zapłaciłam 120 zł za osobę i 6 dan gorących było:). Świetna obsługa a i właściciel życzliwy i pomocny:) POLECAM z czystym sumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

zacisze chyba kpicie jedzenia jak dla kota polecam pasjonate w nowogrodzie i gracje w kupiskach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Skoro juz jestem to dodam że w podwórku jest przepięknie zaaranżowany ogród.... gdzie mozna usiąść swobodnie porozmawiać, dzieci mają radoche ze zwierzątek które tam są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

ja powiem, że byłam rok temu na weselu w parkowej w jedwabnem i było ok, fajnie, jedzenie spoko smakiem i ilością, a niebawem sama mam wesele w parkowej, więc polecam... i nie jestem reklamą tej sali jak w/w. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Alabastrowa na Przykoszarowej - bardzo ładne wnętrze, tylko nie wiem jak z obsługą i jedzeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Witam,

Z pewnością nie polecam sali KRYSZTAŁOWY DWÓR w GIEŁCZYNIE. Poniżej więcej szczegółów odnośnie sali.

Właściciel Sali Kryształowy Dwór jest bardzo miły, ale tylko do momentu podpisania umowy, tak więc proszę uważać i zastanowić się kilka razy zanim podpisze się umowę. Jeżeli ktoś ma słabe nerwy, to nie polecam współpracy z tym Panem. Nie sądziliśmy z ówczesnym narzeczonym, że większość stresów będzie właśnie dotyczyła spraw organizacyjnych na sali. Było bardzo nieprzyjemnie, ponieważ właściciel nie dotrzymuje ustaleń podczas spisywania umowy, oczywiście ustalenia zawarte w umowie też zmienia przed weselem, tłumacząc się, że "rzeczywistość się zmieniła". To jego ulubione zdanie na każdy temat.

Przy podpisywaniu umowy zapewniał, że np. będzie grill na zewnątrz, natomiast przy ustaleniach menu, powiedział że nie ma grilla i że kucharki mogą na patelni w kuchni zrobić dania z grilla i podać do altanki, jakaś żenada. Usłyszeliśmy, że "rzeczywistość się zmieniła" i grilla nie ma, ale za to są samochodziki spalinowe i poduszkowiec i w trakcie wesela można zrobić sobie zdjęcia z nimi. Tylko, że nam nie zależy na samochodzikach spalinowych w dniu wesela i to my decydujemy jakie atrakcje będą na weselu, a nie osoba, która jak widać ma niewielkie pojęcie o tak dużym przyjęciu. Oczywiście przy podpisywaniu umowy nie mówi, że każda dodatkowa atrakcja jest płatna, np. puszczenie dymu na sali itd., mimo że w umowie było zapisane że korzystanie z wytwornicy dymu jest bezpłatne. Ostatecznie wytwornica dymu była postawiona, ale nie działała…

Kolejny temat to zapewnianie, że stół wiejski robiony jest w sposób tradycyjny, natomiast dowiedzieliśmy się że wędliny brane są z jednej z masarni w Łomży, tak więc czysta masówka i sklepowe wędliny, a nie tradycyjnie wędzone.

Właściciel sali to młody człowiek, który nie ma pojęcia jak załatwia się biznesy rzędu 20-25 tysięcy. Przy kilku wizytach na sali, ani razu nie zostaliśmy poczęstowani chociażby wodą. Najgorsze jest to, jak ze swoich klientów robi głupków i zmienia zdanie co chwila.

Jest to jedna z niewielu sal weselnych w Łomży i okolicach, gdzie dodatkowo trzeba płacić za nakrycia na krzesełka, za nielimitowane napoje w trakcie wesela, konkretna liczbę osób na poprawiny trzeba podać tydzień przed i nawet jednego krzesełka nie dostawią w dniu poprawin. Oczywiście jak kilka dni przed weselem potwierdzą dodatkowe np. 2 osoby, to też nie dostawi krzesła, bo to jest nasze ryzyko, możemy z góry zamówić kilka miejsc dodatkowych. Bardzo nieżyciowy człowiek, nie dbający o dobro klienta, tylko o swoje. Widocznie nie zależy mu na dobrej opinii, mimo że sala funkcjonuje dopiero niecały rok.

Sala sama w sobie jest bardzo ładna, ale przy ustalaniu szczegółów ten pozytyw niknie, bo właściciel ma niestety tendencję kłamania prosto w oczy i wmawiania, że ustalenia były inne, mimo że są zapisane na umowie, a to co nie zostało zapisane, tylko ustalone ustnie, uznaje za niebyłe (bo przecież kto mu udowodni, że taka była umowa?).

Ogromnym zaskoczeniem był fakt, że na stołach nie było kwiatków (w umowie był zapis, że będą). Przy rozliczeniu właściciel powiedział, że kwiatki zostały zakupione, tylko nie zostały postawione na stołach, tylko że nam zależało na kwiatach NA STOŁACH, a nie na zapleczu. (...) Obiecał oddać ten alkohol i nie dotrzymał słowa.

A propo kelnerów, to też pozostawia wiele do życzenia, nie są to wykwalifikowani ludzie, większość z nich nosi po dwa talerze z ciepłymi daniami. Zdarzyło się również dwukrotne upuszczenie tacy z szampanem, natomiast przed naszym pierwszym tańcem, parkiet został sprzątnięty dopiero po naszej uwadze. Kolejnym zaskoczeniem było to, że butelki z colą, spritem i fantą były pootwierane jeszcze przed postawieniem na stół. Na zakrętkach były kody z doładowaniem 2zł do play i to skusiło obsługę, i to się nazywa jakość obsługi…żenada… Oczywiście nie chodzi o te doładowania czy punkty, ale rodzi to podejrzenie o rozcieńczaniu napojów, lub rozlewaniu z większych butelek lub tańszych zamienników.

Dodatkowym minusem jest to, że umowa podpisywana jest z kimś innym, a szczegóły ustala się z kimś innym, a na rozliczenie przychodzi jeszcze inna osoba. Nie ma konkretnej osoby, która zajmowałaby się wszystkim od początku do końca. Nasza dobra rada, to proszę każdą rozmowę nagrywać i każdy szczegół dopisywać do umowy. Pomimo tego, że właściciel obraca dużą kasą, to nie odbiera i nie odpowiada na maile.

Odnośnie minusów przy organizacji wesela w Sali Kryształowy Dwór moglibyśmy jeszcze sporo napisać, ale kilka głównych aspektów poruszyliśmy i niech to da do myślenia parom, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej Sali.

Wszystkich zainteresowanych zrobieniem wesela w tej sali, proszę o dobre zastanowienie się, prześledzenie forum i zebranie opinii od osób, które już organizowały tam wesele. Po weselu powinien być czas na odpoczynek i cieszenie się z tego radosnego dnia, a nie jak w przypadku organizacji wesela w Kryształowym Dworze – czas na denerwowanie się i dochodzenie swoich praw.

Pozdrawiam i bądźcie czujni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ja również polecam Zajazd Kasztelan Wiski w Wiźnie. Naprawdę bardzo ładne miejsce,coś na styl zamku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

to się porobiło ostra reklama sal i jeszcze dj czyżby kryzys w weselach
w Łomży ceny za wysokie byliśmy w zabielu na weselu tam było jedzonko
i 115 zeta

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

JEZELI CHODZI O SALE WESELNA TO ODRADZAM WENECJE NA MALEJ KRASCE-TO SAMO JEST JAK W PRZYPADKU KRYSZTALOWEGO DWORU W GIELCZYNIE I TYLE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

ja nie polecam Rysia, gdy biznes przejęła synowa (czy tam cóka nie wiem dokładnie) -bez porównani z tym co było jakieś 4 lata temu. Ale polecam Chaberka -byłam w tym roku na 2 weselach tam i nie ma się do czego przyczepić oraz Gracja w Kupiskach -na weselu nie byłam ale na innym balu na początku roku i na 2 imprezach obsługiwanych przez p. Trzaskę i jeśli ktoś planuje do 100 osób to Gracja jak najbardziej -zawsze to bliżej niż do Chaberka ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

*Benia* napisał(a):

> ja nie polecam Rysia, gdy biznes przejęła synowa (czy tam
> cóka nie wiem dokładnie) -bez porównani z tym co było
> jakieś 4 lata temu. Ale polecam Chaberka -byłam w tym roku na
> 2 weselach tam i nie ma się do czego przyczepić oraz Gracja w
> Kupiskach -na weselu nie byłam ale na innym balu na początku
> roku i na 2 imprezach obsługiwanych przez p. Trzaskę i jeśli
> ktoś planuje do 100 osób to Gracja jak najbardziej -zawsze to
> bliżej niż do Chaberka ;p


Też słyszałam takie opinie, aż smutno, że ktoś tak robi..

Czy pomoce dydaktyczne są skuteczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

My mieliśmy wesele w restauracji "Swojskie Jadło" vel "Stara Waciarnia". Jedzenie full wypas, dużo i pysznie, sala duża, wygodna i ładna,na 300 osób, miejsce do posiedzenia na półpiętrze. Od osoby płaciliśmy 130 zł. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ooo nie zgadzam się z jaro40, właśnie wenecja jest godna polecenia: sala klimatyczna-ma swój urok,jedzenie świetne a własciciele konkretni,uczciwi i bardzo sympatyczni.z całego serca polecam wenecję.pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Amatorzy kwasnych jabłek..

Chcecie się chajtać to od razu lepiej se darujcie je ceregiele. Szkoda zachodu, czasu i kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego Kompleksu Bankietowo -Konferencyjnego Łapińscy. Mieści się on w Starych Kupiskach, ul. Janowska 1. Jako jedyny proponuje nowatorskie rozwiązania niedostępne do tej pory na łomżyńskim rynku imprez okolicznościowych, tj. wjazd limuzyną ślubną na salę (rozwiązanie bardzo efektowne, jak również praktyczne przy niesprzyjającej pogodzie), strefę chill-out na antresoli nad Salą Pałacową, dodatkowo Salę Kominkową. Posiadamy wolne terminy na realizację przyjęć okolicznościowych na rok 2013 (Wesela, Komunie, Chrzciny, Bankiety). Tel. 799022012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

W Morach pod Wawą masz hotel Rest - sala ładniejsza niż na salach weselnych, jedzenie dobre, obsługa super, i co ciekawe - cena zaczyna się od 158 zeta za osobę, tak więc warto - w tej okolicy trudno w tym momencie o takie stawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

korony bym nie polecal ,ale w perle jeszcze nie bylem (wlasciciele sie zmienili )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Amadeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mam do odstąpienia termin na organizację przyjęcia weselnego w jednym z domów weselnych w Łomży na czerwiec 2015 r. Szczegóły pod nr tel. 883 345 555



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Od siebie mogę polecić salę Crystal niedaleko Czyżewa ( strona sali: www.salacrystal.pl ) - to kilkadziesiąt km od Łomży, ale niska cena zrekompensowała nam dojazd. Co do sali to miała ładny wystrój, a potrawy były urozmaicone i smaczne. Ogólnie wszystko było w jak najlepszym porządku (szczególnie obsługa). Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Spadaj z tą reklamą darku. Nikt nie będzie bawil się 55km od Lomzy w tej waszej wiejskiej salce. Niska cena zrekompensuje co ... powrot nad ranem taksówką ??? Czy nocleg ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Witam,
Odradzam Amadeusa - ze względu na bardzo kiepską organizację.
Właściciel w ogóle się nie interesuje i w jego imieniu zarządzają miłe Panie, które robią dużo zamieszania oraz wprowadzają w błąd.
Sala jest piękna, jedzenie ok, jednak gdybym miała drugi raz zorganizować wesele to nie tam. Nie była warta nerwów i straconego czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

na pewno na saleilokale.pl znajdziesz odpowiednia sale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Odstąpię termin 10.09.2016 w sali weselnej Anielskie Wzgórze (Stare Kupiski ul. Łomżyńska 99, 18­-400 Łomża)

Zainteresowanych, proszę o post w wątku lub wiadomość prywatną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

W Hotelu Holiday Park na pewno warto - ogólnie świetne, dopracowane, dopieszczone miejsce - popatrzcie sobie fotki na ich stronie, wszystko jest tam pokazane. W zasadzie pierwsza klasa pod względem kuchni, otoczenia, aranżacji. Lokalizacja na Bielanach również zdecydowanie robi swoje. Na pewno jedno z takich miejsc, które powinny zadowolić nawet mocno wymagającego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Świetnym miejscem na wesele jest Hotel Lamberton (http://www.hotellamberton.pl/wesele/ ) znajdujący się pod Warszawą. Sala bankietowa przestronna i elegancka, a jedzenie, które podają - bardzo dobre. Plusem też jest dobrze dobrana obsługa, widać, że mają doświadczenie w organizowaniu wesel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Byłam w sierpniu na weselu w Chaberku w Budach Czarnockich. Jedzenie pyszne, obsługa miła. Moje dzieci miały różne atrakcje,jazdę na ciuchci i trampolinę. Sala piękna, wodospad w środku, zjeżdżająca huśtawka z góry i śnieg. Polecam wszystkim!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Potwierdzam. Hotel Lamberton jest przepiękny. Moja chrześnica miała tam wesele, spędziliśmy tam miły weekend.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Hotel Holiday Park

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ciekawy temat :) a jak ma się to do sukienki młodzieżowe na wesele? Jaką suknie weselną najlepiej wybrać na taką okazję? Znacie może jakieś fajne miejsca w Łomży gdzie mogę zobaczyć właśnie sukienki na wesele?

DzienDoberek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Proponuję Dworek Białołęka. Bardzo ładny z zewnątrz, jak i wnętrze. Do tego mają dobre jedzenie i z tego co mi wiadomo było niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat https://www.hotelponiatowski.pl/? Jest zlokalizowany w Łazach, nieopodal Warszawy. Ma do zaoferowanie aż trzy sale pałacowe, które świetnie się prezentują (na stronie internetowej hotelu znajduje się galeria, z którą warto się zapoznać). Zaproszonym gościom warto wykupić również noc w hotelu, aby w nocy nie musieli wracać do swoich domów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Z tymi weseliskami to ogólnie jest za dużo zachodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Mi bardzo podoba się sala w Warszawie - http://www.rozdroze.pl/ Znajduje się niedaleko Łazienek i pomieści ok 90 osób. Zastanawiamy się z narzeczonym nad wynajęciem jej na nasze wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Jeśli mowa o ślubie i weselu to ja ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy z obrączkami ślubnymi https://www.ekokarat.pl/pl/c/OBRACZKI-SLUBNE/2290837 - mają bardzo duży wybór złotych obrączek ślubnych i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która sala weselna najlepsza? Łomża i okolice

Ja chciałam mieć zawsze wesele z daleka od miasta dlatego swoje zorganizowałam w Niemczy. Znalazłam tam świetną restaurację Austerię, która znajduje się w pięknej okolicy a przy restauracji miałam wynajęte pokoje dla gości weselnych. To było to o czym zawsze marzyłam. Bajkowa sala weselna, nietuzinkowe menu i przepiękne zielone okolice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org